Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Tip na tříkolku s vodící tyčíTip na tříkolku s vodící tyčí
keenspeedkeenspeed
26.1.2011 v 20:21:06

Ahoj, prcek zřejmě k narozkám dostane tříkolku s vod.tyčí – máte s nimi nějaké zkušenosti ? Dobré či špatné , na co si dávat pozor atd. Výrobce, parametry? Díky moc. Iv

Stránky: [1]
marika81
26.1.2011 v 22:44:56

Ken, malá dostala k druhým narozkám tříkolku, ale bez vodící tyče, pouze tam je díra udělaná na přidělání, je plastová, sice na ní jezdila, ale stejně jí lákala víc koloběžka, která následovala a pak kolo, které jsem sehnala v bazaru s odendávacíma kolečkama, což bylo nejlepší a musím říct, že na něm jezdila, jak divá, za rok bez koleček a ted už má klasické kolo.
Malý má vlastně dva roky a víš, jak tu trojkolku používá??? Jako odrážedlo, šlapky jsou, jak psala Lussy na předním kolečku a hodně se protáčí, takže i když mu to ukazují, tak stejně ty nohy na to nedá……………jinak taky spíš tahá koloběžku a dokonce už sedí na tom menším kole, ale má krátké nožky na šlapky………….takže za mě- zbytečnost……….:-)

pvosapvosa
26.1.2011 v 22:00:47

Přidávám se k Lussy. Naše slečna měla kolem dvou let klasickou starou obyčejnou tříkolku (sehnala se po příbuzenstvu). Také jí chvíli trvalo než se na ní naučila, ale za chvíli jezdila jako drak.
A k 3. narozeninám už jsme kupovali kolo s odendávacíma kolečkama.

…mít smysl života.

LussyLussy
26.1.2011 v 21:39:46

My co zkoušeli, tak měli většinou ne samotné sedátko, ale takovou jakoby plastovou ohrádku a tam bych Lucy prostě ani nenacpala. A když tam nebyla ta ohrádka a jen to sedátko, tak tahala nohy po zemi:-)

keenspeedkeenspeed
26.1.2011 v 21:21:40

díky Lussy … je fakt že bych ji nejdřív prckovi zkusila, ale co jsem viděla, sedátka jsou malý.

LussyLussy
26.1.2011 v 20:59:56

keen,já myslím, že to jsou vyhozené peníze.
Obešli jsme několik prodejen a všude nám prodavačky řekly to samé – zlatá klasická tříkolka.

My jí kupovali, když malé byly 2 roky a 3 měsíce a do žádné s vodící tyčí se pořádně nevešla, byly strašně malinké, řekla bych tak pro dítě co třeba začíná chodit, tak ho maminka veze aby si odpočinulo. Ale na normální ježdění to není, navíc mají šlapky na předním kole, což mi přišlo dost nepraktický, třeba zatáčet a šlapat prakticky nelze. Pod 1500,- se sehnat nedaly a tak jsme nakonec dali na prodavačky a koupili klasickou kovovou za 1300,-. Asi 14 dní jsme dceru museli tlačit, nebyl problém to ušlápnout, spíš se to prostě musela naučit. Pak jsme k řidítkům přidělali provázek a tahali jí a za pár dní drandila jako drak:-).
Takže za mě – jednoznačně klasika. Myslím, že jí bude ještě letos, v té s tou vodicí tyčí si jí neumím představit, to je opravdu záležitost na několik měsíců.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist