Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Podporujete své partnery ve všem co dělají a očekáváte totéž od nich?Podporujete své partnery ve všem co dělají a očekáváte totéž od nich?
zuzina
18.11.2010 v 15:10:36

Moje otázka se netýká jen koníčků a zájmů,ale i třeba práce. v souvislosti s končící RD,že bych po 13 letech šla někam jinam.Zkusit nové výzvy.Manžel mě ale přesvědčuje,že v dnešní době je to risk,budu více zaneprázdněná/tudíž méně času z mojí strany na domácnost/,finančně si taky nepolepším/to je sice objektivní,ale jeho argument,že tady mám své jisté není pro mě moc pádný/.Já v práci nejsem nespokojená,ale přeci jen mě něco nutká k nějaké té změně,při představě,že budu makat teď už až do důchodu na mě padá takový zvláštní pocit..:-( Tak mi chybí v důsledku jen ta podpora od manžela,i když chápu,že i pro něj by nastala určitá změna,aspo%n než se to nějak utřepe.Připadá mi,že ti chlapi to mají tak nějak jednodušší..

…láska na celý život :-)

Stránky: [1]
JovankaJovanka
21.11.2010 v 18:01:41

Tak to se omlouvám, že jsem to špatně pochopila.
Ale myslím, že když o tom dokážete spolu mluvit, že se i domluvíte tak, aby to vyhovovalo Vám všem :-)

zuzina
20.11.2010 v 15:09:10

Ahoj Jovanko,díky za pohled.asi jsem to špatně napsala,nejde o to,že chci jít do práce z domácnosti.Já už rok pracuju při rodičáku na poloviční úvazek.ale chtěla jsem zkusit i ve zdravotnictví něco jiného než u lůžka,ale bylo by to větší časové zatížení pro mě,aspoň něž bych si ,,vybudovala své místo“:-DD No uvidíme,polovoční úvazek mi končí ke konci roku,něco jsem už rozjednala a doma o tom mluvíme.Já to napsala v takovém rozpoložení,že manžel by byl pro neměnit místo kde mám své jistzé v podstatě a v důsledku krize/zase to mají v práci divné/ a já měnit z důvodů níže uvedených.Ale tak snad něco vymyslím,aby byli všichni spokojení:-)Hezký den

…láska na celý život :-)

JovankaJovanka
20.11.2010 v 14:08:36

Zuzi, rozhodně bych se v tomto neřídila přáním manžela. Ty máš stejná práva na práci jako on. Pokud by Tě práce v domácnosti uspokojovala a oběma by to vyhovovalo, na tom není nic špatného. Ale dělat rodině služku, protože si to pán žádá, to bych nedělala. Znám bohužel pár paní, které se řídily přáním svého muže, dělaly mu “zázemí“ a pán si našel po letech nějakou jinou. Dámy se pak velmi divily, že mají jen minimální důchod – pokud vůbec jim na něj vznikl nárok. Navíc, v dnešní době, kdybys hledala práci po třeba dvaceti letech doma – to by asi bylo mnohem těžší než ji hledat po MD.
Je to jen můj názor :-)
Hodně štěstí!

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist