Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Jsou vaše rodiče zospovědní a dělají to co vyžadují po vás??Jsou vaše rodiče zospovědní a dělají to co vyžadují po vás??
bamiskabamiska
20.11.2012 v 13:00:48

Holky dopoledne jsem tu měla maminu, hlídala mi malého když jsem šla na vakcínu.
Během hovoru si vyžádala číslo na ORL. Nechtěla moc mluvit a zamlouvala to, ale dostala jsem z ní to, že “něco“ je v krku a vadí nebo bolí jí to při polykání. Samozřejmě to je dlouhodobější záležitost.
Tak jsem jí hned naplánovala, že když sem má cestu ve čtvrtek tak, že jsou na tom orl ať si tam dojde a já jí pak odvezu domů….né a to je čas a ble, ble a já ji tam nedostanu :( .
Přitom hned po příjezdu nadávala jak taťka má oteklou nohu, nemůže se na ní postavit, že si měl dojít k doktorce a je to určitě na atb….no a po hodině zjistím tohle…bych ji něčím praštila.
Když něco mám já tak to hned dojdi si nic nezanedbávej a když přijde na ní tak se okamžitě vymlouvá a říká “to je dobrý“.
Jednak jsem z toho špatná a vidím hned špatnou diagnozu, ale i přesto mě zajímá – jestli i ti vaši rodiče…kážou jedno a dělaj pak pravej opak? Nemáte nějaké kličky jak na ně a dosáhnout toho co je potřeba?

Stránky: [1]
LienLien
23.11.2012 v 9:29:39

moje mami byla to samé

berulinka1
23.11.2012 v 8:34:52

bami,tak to je v (_I_) :-(
Jedině zkus opravdu prohodit před tátou,že si z toho zoufalá,že se o mamku bojíš..třeba jí nakonec dožene k MUDr.on..držím pěsti.

bamiskabamiska
23.11.2012 v 8:23:24

takže jsem neuspěla a s mamkou se chytla…včera tu byla na kafi místo toho doktora….začala mluvit že taťka s tounohou skončil na chirurgii a má atb a že mohl už dávno a nemusel týden být v bolestech a měl ji poslechnout…..na to jsem navázala co ten tvůj krk a kdy a já tě odvezu a nenechávej to…no a utrhla se že až bude chtít tak půjde sama až uzná za vhodné….tak jsem jí řekla že by mě zajímalo kdyby ji takhle někdo odpověděl z nás a choval se vůči doktorům tak by mě zajímalo co by mi na to řekla…normálně se mnou chvíli nemluvila a bylo vidět jak je naštvaná…a to jsem ji psala i hezkou sms den před tím a prosila ji….

takže výsledek nevím co s ní a víc asi nemůžu udělat…jen asi až budu u našich tak to prásknu před tátou ten to asi neví….a radši budu riskovat že se na mě naštve nźnovu ale něco s tím udělá…

chápu kdyby to byla bolest v krku kašel, rýma a nevím co ještě že to člověk přejde a mávne nad tím rukou ale tohle…. kur..a

berulinka1
20.11.2012 v 20:22:36

bami,držím pěsti,aby mamka byla v poho..já se přiznám,že když někomu něco je,hned ho ženu k MUDr,ale jak je něco mě,tak tam jdu opravdu až když je mi hodně mizerně.

LienLien
20.11.2012 v 20:20:13

No bami, vzhledem k tomu, jak dopadla moje maminka, tak ti radím dotáhni jí tam klidně za vlasy :-(.

ksanda.1MD
20.11.2012 v 20:11:57

U nás je to tak, že já jsem hysterka a mamka “otrlá“ zdravotní sestra – takže já se bojím furt a všeho – mamka mi dělá poradce a z toho, s čím bych já letěla s dětmi k dr. mi vyselktuje tak desetinu (nutno říct, že se ještě nespletla)… No, mému tatínkovi, když si po 40 stěžoval, že ho bolí záda řekla, že co by chtěl, že už to lepší nebude, takže asi tak:-). Stejně tak přistupuje ke svému zdravotnímu stavu, takže dostat ji k dr. je opravdu nadlidský výkon.

MarinadaMarinada
20.11.2012 v 13:39:29

Bami, držím s maminkou palce a věřím, že to dopadne dobře.
Jinak moje máma, co se zdraví týká, je úplně stejně nezodpovědná jako jsem já, tak jí nemůžu ani nadávat :-(

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist