Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Práce, finance, právo » Tak už :-)Tak už :-)
Horempádem
3.10.2010 v 21:51:08

Ahoj holky,

vím moc se neukazuji, ale věřte, že zase jsem měla naloženo víc než je zdrávo a tak prostě nestíhačka :-))

Ale mám zprávičku o kterou se musím podělit. Už od poloviny srpna jsem se vehementně scháněla po práci. Rozeslala jsem desítky životopisů a nedařilo se mi kamkoli protlačit. Byla jsem asi na čtyřech pohovorech, ale výsledky trvaly dlouho a stejně byly odmítavé. Byly to zkrátka nervy.

Pak jsem dostala takový intuitivní nápad nechat si od tety, která pracuje v jedné Turnovské firmě, donést dotazník a nechat se zařadit do pořadníku o práci. A ejhle druhý den po tom, co tam dotazník dorazil se mi hned ozvali. Další den jsem se dostavila na pohovor, který byl velmi rychlý a příjemný a výsledkem překvapivě bylo, jestli bych mohla od 4.října nastoupit. Sice jsem ten den ještě nevěděla výsledky z jiných pohovoru, ale tak nějak předvídavě jsem na tuto nabídku kývla. A odpo se ukázalo proč :-) Přišly mi dva zamítavé e-maily, takže možnosti byly opět vyčerpány a já byla ráda, že jsem si nedala čas na rozmyšlenou, ale rovnou to vzala.

Takže holky moje od zítřka nastupuji do firmy zaobírající se výrobou auto dílů pro VW jako kontrolor , tedy přesněji do sekce quality woll. Trošku to s mou kontrolní prací souvisí, nicméně to pro mě bude něco zcela jiného. Navíc mě čekají tři měsíce práce na směny, protože si musím projít celou výrobou a nabýt praxi. Pak údajně , pokud mi to půjde, mě budou zařazovat výše. Tož to jsem zvědavá :-) Tak mi držte palečky, ať mám zítra dobrý vstup…

Stránky: [1] 2
bamiskabamiska
5.10.2010 v 8:04:04

tak držím palečky, ono to není jednoduché, člověk si to nějak představuje a pak je to jinak vid, když se něco nevyvede tak jak měl v plánu…tak hlavně aby jsi v práci byla spokojená a zbytek se také vyvine jak si přeješ..já jsem byla zvědavá jestli mi něco neuniklo :-)

Horempádem
4.10.2010 v 23:02:19

Bamisko, taky tě ráda vidím :-) Ne zatím jsme stále na chalupě, ale díky nově získané práci už to asi půjde rychleji.

bamiskabamiska
4.10.2010 v 22:02:54

také se opožděně přidávám ke gratulaci, moc ti to přeju také jsi to poslední dobou neměla vůbec jednoduché, tak at ti to klape a vychází co nejlépe….jak jste na tom s bytekčm atd???nějaké novinky???

Horempádem
4.10.2010 v 21:33:27

Ahojky,

moc děkuji za přáníčka štěstí v nové práci :-)

Tak odkud to vzít, asi od začátku. Ráno nás samo čekalo vstupní školení, které se se všemi povinnostmi protáhlo do samého poledne. Vyfasovala jsem apartní pracovní oděv. Jak jinak, jsem v něm jak slon v porcelánu :-))) Ale to je na hale vcelku jedno. Po poledni jsem se dostala k samotné práci. Nu co vám mám povídat, hlava mi šla kolem :-)) Měla jsem ale štěstí na dvě slečny, nebo mladé paní, které se ke mě chovaly velmi pěkně a všechno mi pečlivě vysvětlovaly, takže jsem byla moc ráda. Dokonce se mi i dařilo potom samotné dohledávat chyby z výroby, tak jsem byla ráda, že se trochu chytám :-)

Bude toho ale ještě moc a moc, asi si to budu muset vzít domů :-)) tedy ne samotnou výplň dveří, ale manuál a pečlivě si všechno psát, abych nebyla za pako :-))

Takže za trpělivé paní, které mě první den zaučovaly jsem byla vděčná. Nadřízené , tedy ty přímé, mám dva pány a zatím vypadají, že se s nimi dá mluvit. Jeden je tedy Španěl, ale fajn. Ale to jsou jen prvotní pocity, takže vše ještě může být jinak :-)

No zítra mě čeká ještě zaučování a pak bych už měla jít do toho sama, takže docela fofr, ale to už tak zkrátka chodí. Byla jsem tak zlehka upozorňována, že se můžu setkat s averzí výrobních dělníků, protože jsem přeskočila na třetí pozici a to se tam prý moc netoleruje, většinou se na kontrolu berou lidi z výroby. Nu ale co no, když mě tam chtěli, tak s tím asi prd nadělají :-)

Lin neboj, taky jsem na to myslela, abych nezůstala viset na jednom místě, ale asi ne. Nebo prostě uvidím. Chtějí, abych si prošla celou kontrolou, abych měla přehled. Postupovat zatím je kam.

Práce to není moc fyzicky náročná. Jen holt protočím asi za den pod rukama hoooodně dveřních výplní :-) A budu se toho muset moc naučit, ale snad to zvládnu.

No a směnování? zatím nám to vychází dobře. S rodičema jsem domluvená, že kdyby jsme se někdy s manželem kryli , tak vypomůžou s hlídáním a to bude málo kdy. Manžel nedělá celý týden, takže já myslím, že to nějak ty tři měsíce přetlučeme.

Já jsem hlavně ráda, že konečně mám práci, už to fakt bylo na budku. Dnes zrovna mi zase přišel zamítavý e-mail z Babylonu, ve který jsem tolik doufala :-( Do toho se mi ještě ozvali z nábytku Kik, jestli chci přijít na pohovor, tak jsem to už zamítla, stejně by to asi nedopadlo. Opravdu je to teď s prací kříž a jsem tak nějak ráda, že jsem zakotvila, už bych na to asi neměla nervy :-)

Tak ju, budu dávat vědět, jak mi to v práci frčí :-) Tento týden mám celý ranní a jsem za to ráda, protože ve dvě padla a pápá lálá, celé odpolko pro sebe a pro Eli.

marika81
4.10.2010 v 19:33:22

Evi, moc ti to přeji, aby ti to vyšlo, pfuj, pfuj……….a doufám, že napíšeš info, jak to jde:-))

LienLien
4.10.2010 v 19:25:08

horempádko, já ti taky samozřejmě přeju, aby se ti v práci líbilo, ale moc nadšená bych nebyla, myslím, že tyto firmy většinou potřebují “normální“ lidi do výroby, tak naslibují kariérní postup a nakonec po třech měsících až projdeš celou výrobu zjistíš, že skutek utekl. No, nebudu malovat čerta na zeď, třeba se ti bude líbit a bude i tak dobře.

PeťkaPeťka
4.10.2010 v 19:22:24

Taky gratuluji! Hlavně, aby se líbilo! :-)

Ájík
4.10.2010 v 19:17:42

HP, moc gratuluji k nové práci – a přeji, ať se ti tam moc líbí…. neboj, ono se to poddá, a zvládneš to! :))

JovankaJovanka
4.10.2010 v 10:09:58

Super zpráva, ať je to tam ještě lepší, než si teď představuješ! :-)))

berulinka1
4.10.2010 v 8:47:49

HP,tak to je skvělá zpráva:))..letí k tobě ooooobr gratulace,hlavně ať se ti tam líbí:))

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist