Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Tak už 4 roky.... :-)Tak už 4 roky.... :-)
kuře
26.5.2010 v 23:15:57

Holky zlaté,

moc vám všem děkuju za přáníčka Magdalénce k narozeninám, moc nás potěšila.

Už jsem tu dlouho nebyla, ale doufám, že to teď zase napravím :-) Čas tak strašně rychle letí… Majda dneska oslavila čtyři ročky.
Příští týden jde Majdulka na trhání nosní mandličky, dneska proběhly odběry. Já doufám, že nám to pomůže a Majdulka bude nějakou dobu zdravá.. :-(

Jinak asi žádné novinky u nás nejsou. :-) Žijeme si spokojeně, Majda je usměvavá, jezdí na kole a koloběžce (jupíííí). Jo, přece, koupila jsem si kolečkové brusle, už před cca měsícem. Ještě dneska mám v rukách pár trnů z keřů, co jsem na první projížďce při brždění přibrala :-D

Mějte se moc krásně, doufám, že i to sluníčko už konečně na delší dobu vykoukne a zahřeje nás na těle i na dušičce :-)

Stránky: [1]
JovankaJovanka
28.5.2010 v 12:24:41

Markétko, dodatečně taky přejeme Majdalence všechno nejlepší! To to letí, když jsem ji viděla, tak jí bylo něco málo přes rok, že?
Jste šikovné a doufám, že zvládnete i ten problém, co jsi psala. Přeji hodně moc zdraví!!! :-)

PadméPadmé
28.5.2010 v 9:00:44

Kuřátko, velmi mě potěšila tvoje zprávička, že Tě tu bude vidět víc, to je dobře.:-) Je báječné, že si s Majdalenkou žijete pohodově. A musím jedním dechem dodat, že je Majda moc šikovná, že takhle malá už jezdí na kole i kolobrndě.:-)
K těm bruslím – já odvahu neměla a nemám, vzhledem k tomu, že se mám docela ráda ;-) Každopádně doporučuji chrániče na kolena, lokty a zápěstí (kolegyně v práci vyrazila na brusle a vrátila se se zlomeným zápěstím) a ta helma je určitě také vhodná, jeden nikdy neví, kam zahučí, že? ;-)

Jinak přeji, ať je Majdalenka v pořádku a mandličku můžete nechat odstranit. Dej vědět, ať můžu mačkat palečky pro štěstí.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

berulinka1
28.5.2010 v 7:28:28

kuřátko,moc držím pěsti,aby se to do tý doby zlepšilo a malá mohla na operaci s mandličkama jít..určitě nám dej potom vědět,jak to dopadlo,budeme na vás myslet a malý posíláme veliký objetí:)

kuře
27.5.2010 v 23:24:14

:-) holky, děkuju moc :-)
Cori, helmu ještě nemám, ale brzo obchod navštívím :-D

No, dneska mi volala doktorka, že výsledky krve nejsou dobré. Majda má vysokou hodnotu APTT – že má riziko zvýšené krvácivosti při zákroku.. :-( tak nevím, jestli nás do nemocnice vezmou.. na ARU říkali, že jim to z hlediska anestezie nevadí, ale neví, co na to budou říkat operatéři :-( ale prý máme normálně nastoupit a kdyžtak pak udělají v nemocnici test nový :-( tak jsem zvědavá, jak to dopadne… měla jsem strach, aby nebyla Majda nemocná a mohla na to trhání jít.. ale tohle jsem teda nečekala. :-( ach jo…

Anonym
27.5.2010 v 8:38:49

kuřátko, ahoj, i já přeji tvé holčičce k narozeninám hodně zdravíčka a neboj se, vyndání mandličky by mohlo pomoci, můj synovec nemá po odstranění už žádné potíže :-) Neboj, malá to zvládne.
Obdivuji tě, že jsi se dala na kolečkové brusle, doufám, že máš i helmu :-) Ze mně se stal doma absolutní pecivál, ale to brzy skončí :-( :-) pá Corina

TaHadTaHad
27.5.2010 v 8:06:43

Jejda Markétko, tebe jsem už dlouho nečetla. Přeju Majdě hodně štěstí a zdraví, ať jí to vyndání mandličky pomůže (nám to pomohlo) a tobě jen samé radosti.

bamiskabamiska
27.5.2010 v 7:53:48

posílám dodatečné přáníčko k narozeninám, ono to opravdu tak letí…hodně úspěchů s bruslema a keře už jen míjet

berulinka1
27.5.2010 v 7:49:28

a neboj,s mandličkama to dopadne dobře a malá bude v poho,držíme pěstičky,pak nám dej vědět,jak to proběhlo,posíláme malý berušce pohlazení:))

berulinka1
27.5.2010 v 7:48:25

jéééé,tak dodatečně velká gratulace malý slečně,hlavně zdravíčko,hodně lásky a úsměvů:))

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist