Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Holešovská výzvaHolešovská výzva
LienLien
15.3.2012 v 12:55:38

určitě o tom většina ví, mě zajímá, zda se někdo jde opravdu shromažďovat na náměstí větších měst.

Stránky: [1] 2
JarmuschkaJarmuschka
16.3.2012 v 11:28:38

…řekla bych, že “dobrého“ člověka buď zkazí, nebo “vyštípou“…

…obavy i radosti až do smrti.

lnorilnori
16.3.2012 v 8:53:58

Moc toho udělá hodně i se slušnýma lidma. Jsem o tom taky přesvědčená, že ať tam bude kdokoli, vždycky bude něco špatně.

bamiskabamiska
16.3.2012 v 7:50:59

do politických hovorů se moc zabředávat nechci protože tomu nějak neholduju…to co se tu děje je špatný a nejhorší je ža jsem přesvědčená že at tam bude kdokoliv tak nemyslej na lidi a na sebe, tan bordel peníze atd, každej z toho bude chcít těžit a ta moc se mu líbí….takže kdybych viděla nějakou naději že se tam dostanu slušní lidi tak budu stát v prvních řadách jenže….

MarinadaMarinada
16.3.2012 v 7:17:00

Holešovská výzva – tak o tom jsem se dozvěděla až dnes ráno z novin. Škoda. V metru ale už několik dnů vídám leták, že demonstrace se koná 8.8.2012 tuším na Staromáku a klíče si máme vzít s sebou, pokud nám po reformách nějaké zbyly…Tak možná v létě vyrazím.

Já byla vždycky taková rozumná a chápala jsem (a stále chápu), že škrty jsou potřeba…Ale na přelomu roku jsem měla tu čest nahlédnout do jedné státní kauzy malinko zevnitř a pochopila jsem, že je úplně jedno, kdo bude ve vládě a jaké udělají škrty, protože velká část těch nasbíraných peněz putuje úplně jinam, než jsem si do té doby myslela. Je mi z toho úplně špatně a je smutný, jak je veřejnost klamána.

JežečekJežeček
15.3.2012 v 23:11:59

Jo, Babofko, ten byl boží, jak koktal, že ani nevěděl, co schvaluje. A navíc tak hezky alibisticky “my jsme…“ A jak ten soudce si rýpnul, že jestli tak hlasuje na všechno, aniž by věděl, na co. To mě taky dostalo, takový chudáček, skoro se klepal… Hned bych mu dala korunu na půl rohlíku :-D *

JežečekJežeček
15.3.2012 v 23:09:47

Taky nesouhlasím jen stupými škrty, které jsou od voleb. Žádné pracovní povzbuzení, tím myslím podmínky, místa nevymysleli, Jen tupě škrtají a zvedají daně. A myslím, že je to jako na Slovensku, taky brzy dojde na lámání chleba a jen doufám, že to, co tam je teď za nemehla, tak potáhnou a pokud možno někam do jiných států EU.
Jojo, vláda samých odborníků.. Souhlasím s Tebou, Haninko. Třeba pan Bárta jako ministr dopravy. Ihned po zvolení se začal o tuto problematiku zajímat. To když jsem slyšela z úst Johna, tak jsem koukala na kalendář, zda není Silvestr. *

babofka
15.3.2012 v 22:19:07

Hanino, ale oni si poslanci vlastně platy snížili… Neviděla jsi záběry ze soudu, kde byl mmj. p. Chaloupka, snad mu nekomolím jméno a směle prohlásil, že byli loni v únoru zděšeni poklesem platů, údajně o 20%? A na otázku soudce, jestli to nebylo tím, že si to tak poslanci odsouhlasili odpověděl, že jo, ale že neznal přesná čísla, že jim nikdo nedal kalkulaci! :-) Je to normální? :-)

HANINA25
15.3.2012 v 20:37:16

tak tady po nádraží dávali letáky,že ve velkých městech se k 17h budou konat demonstrace.Přesná místa.
Já vyfasovala šichtu do půl sedmý,takže jsem nemohla.Jsem baba zvědavá,mýt volno určitě bych šla.
No s tím volením…vždyť ODS to nevyhrála a přece tam zůstali.Řízení všeho jim předali.
Jak říká můj chlap,jak může chemik /Kalousek/ řídit finance?
Mě dojímá,že na nás šetří a slyšel z Vás někdo,že bylo řečeno : mi poslanci a vláda začnem šetřit u sebe.Snížíme si platy,stáhnem si odměny a nebudem zakládat si konta svá soukromá???
Řekla bych,že by se k tomu lidi postavili jinak,kdyby šli příkladem :-(.
Jen nechápu proč na ministerstu nesedí odborníci v oborech.To už tady žádný nemáme? Co je platný,že ministr dopravy byl chlap,který si rád hrál s vláčky,když byl malý a o provozu neví nic :-(.
No uvidíme co bude dál…jen aby to nedopadlo víc než špatně.

babofka
15.3.2012 v 16:41:10

já nevím, ale možná by lidé měli více přemýšlet koho volit (a hlavně zda opravdu půjdou!) a né pak demonstrovat za svoji nespokojenost. Ve vládě sedí ti, které si sami lidé zvolili. :-(

PeťkaPeťka
15.3.2012 v 14:10:50

Taky jsem o tom neslyšela.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist