Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zdraví, nemoci, léčení » Tajuplný zdroj života-ColostrumTajuplný zdroj života-Colostrum
Anonym
20.2.2011 v 20:01:16

Milí rodiče,
rád bych se s Vámi touto cestou podělil o svou zkušenost,kterou jsem získal při řešení zdraví své čtyřleté dcerky.
Předminulý rok nám naši milou dcerušku vzali do školky a tím to všechno začalo,to asi většina z vás zná.
Malá je narozená o měsíc dříve a zhruba po měsíci od nástupu začala bývat nemocná.Abych to zkrátil,v únoru 2010,jsme si uvědomili že měla za nějaký zhruba půl rok,pětkrát antibiotika a k ničemu to jakoby stále nevedlo,což byl holý fakt,takže jsme řekli dost a začali jsme hledat něco jiného co by konečně pomohlo.A tak jsme se dostali ke Colostru,po kterém se vše začalo okamžitě zlepšovat a nyní jej podáváme vždy nějakou dobu v určitých kritických obdobích,nebo při nachlazení,oslabení apod.,maximálně však dva dny,to vždy stačí.Mezitím podáváme vitamíny a aloe vera gel,což je taky výborná věc,ale teď vám chci vysvětlit co je Colostrum a co to určitě může znamenat pro zdraví vašich dětí,pokud se pro něj rozhodnete.

Colostrum se tvoří u všech savců a mezi savce zahrnujeme také člověka.Aby měla lidská a zvířecí mláďata k dispozici Colostrum,je připravováno dlouho dopředu.Tělo matky začíná tvořit Colostrum již ve čtvrtém týdnu těhotenství.Musí mít schopnost plnit svou velkou roli v období bezprostředně po porodu-ta spočívá ve vytvoření příznivých podmínek pro nově narozeného tvora,ocitnuvšího se v novém prostředí,tak aby byl chráněn před nemocemi a aby mu byla dána síla do začátků jeho života.
Aby byl zajištěn tento dokonalý start,je Colostrum po milióny let trvajícím vývojem vybaveno pozoruhodnými schopnostmi.
Doposud se nenašel žádný natolik inteligentní inženýr nebo vědec,který by něco srovnatelného vytvořil.Colostrum má vysoký obsah stopových prvků,uhlohydrátů a minerálů.Mimo jiné se v Colostru nachází vysoce účinné aminokyseliny a makromolekulární bílkovinné sloučeniny,růstové faktory a imunoglobiny,které slouží novorozenci jako přirozené očkování proti choroboplodným zárodkům,bakteriím,virům a plísním.
Od té doby co jsme poznali tento přírodní zázrak,nepoužíváme nic jiného z běžné medicíny než nurofen a paralen čípky když náhodou příjde teplota,k tomu nasadíme Colostrum co dvě hodiny a zpravidla do 8-10hodin je teplota snížená,ustálená a malá je naprosto v pohodě.
Doporučuji vám tekuté colostrum od firmy(rád sdělím emailem,ať zde nedělám reklamu),jelikož je opravdu to nejlepší,nejčistější a tudíž nejúčinější.Ano něco to stojí,ovšem ve srovnání všech doplatků na běžné léky,sečtených při nepoužívání colostra,je to vlastně levné a řeší to navíc celkovou ochranu a podporu zdraví dítěte ale i dospělých.Účinky jsou viditelné již prvních pár dní,takže se můžete v klidu rozhodnout zda vydržíte měsíc až dva,to je doporučená doba podávání,záleží na stavu zdraví.
Přeji hodně zdraví.


Kontakt smazán administrátorem

Stránky: [1] 2
Anonym
20.3.2012 v 13:30:24

Dobrý den,buďte prosím tak hodná a napište mi firmu,která vyrábí kolostrum,co s ním jste tak spokojená.Lékařka mi doporučila,že ho mám své dceři také pořídit,ale je spousta druhů od různých firem a já s tím ještě nemám zkušenosti.Děkuji mnohokrát Renata Pflegrová

zuzina
7.3.2011 v 8:36:46

Se zájmem sleduji tuto diskuzi a taky si myslím,že jde o reklamu:-)nicméně mám jeden dotaz.Neřadí se kravské mléko k vysokým alergenům vzhledem k dětskému organismu?a aby si to uchovalo tu spoustu úžasných látek pochybuji,že jde čistě o přírodní produkt.

…láska na celý život :-)

licov.lukas
6.3.2011 v 19:02:42

V pořádku Daniello,
jsem opravdu rád za každý názor,nicméně mi dovolte položit jednu otázku a to-nabídl jsem někomu v této diskuzi možnost koupě či něco podobného?Nemám pocit že bych byť náznakem něco takového učinil,toť vše.
Jediné o co se zde snažím je osvětlit fakta o colostru,která jsem získal a stále získávám díky mému zájmu se dozvědět více.
Jsem nadšený tímto přírodním produktem a jsem přesvědčen že může pomáhat více než bychom si mohli myslet.
Přeji pěkný den.

Rodinný typ,třicetiletý,ženatý,jedno dítě,pracovitý,pozitivní,radostný se zájmem o zdraví.

Danniella
6.3.2011 v 10:28:14

Je dobře, že jste pro vaše dítě našli vhodný způsob, jak posílit jeho imunitu a jak ho zbavit potíží. Nic proti tomuto způsobu nemám. Na druhou stranu dobře vím, že žádný způsob, žádná látka nebo přípravek není vhodný pro všechny a není na světě bohužel žádný všelék, který by stačilo pravidelně polykat.
Kdyby nebylo tak evidnntní, že tady jde jen o snahu získat zákazníky, možná by se otevíral prostor pro zajímavou diskuzi. Takto ale můžu za sebe napsat jediné: chemii se také vyhýbáme, jak jen to jde, ale volím jiné přírodní látky, jejichž požívání pokládám za přirozenější.

PeťkaPeťka
5.3.2011 v 9:44:59

Že kolostrum není mléko, ale mlezivo samozřejmě vím moc dobře.

Jinak můj postoj vychází právě i z faktu, že osobně nepiji ani mléko, takže z mé strany tak.

Anonym
5.3.2011 v 8:23:45

Zdravím Peťku,
na úvod chci osvětlit fakt,že colostrum není mléko,tak jak se někteří domnívají,colostrum je totiž mlezivo a nemá tak nic společného s mateřským mlékem.
Dále také souhlasím že by bylo nejlepší kdyby bylo colostrum možné uchovat pro každé dítě od jeho matky,což bohužel není možné že ano.
Tak se naskýtá otázka,“chce rodič dávat svému dítěti chemicky vyrobené podpůrné prostředky?“
Já osobně tedy ne a domnívám se že většina rodičů by řeklo totéž.Jak tedy co nejlépe a co nejpřírodnější cestou podpořit zdraví dítěte?

PeťkaPeťka
3.3.2011 v 17:19:38

Souhlasím s Piškotkou.
Každá máma má mateřské mléko přesně dle potřeby svého dítěte, v tomto případě pak svého mláděte.
Tvorba mateřského mléka reaguje neustále na potřeby dítěte. Pokud je dítě např. nastydlé, okamžitě tato informace přechází k matce a začne se tvořit zase o maličko přizpůsobené mléko. Je jiné ráno, odpoledne, večer. Kolostrum je opravdu jedna z nejcenějších věcí, které nám příroda poskytuje a pro miminko, je to, troufnu si říct, jak živá voda.
Ovšem je určena právě pro to mládě, této matky. Závisí na době, kdy se mládě narodí, jak saje a dalších faktorech.
Nechci hanit tento přípravek, pokud to někomu pomáhá, pak v pořádku. Osobně bych do toho ovšem nešla.

licov.lukas
3.3.2011 v 10:37:21

Děkuji Vám oběma za reakce a omlouvám se za anonym,už jsem se registroval.
Jsem velice rád že sdílíte kladný postoj vůči matce přírodě.
Ano,také jsem dříve věřil spíše medicíně,nicméně právě díky malé,když jsem viděl že s klasickou medicínou to k ničemu nevede,jsem se začal zajímat a objevovat jak je příroda mocná.
Dává to přece smysl že ano,příroda nám dává vše potřebné k životu,tudíž nám logicky musí dávat také ochranu a podporu.
Vůbec vaše reakce neberu nijak špatně,jsem za ně naopak rád,jelikož každý názor je pro mne důležitý.
A co se týče otázky proč kravské?
Skutečností je,že dobytčí Colostrum odpovídá lidskému více než 99 procent,proto působí bezchybně také u lidí.
Pokud vás napadají jakkékoli otázky,opravdu rád zodpovím.
Pěkný den.

Rodinný typ,třicetiletý,ženatý,jedno dítě,pracovitý,pozitivní,radostný se zájmem o zdraví.

Piškotka
2.3.2011 v 13:41:19

V žádném případě nezpochybňuji blahodárné účinky Colostra, to jste mě špatně pochopil :o) Mě už tady děvčata znají a ví, že já dám hodně na matku přírodu, chemické léky kupuji zcela výjimečně. Avšak i matka příroda velmi dobře ví, že každá “matka“ má svoje kolostrum, a to přesně na míru pro to svoje mládě. Děti je získávají ihned po porodu, nemusím popisovat, co obsahuje, ale hlavně: že obsahuje právě tolik potřebných látek, které miminečko unese. Neberte to teď nějak špatně, mně to opravdu nutí přemýšlet a přemýšlím o tom ráda, jen prostě zastávám názor, že zrovna kolostrum, byť je určitě přínosem, by asi měla poskytnout vždy matka svému mláděti. Ty telátka přece taky kolostrum dostávají jen dokud jsou malá, ne? To je takové spíše asi sporné téma, na druhou stranu za aloe se plně postavím, má všechno, co příroda může dát, veškeré vitamíny a minerály a nám aloe s krevním obrazem udělalo opravdu zázraky. Takže já rozhodně peněz nelituji. S colostrem má výborné zkušenosti právě moje kamarádka, takže jistě pomáhá. Hezký den,

ZavaZava
2.3.2011 v 10:59:50

Možná je, pane anonymní, kolostrum zázrak, ale to, že se pod své názory nepodepíšete, působí jako podvod.

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist