Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » embolie OK :-)embolie OK :-)
bamiskabamiska
19.5.2010 v 15:18:08

tak utíkám a píšu, předem děkuju za palečky a povzbuzení to mi moooc pomáhá….vyšetření mám za sebou a je to vše v pořádku plíce jako zvon :-) , obvodní lékařka mě ještě pro jistotu posílá na interní vyšetření, jestli jsem to dobře pochopila tak srdíčko, ale nepřišlo mi že bych se měla bát asi spíš pro jistotu….a to snad bude dobré, musí mám tu tři sluníčka a jedno velké slunce kvůli kterému prostě musí…holky ale řeknu vám, ten den kdy člověk neví co a jak je síla hlavou se honí hrozné myšlenky a při každém podívání se do košíčku na malého jsem se tak bála že tu s ním nebudu :-) prostě to tam naskočí at člověk chce nebo né, najednou si i říkám jak to člověk bere jako samozřejmost a neuvědomuje si že to tak nemusí být…..jinak manžel ted je maminkou, já mám ted zákaz k malému 12 hodin chodit a chovat, kvůli té radiaci aby to na něj nešlo, včera jsem zvládla odstříkat jen 125 a malej jí vymlasknul na jednou…no ted mám v záloze nutrilon a do večera holt to nějak do něj snad dostanem…v noci už můžu mazlánkovat a kojit :-)) ještě jsme byli na kontrole s ouškama tak je má Honzík v pořádku tak jsem ráda že se to asi rozkapalo a nemusel to ani píchat

pro vierenku…je mi jasné že je radiace nebezpečná, ale nějak nevím jak by to ublížilo malému? dodržuju to a jsem jinde neboj, jen mě to zarazilo ani mě to nenapadlo, že ho nebudu moc ani pochovat

Stránky: [1] 2 3
VirenkaVirenka
20.5.2010 v 12:14:14

No tááák. Já jsem to věděla :))) a už jste určitě i vymazlení :)) Nezapomeň potom ještě připsat, jaké info máte o Honzíkovi, jestli vám začala padat dobrá karta ve všem, však si už zasloužíte :)

nuninka
20.5.2010 v 11:06:57

Bami, super zprávička :-))

zuzina
20.5.2010 v 9:16:08

Bamisko super:-)))A klaním se před tvou doktorkou,že neváhala a jednala!I když by to mělo být automatické,ale málokdy hned předají pac. na vyšetření,ale zkoušejí léčit po svém.I když vím,že by to tak být nemělo.tak doháněj mazlení a užívej.Snad vyšetšení na interně prokáže,že nejde o nic tak moc vážného.Držím dál palce:-)

…láska na celý život :-)

JovankaJovanka
20.5.2010 v 8:44:35

Bamisko, super :-)

Horempádem
20.5.2010 v 8:05:45

Ahoj Bami, tak jsem moooc ráda, že s tou embolii je vše zažehnáno. Chápu, že hormony dělají svoje a myšlenky můžou být různé, ale kdo jiný ti může potvrdit, že myslet pozitivně , je nad všechny léky :-)

Je mi líto, že máš taková omezení kvůli malému, věř, že by mě to jako laika taky nenapadlo. Tak hlavně, ať jste brzy zase spolu a hodně štěstíčka a méně takových stresů.

HANINA25
19.5.2010 v 21:42:14

To je senzační:)))
Větší radost si nemohla nám udělat.
Mamka v pořádku,Honzíkovo ouško v pořádku a ty výsledky do třetice,taky budou.Nebo jsou? Já to četla tak rychle,že v radosti,že je vše jak má být,teď nevím:))))

makinea
19.5.2010 v 20:48:51

Bamisko, to je super zpráva. To musí být úleva!! :-)

PadméPadmé
19.5.2010 v 20:37:58

Bamisko, skvělá zpráva,
díky, že jsi napsala.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PetraPetra
19.5.2010 v 19:52:25

bamisko, tak už vím, co to bylo za tu šílenou ránu – to ti spadl ten kámen ze srdce :-))) gratuluju! přeju, ať i další zpráva, co napíšeš je stejně růžová :-)

…neustrnout ;-)

berulinka1
19.5.2010 v 19:18:31

bami,tak to mám vééélikou radost,že je vše v pořádku:)))..během dne jsem nakukovala,kdy se ozveš a konečně je to tu..takže gratulace,gratulace,gratulace,prostě máááám radost:))

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist