Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Dlouhodobé diskuze » Zvláštní náhodyZvláštní náhody
LussyLussy
11.7.2011 v 12:10:13

Napadlo mě takové téma:
stávají se Vám zvláštní náhody?

Dám pár příkladů -

* měla jsem v práci novou kolegyni, padly jsme si do oka a začly si víc povídat. Zjistily jsme, že máme obě doma fenu stejné rasy a stejného jména

* mám známou, která má totožné datum narození (den,měsíc, rok) jako já

*přiženil se nám do rodiny člověk, který má totožné datum narození jako můj manžel, navíc se narodili ve stejné porodnici

*na dovolené v Beskydech jsme si udělali jednodenní výlet na Slovensko. Jeli jsme na blind, asi 50 km za hranicemi jsme navštívili jednu malebnou vesničku a po návratu domů jsme zjistili, že to je rodná vesnice manželovi prababičky

Stávají se vám taky takové zajímavé náhody?

Stránky: [1]
ZavaZava
13.7.2011 v 17:10:21

Suodal, to by mě teda zajímalo, co ??

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

LussyLussy
13.7.2011 v 16:22:29

Babofko,
já vím, že náhoda neexistuje.
Ale je to takový zvláštní, že když už mám někoho v životě potkat, že to není jen tak.
Holky, hlavně ty Vaše seznamovací “náhody“ se mi líbí.

suodal
12.7.2011 v 21:42:54

Tak mě se taky stávají samé zvláštní náhody třeba: když rozbiju talíř – náhoda, když zakopnu o naši boxeří lady – náhoda, když skoro zmrzačím některé svoje dítko – náhoda :-)

Nééé teď vážně….dějí se mi tyhle věci a spoustu jiných tajemných zajímavostí. Začala jsem je brát docela vážně…už jako malé se mi to dost stávalo.
Největší zvláštní náhoda je tato: přítel je na černovlásky, prsaté, festovnější baby. A já jsem blondýnka a když jsme se dali dohromady, tak jsem vážila při výšce 170 cm jen 47 kg. Do prsaté černovlásky jsem měla daleko :-) A já zase nikdy nebyla na starší pány.
Přesto jsme spolu 11 let. Další velkou zvláštností jsou naše ročníky narození přítel 1955, já 1977 a moje Domča 1999. Náš společný syn Honzík je 2006 :-)
Další zvláštností je, že můj tatínek byl Ladislav, přítelův tatínek je Ladislav a přítelova starší dcerka je Ladislava a moje maličkost je taky Ladislava.

Pořád mi to nedá spát a hledám proč tolik shod a náhod. Zatím jsem nic nenašla. Možná něco malinko joooo, ale to si zatím nechám “raději“ pro sebe :o)

babofka
12.7.2011 v 19:01:13

Lussy, ano, také se mi dějí tyhle “náhody“, jen si o nich už dávno nemyslím, že jde skutečně o pouhé “náhody“ ;-)Prostě se to tak má stát a stane se to. Ať jde o to, že potkáváme na naší cestě životem určité lidi (dobré i zlé) nebo se nám dějí různé (dobré i zlé) události. Všechno má svůj “důvod“. Jen ho někdy v tu danou chvíli třeba neznáme… ;-)

MarinadaMarinada
12.7.2011 v 12:20:24

Já taky zažila spoustu náhod, ale jedna mi připadá opravdu neuvěřitelná. V práci jsme měli před pěti rokama možnost vzít si zadarmo letenky kamkoliv do Evropy, tak jsem si vybrala letenku do Amsterdamu a pak ještě jela 3 hodiny vlakem k moři, kde jsem s dcerou strávila víkend a pak letěla domů. Měsíc potom jsem jela na dovolenou na jih k moři, kde jsem se seznámila se svým přítelem…Je to cizinec, který žije 5km od toho místa, kam jsem tenkrát naslepo s dcerou jela…

Kukačka
11.7.2011 v 21:29:40

Tak já mám jednu osudovou náhodu: s mým manželem jsme se poznali jako asi čtrnáctiletí na jedné skautské akci, už tehdy to zajiskřilo, ale nevzali jsme si na sebe žádný kontakt. Potkali jsme se až po pěti až šesti letech na vyšší škole, kde jsme nezávisle na sobě oba začali studovat. Na té škole jsme pak spolu začali chodit a nakonec se vzali.

Anonym
11.7.2011 v 12:20:32

Lussy, hezké téma :-)
Mi se to určitě stává. Teď honem si asi nevzpomenu, ale za všechny – tady na VD jsem našla jednu velmi velmi dobrou kamarádku (ne že by ostatní nebyly, ale tato splňuje podmínku “náhody“ – je narozená ve stejný den i rok jako já – a moc za ni děkuji :-)
Jinak – co myslíte, funguje takové to “na co myslíš, to si přitáhneš“? Já bych řekla, že ano. Naposledy se mi to stalo minulý týden – vyjeli jsme na výlet, byli jsme kousek od Mariánských Lázní, mých milovaných. Jen jsem si pomyslela, že by bylo fajn tam zase po čase zajet. A co myslíte – v ten den nejbližší otevřená lékárna (zapom jsem doma dezinfekci) byla právě tam :-)
Jovanka

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist