Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » jak nás Brno zklamalojak nás Brno zklamalo
mámamáma
1.10.2011 v 21:34:32

bydlíme kousek od Mělníka v květnu jsem se podruhý vdávala a od kamarádů jsme dostali svatební cestu do Hustopečí u Brna pobyt jsme si vybrali od 28 9 do 1.10 na obrázku hotel Centro vypadal jako v pohádce kolem samá zelen jak na zámku okolí ale realita byla jiná 280km po dálnici (já myslela že jedem tankodromem)D1 jsme dorazili k hotelu v centru města před hotelem frekventovaná silnice jeden kamion za druhým pod okny do rána nějaká muzika ubytování ale jináč hezký dohady na recepci mi v papírech sleva na jídlo 15% ona tvrdí že dávaj jen 10% nakonec uznala co máme v poukazu mi jelikož bylo 28 9 všude obchody zavřený druhý den jsme naplánovali zoo Brno teda nic horšího jsem nezažila veškerý stánky s občerstvením zavřený prý po sezoně i když venku 26 stupnů tepla roztahaný klece neupravený prostě hrozný další den náštěva zooparku a dinoparku další propadák do dinoparku jedině mašinkou přes město jak cvičený opice dinopark neupravený zarostlí jako vždy bez občerstvení zavřeno zoopark ten byl docela hezký útulný nakonac náštěva zámku Slavkov tak to bylo moooc hezký pani co provázela příjemná celkově tedy nás teda okolí Brna zklamalo co se týče kultury pro děti zoo máme moc rádi Praha Liberec Dvůr Králove a podobně naštěvujem tak 5x do roka máme zasebou dinopark Plzen i v Praze vždy opravdu spokojenost

Stránky: [1] 2
zuzina
3.10.2011 v 8:33:17

ještě k uznávání slev.Nedávno jsme četla článek o poukazech na pobyt zakoupených na slevomatu atp.Lidé si ztěžovali na horší pokoje,neochotu personálu,že není splněno to co bylo slíbené nebo spíše inzerované./viz Lussy/Vyjadřoval se tam T.Okamura a dával rady jak nenaletět s připomínkou,že často není možné očekávat vyšší standart,když jde třeba o 50ti % slevu.Např. si tam stěžovala nějaká paní,že si koupila zájezd do Itálie v dubnu a divila se,že tam nebyly 35ti stupňové vedra :-)

…láska na celý život :-)

zuzina
3.10.2011 v 8:27:30

V Brně jsme byli vloni,ale vybrali jsme si variantu plavby po přehradě a návštěvu hradu,takže za nás úžasný výlet :-)no Brno bylo celkem dost rozkopané a samé objíž´dky,ale to jsou věci které my neovlivníme,takže jsme si jen ,,ponadávali“ a tot´ vše :-) Co se týče dinoparku Vyškov,pro mě zatím nejhezčí,protože to ostravské se mi zdá pořád takové nedodělané a naopak,děti nadšené z vláčku,zoo super a právě ten zarostlý lesík mi v ově chybí.Vyškov se mi zdá více přiblížený realitě.Jinak co se týče vůbec jižní Moravy nedám na ni dopustit,ať už Lednice,Mikulov celkově Pálava,vždy jsme něco našli,ale je to o tom sednout k netu nebo mapám a najít.Mimochodem.když jsme nevěděli tak nám poradili v informačních kancelářích a dávali hromadu brožurek,takže se vždy něco zajímavého našlo :-D
At´se vám příště výlet povede.

…láska na celý život :-)

makinea
2.10.2011 v 23:14:40

Bamisko, když mně možná ani nejde o to, že mmámu něco zklamalo, to se stane každému, že očekává něco víc a pak je zklamaný. Ale ten negativní přístup a ještě to svádět na místa… Sama si za to může, co s tím má společného Brno.
Byli jsme jednou v Itálii, s cestovkou, poprvé u moře a moře vypadalo jak kalná nízká kaluž, v hotelu špína, jídlo nechutné – pořád jen těstoviny s mušlemi… Počasí taky nevyšlo. A přesto dovolená dopadla bezvadně. Jezdili jsme do okolních městeček, dokonce jsme objevili takový zábavní park nebo co to bylo Itálie v miniatuře atd. A to jsme ani neměli auto, neuměli cizí jazyk… Je to o tom, že když se někdo chce mít dobře, tak si něco najde. Ani ta příprava předem není to podstatné.
Je opravdu taková hrůza, když člověk do dinoparku jede deset minut turistickým vláčkem? Zvlášť v ideálním počasí. Atd. Je to o přístupu. Když hledá mouchy, tak ano, všude je najde a někde možná víc, ale proč se na mouchy nevykašle a nehledá to ostatní?
A pak si stěžuje, že se jí to nevyvedlo.
Že to je dárek, to je nepodstatné, kdyby mě někdo dal dárek, kam jet nechci ani za nic, tak nepojedu.

Jarmuschko, v Olomouci jsem byla jen před třemi lety a to ještě vlakem, dálnici znám jen po Vyškov. TAk to přeju hodně zdaru těm vašim místním vyjednavačům a ať se dočkáte nové dálnice. Musím říct, že nechápu, že jim za tu d1 není hanba vybírat peníze. 30km od nás k dálnici jsme jeli po hezké rovné silnici a sotva člověk vjede na dálnici, kvůli níž si kupuje dálniční známku, tak má strach, že si vyrazí zuby, jak to drncá.

Ctiradko, já jsem byla ve Dvoře dvakrát. Jednou ještě jako dítě, přišlo mi to super, tehdy to bylo něco jiného, výjimečného a tak mi to zůstalo v paměti. Tak jsem předloni trochu koukala, že to je normální zoo a nic extra na dneší poměry. Mně se moc líbí Zlín a taky mě teď mile překvapila ta Jihlava (taková menší zoo, ale pěkná).

bamiskabamiska
2.10.2011 v 20:54:13

tak já asi malinko budu opačná, všichni tak nějak tepete že si měli vybrat, jinak…hned v první větě je že to dostali jako dárek…já připíšu jen to že je mi líto že to co jste očekávali a nevyšlo to, někdy to tak je a je možné že pokud člověk je s něčím nespokojenej a možná už pak hledá chyby i na tom ostatním, já nemohu posoudit nikde jsem v místech nebyla..na druhou stranu každému se líbí něco jiného….škoda že jste svůj výlet, neb svatební cestu prožili a cítili jinak než by mělo být…..

jinak jak tak vidím ajak tu píšou ostatní…příště i já budu raději zjištovat a dohledávat a člověk asi nesmí dát na vše co je na netu….

LussyLussy
2.10.2011 v 20:14:06

Tak já mám taky nějak potřebu se vyjádřit, byť jsem v Brně nikdy nebyla.
Schválně jsem si zadala adresu hotelu na Seznamu do map a na první pohled je vidět, že z obou stran vedou silnice, z toho jedna dost velká.

U nás ve vedlejší vesnici otevřeli krásný hotýlek, bývalé selské stavení, je tam i pálenice, welness centrum, fakt paráda. Dělají tomu dost velkou reklamu, teď byl i víkendový pobyt na Slevomatu za polovic. Kdybych to neznala, tak vybalím 3 000,- a uděláme si krásný prodloužený víkend. Fotky na www stránkách úžasný, popis lákavý. Ale stačí si adresu dát do vyhledávače a zjistíte, že budova se nachází 300 m vzdušnou čarou od hodně rušné rychlostní silnice, tak si ten balzám na duši neumím představit, když my ty auta slyšíme a máme silnici od domu skoro 2 km.
Tím jsem jen chtěla říct, že je dobrý před výletem nebo dovčou kouknout na net. Já takhle všechno dopředu plánuju a zjišťuju, abysme pak nebyli zaskočený.

JarmuschkaJarmuschka
2.10.2011 v 18:18:44

Ženy, a jezdíte některá mezi Vyškovem a Olomoucí?
Tam je už několik měsíců snížená rychlost na 100 km v hodině – takže místo dálnice vlastně jen silnice pro motorová vozidla.
Prý je to kvůli katastrofickému stavu.
A “stát“ se nechal slyšet, že to tak bude dlouho (nikdo neví, jak dlouho), protože nejsou peníze na opravu.
Olomoucký kraj prý by státu rád půjčil, ale ten řeší, zda a jakým způsobem si vůbec může od kraje půjčit.
8O

…obavy i radosti až do smrti.

makinea
2.10.2011 v 17:06:37

Mámo, teda musím říct, že ač by mi to mohlo být jedno, tak mě tvůj příspěvek namíchl.
Spíš mi připadne, že jsi měla nějaké špatné dny ty, ne?
Pokud jsi chtěla do přírody, měla jsi jet do přírody, ne do hotelu blízko silnice, pokud ti vadí, že jsou na svátek zavřené obchody, měla jsi jet jindy nebo si popojet právě třeba do brněnské Olympie (20km) – tam je mimochodem kromě obchodů hezké hřiště)park. Pokud se Ti nelíbí brněnská zoo, dovedu to pochopit, ale že by to byla zas až taková katastrofa, jak popisuješ, to tedy není. Jsou tam větší vzdálenosti, ale do kopce se dá vyjet vláčkem. Jsou tam slabší místa (opice ve škaredých klecích, medvědi), ale taky místa, která jsou srovnatelná s jinými zoo a těch začíná být většina. Jako podle mě taky brněnská zoo nepatří k nejhezčím, ale rozhodně mi nepřijde na označení, že jsi nic horšího nezažila.
Je tam restaurace, kde nejenže dobře vaří (narozdíl od okének občerstvení v jiných zoo), ale ještě člověk sedí často vedle tygra, který má taky moc pěkný výběh.
Nehledě na to, že v Brně jsou i další možnosti. Pokud jste byli zklamaní ze zoo, mohli jste odejít a jít jinam.

Pokud jste byli v Hustopečích a máte rádi spíše zámky, mohli jste jet do Lednice, Mikulova, nebo na Pálavu…asi by to bylo pro vás zajímavější. SEverně od Brna Moravský kras, propast Macocha, jeskyně…
V Dinoparku jsem byla jen ve Vyškově a srovnání mi tedy chybí, ale zas… Přijde mi to ok. A že se jede vláčkem. Aspoň je změna, ne? Dětem se to většinou líbí. Pokud člověk přijede hned ráno, tak ani nikde nečeká, pohoda.

Já nevím, ale když jedu na dovolenou, tak si pozjišťuju, co se v daném místě a okolí dá vidět a z toho vybírám. Občas se může stát, že jsem z nějaké věci zklamaná, že jsem očekávala víc, ale ještě nikdy se mi nestalo, že by bylo špatně všechno. Naopak zjišťuju, že všude se dá najít něco pěkného a zajímavého.
My jsme se vrátili právě z Jihlavy (mimochodem moc pěkná zoo, asi v půlce d1, taky jste se mohli zastavit) a z Prahy. Užili jsme si to. Od památek, přes zoo a přes obyčejné povalování v parcích a na dětských hřištích… Takto jsme byli všude možně – i mnohem menších městech než je Brno a všude se nám líbilo.
(Snad kromě období mé těžké puberty, kdy se mi naopak nelíbilo vůbec nikde:) Jen k té d1 není co dodat, tam se taky pokaždé namíchnu hned u značky Dálnice :-)

ctiradkactiradka
2.10.2011 v 16:03:58

V ZOO v Brně jsem byla už před tolika lety, že jediné, co si z toho pamatuju je, že jsem tam byla.. :-):-):-)

Nicméně já bych akrotá chtěla reagovat, na ty ostatní ZOO. Máma píše, že Dvůr Králové se jim líbí… Já teda musím říct, že Dvůr Králové bylo pro mě “letošní zklamání“, byla jsem tam poprvé a už vícekrát nikdy.. Teda možná někdy hodně za dlouho, až postupně zapomenu….

.. ale jinak taky nechápu, proč to všechno slízlo Brno, když jste byli nejen v Brně, ale i jinde… :-):-):-)

radka2
2.10.2011 v 15:31:23

no lední medvědi to nemaj nic moc, ale proti těm chudákům pražským nebo nedejbože hodonínským jsou v brně jak v ráji:-) taky se podle toho množej:-)) i jim se ale chystá lepší výběh, ale prostě nejsou peníze a vše jde postupně. brněnská zoo hodně pokročila, co rok to pár změn k pozitivnímu. stále něco budují. mě osobně tam vadí snad jen “nudná“ cesta od terárka k dětské zoo. je dlouhá a nic moc, jinak se nám zoo moc líbí.

JarmuschkaJarmuschka
2.10.2011 v 13:49:43

My tam byli naposled, když jsem čekala holky.
A líbilo se nám tam. Já mám teda největší zážitek z bobří nory.
Pro mě byla noční můra, že jsem už byla ke konci ucaprtaná a choť se nemohl odtrhnout od kde čeho – ale to kdekoliv.
Dinopark ve Vyškově se nám taky líbí.
V Ostravě se těším – jak píše Marika – až jim dorostou ty stromy.

Jinak si říkám, proč, mámo, paušalizuješ a píšeš jen o Brnu, že Tě zklamalo…. když jste navštívili tolik míst…
Já nevím, mám z toho pocit, že i kdyby vám kde tu snášeli modré z nebe, tak se Ti nezavděčí.
8O
Jsem šťastná za svou schopnost najít všude něco pozitivního…
:P

…obavy i radosti až do smrti.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist