Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Jen tak..... zase po dloooouhé doběJen tak..... zase po dloooouhé době
TaHadTaHad
14.7.2011 v 6:01:33

Zdravím všechny, kdo si mě pamatují, zdravím všechny, kdo si na mě nemohou vzpomenout (ani se nedivím, nebyla jsem tu strááááášně dlouho) a zdravím nové pisatelky a nakukovatelky.
Nějak shrnu můj nový život.
Už je to rok a půl, co jsem poznala přítele – konečně normálního chlapa. Netvrdím, že nemá chyby, ale není vyšinutý, jako mí bývalí partneři. Rozumíme si, je nám spolu dobře, neustále něco podnikáme….. nikdy jsem se tolik nenacestovala jako za dobu co jsme my dva spolu. Starší syn vloni odmaturoval a poctivě pracuje – i když si doma pořád stěžuje, jak jsou na něj všichni oškliví (no, samozřejmě nejvíc já) a jak se na práci vykašle. Teď si s ním ve firmě prázdninově přivydělává i mladší brácha, kterému chybí už jen rok do vyučení. Pokud tam Standa vydrží, budou tam makat oba dva, Milda má totiž od nich stipendium a po vyučení musí vydržet tři roky.
V práci to stojí za starou belu – v listopadu mi snížili plat o celou třídu a pak ještě v lednu o dalších 10% dolů…. a jelikož už mám jen jednoho studenta doma, nemám ani přídavky, vyšší daně…. ve finále mé příjmy šly o pět tisíc dolů…. s mou šílenou hypotékou by to bylo skutečně nezvladatelný, kdybych na to byla sama.
A to je to hlavní, o co se s vámi chci podělit: BUDU SE VDÁVAT
Sice mám spoustu zážitků, o které jsem se s vámi měla podělit už dřív, ale vážně mi nezbývá moc času sem chodit. Bude to tajná svatba jen se svědky – všem to oznámíme až budeme svoji….. možná, že to nevydržíme a prozradíme to dřív….. já bych to i zvládla, ale Véna to asi nevydrží. Včera jsme byli vybrat prstýnky, termín ještě nemáme, místo by bylo, ale nevím, jestli to bude možné – už jsme oslovili jednu známou starostku, aby nás oddala, čekáme na odpověď – ale ona sama ještě neví, kde to chceme uskutečnit…. tak se uvidí.

Stránky: [1] 2 3
Anonym
15.7.2011 v 9:22:01

Blani, z těch tvých řádek sálá pohoda, klid, síla a vyrovnanost… je dobře, že jsi konečně šťastná…Přeju vám to a moc :-)) Šárka

Pavca31Pavca31
15.7.2011 v 8:27:37

TaHad moc ti to přeju a jsem ráda,že ti to vyšlo.
No a s našími dospívajícími dítky je těžká řeč :D jak určitě víš mám jednoho doma :D

TaHadTaHad
15.7.2011 v 5:35:17

Novinky: paní starostka se nám už ozvala a souhlasí, pravděpodobně jí v nejbližší době navštívíme a domluvíme termín. Času je dost, prstýnky budou až za měsíc, šaty už mám. Jen nevím, jak to dopadne s tím utajením. Jelikož už o tom ví synové mého nastávajícího, přijde mi nefér to tajit před mou mamkou a ségrou, mí kluci to samozřejmě budou vědět taky….. navíc máme zítra rodinnou oslavu, mamča slaví šedesátiny, takže moc nevěřím, že se můj nastávající nějak neuřekne.

babofka
14.7.2011 v 21:24:59

TaHad, ráda Tě vidím, čtu dobré zprávičky a přeju moc a moc štěstí a jen tak dál!!! ;-)

Pavlinkav
14.7.2011 v 21:07:41

To je zajímavé, mě při přečtení nadpisu diskuse hned napadlo, že to bude TaHad a ono fakt!!

No ty brďo, to jsou zprávičky. Tak hlavně ať se vám daří, máte se rádi a kluci ať sekají latinu nejen ve škole ;-)

…objevovat doteď nepoznané…

frančice
14.7.2011 v 19:27:33

Takové zprávičky moc miluju. Také posílám obrrrrovskou gratulaci. Moc a moc si to zasloužíš. Přeju krásné vykročení do manželství a hezké počasí na svatbu a ještě hezčí na svatební noc. Užijte si to.

danasidanasi
14.7.2011 v 17:36:10

TaHad, nevadí, že píšeš, za tak dlouho dobu. Já se tu jen také objevím psaním, jen za dlouhou dobu. Jinak jen čtu a tiše poslouchám.

A takových zpráviček, sluníčkových a usměvavých je třeba spousta. Ale je lepší mít jednu třeba za rok, než žádnou. A tak přeji, aby se tajná svatba vydařila podle představ a hlavně, abyste pak měli jen samé sluníčkové dny. Ať už na obloze, ale hlavně v domácí pohodě.

…být neskonale šťastný

PeťkaPeťka
14.7.2011 v 17:03:54

Blani, tak to je moc fajn zpávička!
Gratuluji!
A koukej “chodit“ na VD častěji! :-)

TaHadTaHad
14.7.2011 v 13:31:26

A Matildo, i já tobě přeju, ať vám to šlape…. už jsem se dočetla, že ses vdávala. To my si do toho nenecháme od nikoho kecat a uděláme si to jak budeme chtít my…. Doufám, že počasí vyjde a i kdyby ne…….hlavně ať nám vydrží naše láska

TaHadTaHad
14.7.2011 v 13:26:12

Holky moje zlatý, jsem ráda, že jste na mě nezapomněly. Se synáčkama to zas není tak růžový, jak se možná z mých písmenek zdá, ale mohlo by být i hůř. Standa se při každé výplatě hádá, že z něj dřu kůži, nejraději by měl vše zadarmo. Milda si dělá co chce, ale naštěstí seká celkem latinu ve škole a dokonce měl lepší vysvědčení než v pololetí. Příští měsíc mu bude 18 a obávám se, že je přesvědčený, že už si bude moct dělat, co se mu zlíbí. Dokonce ho jednou v noci přivedli i policajti – nadýchal alkohol…. a to šel jen odpoledne doprovodit kamarádku na vlak.
Asi všechno vnímám jinak, když mám vedle sebe pořádnýho chlapa. Po tom všem, co jsem si v minulosti “užila“ je tenhle život učiněný ráj. Trvalo mi dlouho, než jsem zase získala nějaké to sebevědomí a odvahu říct co si myslím bez obav, že jakékoli slovo může vyvolat scénu a nekonečný konflikt

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist