Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Tohle je snad přes čáru ne??Tohle je snad přes čáru ne??
keenspeedkeenspeed
22.6.2011 v 21:03:01

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/237051-osn-kritizovala-cr-za-deti-v-ustavech-chce-zrusit-babyboxy.html

Nic proti OSN, ale tohle fakt přehání – myslím přímo rušení babyboxů… neuvěřitelný. Nevidím jedinej důvod, proč je rušit, kor na příkaz shora!!!

Stránky: [1]
zuzina
6.7.2011 v 16:14:00

Dnes ve Frýdku Místku zachráněná holčička v baby boxu.Snad ta petice k něčemu bude.

…láska na celý život :-)

Anonym
4.7.2011 v 19:49:08

bamisko,uplne chapu co chceš říci tomu o tech rom.detech.já byla na malé sociálce,a udajne nemám nárok!na proplacení tabora pro holku!prý sem tam krátce(mesíc).a cigánka na to nárok má a to je tam dva dny.dnes jsem opruzovala znovu a žádost si podám,nebo pudu a skočím do asfaltu pudu tam

Paťka
3.7.2011 v 22:21:39

Taky mi to vadí.
Na FB tuším, že byla i petyce na záchování bb.

zuzina
3.7.2011 v 14:48:31

Dnes v šumperský babybox zachránil život holčičce.Byla tam daná dle všeho jen pár minut po porodu i s placentou,váží přes tři kila a je zdravá :-)

…láska na celý život :-)

bamiskabamiska
22.6.2011 v 21:34:05

no že jsem sem lezla zase jsem se nasrala(pardon) já jsem říkala že vlezením do té eu budou jen problémy – když nebudu brát v potaz to že jsme zemí vietnamců, české zlaté ručičky přestává platit, zlikvidovalo se tu všechno co bylo dobré….jedna z mála dobrých věcí poslední doby byly právě babyboxy tak nám to někdo bude nařizovat rušit…..tak budem plnit popelnice ……ty vogo fakt paráda s těma romskejma dětma taky dobrý k tomu se radši nebudu vyjadřovat…dala bych jim stejné podmínky jaké mají naše děti…co vím od uč ze zvláštní školy tak dostávaj na všechno a všechno se jim hradí…my si to ve školách platíme sami a nevěřím že se automaticky přeřazujou…..miluju Pelíšky…ale zlatí Rusáci je a bude hůř a hůř…no škoda se vyjadřovat se akorát krknu a nemáme šanci s čímkoliv nic dělat

když skočím k důchodům já prd tomu rozumím ale koukala jsem jako v 67 co já budu ve školce dělat, chtěla bych vidět jak někdo bude důvěřovat senilnímu řidiči autobusu atd….to už radši měli zavést to povinné spoření na důchod a snad by bylo líp jen kdyby nechali ten věk..si důchodu moc neužijem..no to jsme odskočila….přemýšlím někde začít uplácet nějakéhomladého doktora aby mi neumřel dřív než se k tomu důchodu přiblížím aby jsme nějak udělai invalidní či tak něco :-DDDDDD

PeťkaPeťka
22.6.2011 v 21:33:35

Souhlasím a taky na to čučím jak hloupý na vrata.

HANINA25
22.6.2011 v 21:18:57

Já to nechápu…jak někdo,ikdyž v dobré víře může “kecat“ do věcí v zemi,kterou zná jen možná z dovolených :-(.

Cožpak neví,že by Ti naši chudáci z hůry by si museli znížit platy,museli by proškrtat i to hodně co mají v plánu,že mi dole máme co dělat,aby jsme je i náš stát uživili a ještě i sebe?
Ono se to nádherně diktuje,ale kde na všechno brát,když není a k tomu nejsou sami,kteří nám diktují co a jak.
OSN a EU by se měli dohodnout co ještě máme dělat :-(.

Je pravda,že je plno žádostí o adopce a děti jsou odložený v kojeneckých ústavech,jenže selský rozum je k ničemu,když člověk slyší čím vším musí projít pár než uslyší : dítě Vám bylo dáno.
Že romský děti jsou automaticky dávány do speciál škol,to nevím.U nás na karlovarsku chodili s náma normál do škol.Nevím,že by kdo měl na normál základku byl dán automaticky do speciálky.To je zas víření vody v hrnku :-(.

Mám někdy pocit,že tyto stránky jsou najednou vždy k přečtení,když se něco chystá.Aby Ti naši chudáci ve vládě mohli říkat : to mi né,to nám nařídila OSN či EU a mi jinak nemůžem,je nám líto….

frančice
22.6.2011 v 21:16:45

Keen naprosto souhlasím. Proč by je měli rušit, když svůj účel splnily a doufám, že plnit budou nadále? Jinak budeme zase nacházet u popelnic v igelitkách právě narozené děti, které matka prostě nechce a na potrat nemá peníze a tak je zabije a nebo zabalí do igelitky a nechá napospas osudu.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist