Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Práce, finance, právo » Podnikat?Podnikat?
JovankaJovanka
22.6.2011 v 15:18:37

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, co Vám ve Vašem bydlišti chybí za služby? Zvažuji nějakou změnu ve svém životě a s ní je spojená i nutnost změny práce. Mělo by to být něco, co je spojeno s malými náklady. Tak mě napadlo zeptat se Vás, mých internetových nejbližších, co Vám chybí ke štěstí, co si myslíte, že byste rády využily?
Moc děkuji za jakékoliv tipy a nápady :-)
(pro zvědavušky – zatím není nic rozhodnuto :-) )

Stránky: [1]
marika81
23.6.2011 v 16:43:50

No Lucinko, tak to mě těší, pokud poběhne změna, no a jestli budeš tak za rok dělat nábor zaměstnanců, tak se hlásím ju???

Já nevím, já bych to tady u NÁS viděla na hlídání dětí, pak kor tady v té naší místní části chybí sportovní využití, i když prej tady budou dělat bouwling, taneční sál a centrum pro děti, takže bych to zkusila tímhle směrem :-)
Jo a klasický sekáč za 30 kč mi v téhle místní části chybí, docházím do města :-)

Ájík
23.6.2011 v 16:10:57

Luci, to je těžká věc :)
No, já kdybych měla rozhodovat sama za sebe, určitě bych volila něco ,co mě baví a těší a co umím. Protože když něco děláš s láskou, dáš do toho i patřičné grády a takovou tu vnitřní investici, která je pro rozjezd podnikatelského záměru důležitá. Ovšem to už musíš zvážit, co je tvá parketa… případně, pokud tě něco láká a těší, ale moc tomu nerozumíš, sehnat informace, případně investovat do rekvalifikačního kurzu. Nechci být konkrétní, protože to musíš vědět nejlépe ty, co tě baví… a třeba se nakonec od služeb ocitneš na hony daleko :) Každopádně hodně štěstí při tom přemýšlení :)

JovankaJovanka
22.6.2011 v 16:33:20

Zuzi, Marti, díky.
CHtělo by to něco, kde nepotřebuji odbornost – třeba pedikérku bych dělat nemohla a obávám se, že ani jako kadeřnice bych se neuživila :-))
Marti, třeba tímhle dotazem inspiruji i další, což? :-)

MatildaMatilda
22.6.2011 v 16:27:17

Luci, škoda, že jsi tak daleko, hned bychom něco vymyslely… :-)

Zuzi, přesně něco takového, jak popisuješ, jsem měla na mysli i já. Službu občanům, práce v domácnosti, na zahrádce, dovoz obědů, úklid apod… případně k tomu ještě pedikůru… a vlastně jediné, co mi k tomu chybí, je auto a na to nejsou vůbec finance… ach jo…

zuzina
22.6.2011 v 16:15:28

Jovi o podnikání moc nevím,ale jestli chceš měnit tak já půjdu za tebe do kanceláře,můžu? :-D
U nás prosperují tři pedikérky,tři holičky,chybí zařízení pro děti/mateřské centrum/,ale i na tom už se prý pracuje a obchody jako takové se tu moc neudrží.Máme jeden market,který bere vše.Možná bych přivítala agenturu na příležitostné hlídání dětí nebo úklidovou firmy případně hodinového manžela.Ale ten je zas ve vedlejším městě.Jestli mě naco napadane ještě připíšu :-)
Jo nedávno jsem zahlédla auto s reklamou,že pomáhají důchodcům s nákupy atd,taková jakop by pečovatelská služba.Je u nás od města a tohle mi přišlo jako soukromé.

…láska na celý život :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist