Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Domácnost a bydlení » sušička prádlasušička prádla
MarysekMarysek
29.10.2012 v 10:23:11

Pokud máte nějaké zkušenosti, budu ráda.
Nikoho osobně neznám, něco jsem načetla a někdo je spokojen, někdo už méně. Je to žrout energie, ale nějak si neumím představit sušení prádla v zimě při tolika lidech… Takže zvažujeme koupi.
Děkuji za napsání :)

Stránky: [1]
MarysekMarysek
2.11.2012 v 14:44:19

tak sušička je doma :D jen ji ještě zprovoznit…

tak jsem zvědavá!!!!

děkuji všem za reakce!!!!!!

babofka
1.11.2012 v 23:05:41

Já jsem si ji strašně přála, mám ji a jsem s ní maximálně spokojená. Hlavně mě baví, jak mám za 2 hodinky krásně suché a nadýchané ručníky, povlečení, svetry, apod. (i když zrovna svetry a trička už mě párkrát poučily :-) nevejde se do nich ani náš syn :-) ) ale to je věc cviku, za mě ano.

ksanda.1MD
31.10.2012 v 17:52:59

Tak já mám sušičku přes dva roky (dostala jsem jí, když byly synovi tři měsíce – každý den jsem žehlila jak blázen dvě hodiny… a neměla jsem tak čas se připravovat na státnice, které mě čekaly). Nadšení veliké. Mně se teda nesráží svetry…, ale občas nějaké bavlněné tričko…(většinou však, když to dám na “špatnej“ program). Žrout energie – musíš si koupit kvalitní sušičku (já mám třeba A++++). Dříve to tak platilo – sušička=žrout, ale dnes se už dá vybírat opravdu z kvalitních – navíc, když si spočítáš, že většinu prádla pak nežehlíš je to úspora času a energie žehličky). Dala bych si při výběru pozor i na hlučnost…

PadméPadmé
29.10.2012 v 18:11:24

Marysku, vždycky záleží na tom, o co Ti jde … máš-li potřebu rychlého usušení prádla (plínek, dupaček atd.), pak je sušička na místě. Já osobně jsem sušičku měla a využívala ji hojně a vždy ke spokojenosti celé rodiny.
Všechno má své “pro“ i “proti“.
Je otázkou, zda dokážeš sednout a spočítat si, na kolik Tě vyjde oblečení (abys měla na střídání i v případě ublinknutí, pročůrání, pokakání) a kolik stojí sušička a její provoz.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

Králíček4Králíček4
29.10.2012 v 15:49:33

Mám pračku se sušičkou teprve od léta,ale využívám ji,kolik budu a zda doplácet za elekřinu nevím,to teprve uvidím.Ale jsem spokojená,požky se mě nějaké srazili,ale naštěstí tak,že jsou zase natáhnout.Osušky jsou úžasné a při praní se sušením není třeba dávat aviváž.

MarysekMarysek
29.10.2012 v 14:48:07

Aha :D no my doplácíme i bez sušičky :( letos nějak více než obvykle :(

MANKAš
29.10.2012 v 10:35:51

Tak já musím napsat k tomu žroutu energie, letošní zimu jsem sušila opravdu celou, protože se v prádelně kradlo prádlo a po bytě se mi to věšet nechtělo-no a vraceli nám za elektriku ještě víc než loni :-) takže si nemyslím, že je to velký žrout. Je to navíc opravdu pohodlné, třeby i když něco potřebujete na rychlo vysušit,teplé prádlo stačí jen poskládat a nemusí se žehlit, ručníky jsou z ní krásně nadýchané. Některé věci samozřejmě nejsou vhodné sušit, protože se srazí, třeba punčocháče, svetry…za mě rozhodně ano :-)

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist