Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Práce, finance, právo » boží mlýny zamlely:)boží mlýny zamlely:)
berulinka1
7.6.2010 v 15:26:45

holčinky moje,musím se s váma podělit o “pro mě“ radostnou novinu..je tomu 3/4 roku,co jsem dostala v práci výpověď..byla jsem osobně za ředitelem s prosbou,že práci nutně potřebuju,nemám hlídání,no prostě že strašně moc stojím o tu práci,co jsem měla před MD..on se mi do očí vysmál,ať si hledám práci jinde..normálně jsem se před ním rozbrečela,že ví moc dobře,jaká je v našem kraji nezaměstnanost a práci na ranní neseženu..a on se opět vysmál,že to ví moc dobře a proto mi to řiká“abych hledala“,že kdo hledá,najde..cítila jsem se hrozně ponížená..odešla jsem se sklopenou hlavou a brekem..a není tomu ani rok a poslouchám teď rádio a co neslyším..onen ředitel byl odvolán z funkce k 30.6…JUPÍÍÍ :)))..holčinky,nikdy jsem nikomu nepřála nic zlýho,už vůbec né aby přišel v dnešní době o práci..ale jemu a těm co mu přitakávali,těm jsem to přála..takže boží mlýny opravdu melou a u něj dokonce dost rychle..a věřte,mám z toho ohromnou radost:))

Stránky: [1] 2
berulinka1
8.6.2010 v 10:05:23

Jarmu,možná ti to připadá zvrhlý,ale já jsem se cítila mnohem hůř jak on..když věděl,že jsem sama s 3 dětma a být bez práce v kraji s vysokou nezaměstaností je dost krutý,kde o práci jen tak nezavadíš-narozdíl od něj,kterej možná už novou práci má..mě šlo jen o to,že on se mi vysmíval do očí a nakonec na něj taky došlo..a asi jako on měl radost mě ponížit a s radostí mě vykopnul,tak tu radost mám teď já,že dopadl stejně.

JarmuschkaJarmuschka
8.6.2010 v 9:50:35

Už několikrát jsem začínala psát, a pak to smazala, ale napíšu to stejně – ač s nastíněnou historií mi tato “radost“ připadá tak trochu zvrhlá (nemluvě o tom, že co vysíláme do světa, to se nám mnohonásobně vrací).

Moje opakovaná zkušenost je, že to, co zpočátku vypadalo jako “největší tragedie mého života“, se nakonec ukázalo jako start něčeho mnohem lepšího.

A víš, co já si pořád říkám? (v trochu obecné formulaci) stále mě čeká to nejlepší, jen o tom v tom kterém okamžiku ještě nevím…
Tak to přeju i Tobě, berulinko…

…obavy i radosti až do smrti.

Danniella
8.6.2010 v 9:27:41

Berulinko, aspoň nějaké zadostiučinění :-) Je pravda, že on nepůjde na pracák, ale myslím, že taková věc se dotkne i toho arogantního blbce. A o to podle mě jde, aby si zažil ten pocit kopance do zadku.
Moc ti ten dobrý pocit přeju.

berulinka1
8.6.2010 v 8:23:02

bami děkujiii:)..zatím není,u nás je to dost špatný s prací celkově,natož jen na ranní,kterou prostě potřebuju..tu co jsem právě měla před MD,tak byla,od 6-14.30,což bylo perfektní,no bohužel to dopadlo,jak jsem psala v úvodu.

bamiskabamiska
8.6.2010 v 8:15:29

tak jsem ráda že přísloví mluví pravdu, a tobě se nedivím také bych to tak cítila, držím palečky s prací a snad je už něco na obzoru?

berulinka1
8.6.2010 v 7:53:26

Mari,děkujiiii:)..snad se mi poštěstí a práci na ranní seženu..to pak podám hlášení s ještě větší radostí:)

marika81
7.6.2010 v 21:52:11

Berulinko, to je zpráva, zde bych i já byla škodolibá a přející tip…….zde opravdu mlýny zamlely správně…….ted jen držím palce, aby jsi narazila na bezva práci a ještě lepšího šéfa:)))))

berulinka1
7.6.2010 v 19:15:58

Padmé,mě to prostě těší..vím,že tyhle typy si najdou práci brzy,ale on se opravdu choval jako arogantní blbec a mě tohle potěšilo:)…..Peťko,je mi to jasný,možná už od 1.7. nastoupí jinde,ale i tak mám radost z toho,že byl odvolanej,protože jeho chování bylo hnusný a mě prostě tahle zpráva udělala radost:)

PeťkaPeťka
7.6.2010 v 19:08:57

Berulinko, vůbec ti nechci kazit radost. Chápu to moc dobře. Jenže ono to bohužel tak docela nefunguje. Pokud byl šéf klasický typ arogantního blbce, pak i když ho odvolají z jedné funkce, za chvilku bude v jiné. To jsou lidi, co si z takových věcí vůbec nic nedělají. A mnohdy je i odvolání uměle vyvolaná záležitost, dopředu promyšlená. Vlastní zkušenost, bohužel. :-( Taky se mi poštěstilo narazit na podobného člověka a opravdu není o co stát.

PadméPadmé
7.6.2010 v 17:44:46

Berulinko, tomu říkám zpráva! :-) Ten tvůj nadpis je trefný. Vypadá to, že na něj přišla “řada“. Choval se k Tobě opravdu ošklivě, to se fakt nedělá.
Také nepřeji nikomu nic zlého, ale ten pocit zadostiučinění chápu a rozumím Ti.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist