Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Stalo se mi na Mimibazaru !!!Stalo se mi na Mimibazaru !!!
Piškotka
7.5.2010 v 12:50:39

Holky, tohle vám musím napsat! O podvodech na různých inzertních serverech jistě víte, mě tedy naštěstí ještě výrazně nepodvedl nikdo, ovšem dnes: ráno otevřu emailovou schránku a co nevidím: Píše mi nějaká ženská: “Tak zaplatíte mi ty dvě halenky nebo jste tak ubohá, že nemáte 90Kč? Zlodějko!“ No já zůstala sedět jak opařená….. Nedalo mi to a hned jsem raději listovala v předešlých emailech, jestli jsem fakt na něco nezapomněla (za svou existenci na MMB ještě nikdy!) A co nevidím. Byla to emailová adresa jedné maminky, která ode mě nedávno chtěla koupit květinkové gumáčky po Sáře. Vždy se s každým domluvím na víc než 101%, ale tady maminka chtěla smlouvat na velmi nízkou cenu i spoštou, tak jsem ve vší slušnosti řekla, že tedy ne. A dnes takový email! Bez podpisu, ale adresa seděla! Holky, já ji okamžitě varovala, že to nahlásím adminům, jestli se mi okamžitě neomluví, a že dostane takové hodnocení, že už na MMB neprodá ani věcičku! (Já jsem velký dobrák, ale takovou mstu jsem nechtěla nechat být.) Odepsala do 2 minut! Omlouvala se a dušovala, že psala jiné jmenovkyni, která měla šíleně podobný email, jediný rozdíl byl pouze poskytovatel (Seznam.cz, Email.cz apod.) A že jí paní X dluží penízte atd. Řekla mi i její jméno a já si našla, že ta paní X má už přes rok pozastaven účet. Že by čekala takto dlouho? No budiž, ale proč se slušně nepodepsala, když jí (neprávem mi) poslala ten sprostý email? No, vzala jsem to, ale s tím, ať už mě nekontaktuje a že to beru!

Ale co se nestalo: já se mezitím svěřila na MMB, nejmenovala jsem, jen jsem vylila své zklamání do sekce Bydlení (kam bezpochyby chodí snad nejvíc maminek). Postupně mi začaly odepisovat podobné či jiné negativní zkušenosti. A představte si: diskuze zmizela! Normálně to někdo smazal (admin?) Proč? Ptám se! A napadá mě pouze a jen jediné: Nepatří to do sekce Bydlení, s čímž pochopitelně souhlasím, protože i mi vadí, že tam kdekdo frkne inzerát typu “Hodí se někomu?“ “Holky, jsme nemocní“ a podobné sem nepatřící věci. KTERÉ OVŠEM NIKDY NIKDO NESMAŽE! Proč tedy mou diskuzi? Zadala jsem dotaz k administrátorům s tím, že o negativních zkušenostech by se psát mělo, jenom asi ne do téhle sekce. Štve mě to neskutečně! Jsem zvědavá, zda se mi vůbec ozvou.

Stránky: [1] 2
babofka
8.5.2010 v 15:31:12

Piškotko, no chápu, že to vytočí. Já tady taky jednou psala o jednom podvůdku na MMA, vytočilo mě to a nakonec jsem to adminovi nahlásila. Dlouho se nic nedělo, pak jsem si všimla, že ta dotyčná má účet zablokovaný a stoplé všechny aukce. Ale dlouho netrvalo. A já žádnou odpověď od admina nikdy nedostala… Přišlo mi to divné… Za krátko zase ta dotačná začala opět inzerovat… :-(

Kukačka
8.5.2010 v 11:31:17

Makineo, nejsem právník, ale z logiky věcí bych předpokládala, že musí být před nákupem uzavřena smlouva, na internetu je to závazná objednávka. Pokud se nemá firma čím prokázat, nemá právo vybírat po vás peníze. Podle mě to dělají s tím, že se určitě někdo nachytá, nebo mu bude blbé za balíček nezaplatit, když už ho má doma. Dobře jste to udělali. Upomínku hoďte do koše. Horší je, když přijde dobírka, občas vyzvedávám poštu manželovi (mám takovou kartu, aby mi to dali) a opravdu nevím, kde kdy co objednal. Naštěstí jsme se ještě nikdy nespálili. Ono taky posílat na dobírku je dražší.

makinea
7.5.2010 v 22:30:28

Piškotko to chápu, že Tě to naštvalo!! Tak snad kafíčko pomohlo:-)

Peťko, my máme s manželem podobnou zkušenost. Prostě došel balíček, já jsem ho převzala… Nenapadlo mě ho nepřevzít a uvnitř knížka – kterou jsme si nikde neobjednali (ani jsme to nijak neřešili po telefonu, prostě nic), no a k tomu složenka a buď zaplaťte anebo pošlete zpět. Nás to tak vytočilo!
Nechápu, proč bych se tím měla zabývat a něco balit a chodit někomu posílat, když mi to poslal bez jakéhokoliv objednání.
zatím jsme nezaplatili ani knížku neposlali, akorát jsme jim napsali, že o knížku nemáme zájem a ať se pro ni někdy zastaví, že na poštu kvůli tomu nepojedem.
Došla upomínka.
Ale nevím. Logikou si říkám, přece jsme v právu my. Ale samozřejmě jistá si nejsem, jak je to z hlediska práva.

Piškotka
7.5.2010 v 22:10:43

Už se mi do toho nechce “rýpat“. Ale budou-li se opakovat ty “školková a dětská“ témata, píšu tam znovu a opravdu nejlíp někde výš :o)))

JarmuschkaJarmuschka
7.5.2010 v 22:00:28

Piškotko, a co takhle napsat přímo Bohdanovi nebo Alešovi.
Oni tam mají hafo “adminek“, a u těch záleží na libovůli.
Kdyby to brali doslova, tak smažou 2/3 diskusí….

…obavy i radosti až do smrti.

PeťkaPeťka
7.5.2010 v 21:26:05

Piškotko, tak fajn, hlavně, že už jsi “uklidněná“. Ono to asi opravdu za rozčilování nestojí.
A k adminům na MMB to je asi tak, vem si, na čem je tento web postavený a kolik vytěží každý měsíc za členství od registrovaných a platících členů. To už jsou horentní částky. O člena víc, či míň, to je jim už asi jedno, že mají takový přístup. Třeba se ještě ozvou.

Piškotka
7.5.2010 v 21:20:17

Peťko, telefonické nabídky mám taky za sebou a nejednou mě v telefonu pěkně vytočili, platit jsem naštěstí nikdy nic nemusela.

Admin (spíše tedy adminka) z MMB mi odepsal, že diskutovat o nespolehlivých nakupujících se má v diskuzích a ne v sekci Bydlení. Odepsala jsem, proč tedy nevymažou příspěvky typu “Nevzali nás do školky“ apod., o čem s prominutím holky tlachají denně, ve stejné sekci!!! Napsala jsem, že v tomto případě se mi jejich počínání jeví jako nanejvýš nespravedlivé. Konec, tečka. Neodepsali. Co taky, že… Uklidnila mě jedna z maminek, jejíž přezdívku jsem si v řetězu příspěvků zapamatovala a vše jí napsala, říkala, že s adminama na MMB má nějaké spory pořád…. Tak jsme si obě uvařily kafe (každá na jiné straně republiky :o))) ) a mám klid.

PeťkaPeťka
7.5.2010 v 21:06:46

Piškotko, chápu, že jsi rozčílená. Taky bych asi zírala, stát se mi něco podobného. Admina na MMB bych tedy požádala o zařazení do lépe zvolené sekce, nikoliv vymazání.

Jinak mě se bohužel taky stalo něco docela zajímavého. Měla jsem telefon, kde mi mladý muž nabízel nějaký produkt – kartičky s recepty. Jasně jsem řekla, že děkuji, ale nemám zájem. On stále pokračoval a blablabla, takže jsem opět řekla, děkuji nechci. Po 14ti dnech jsem měla na poště balíček, netušila jsem odkud to je a přijala ho. Jaké bylo překvapení, když jsem zjistila, že to je právě ten vstupní balíček s recepty + nějaké dárkové taštičky a složenka na 149,-Kč. Ihned jsem tam volala a bylo mi řečeno, že jsem provedla telefonickou objednávku! Takže jsem žádala o okamžité zrušení členství, ale i tak prý musím oněch 149,-Kč zaplatit, což jsem odmítla, protože jsem si vážně NIC neobjednala. Balíček jsem hodila do sklepa, ani jsem to neprohlížela. A minulý týden mi přišla upomínka na těch 149,-Kč. Ach jo. Takže znovu telefonát, údajně mají všechny hovory nahrané, takže jsem požádala, aby si telefon vyhledali. Bylo mi řečeno, že tedy ano a ozvou se mi následující den. Samozřejmě se nic nedělo, nikdo se neozval. Takže holky, pozor i pokud budete do telefonu tvrdit, že nic nechcete, může se stát, že vaše slůvko NE bude mít efekt opačný. Nezbyde mi nic jiného, než balík zabalit a na své náklady ho poslat zpět, nebo zaplatit onu složenku.

bamiskabamiska
7.5.2010 v 16:15:04

piškotko to je nepříjemné a je mi jasné jak ti to hlo žlučí, no to je ale přesně důvod proč mám z toho prodeje po netu takové obavy, tak ti holka přeju at je to jediná a poslední špatná zkušenost….a až budeš vědět víc tak napiš…

Paťka
7.5.2010 v 14:16:11

Piškotko.
admini smazali upozornění,že ta ženská z lidí vytáhla z každého 1500,. za mobil a nic jim neposlala,tak chtěl ten chlap ostatní varovat a admini tohle hodnocení smazali a týden potom napálila další lidi.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist