Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » Couvající náklaďák zabil ve Zlíně tříletého chlapceCouvající náklaďák zabil ve Zlíně tříletého chlapce
janna2
16.3.2010 v 15:19:37

nemám slov.kor když si přečtu ty komentáře.jen jsem klikla uz jsem čekala jak se pustí do té babičky kde to přecházela.a ono jo.já bych tem řidičům dala zač je toho loket.
mě stačí cesta u školy k družině.malý učko,tak 50 m,10 na šírku,ráno po obou starnách zaparkovaný auta(co tam delaj netuším u školy,řádně zasnežený takže dlouho),a tom prostředku líný!! rodiče zastavujou autama,aby si odvedli ratolest do družiny a odcouvali pápá.já bydlím 100m od školy a taky chodim pěšky!!když by nechali auto u albertu,to je 200m od školy,taky by se jim HNÁTY nezkrátili.a to prosím tam stojí i 4! za sebou.já bych tam dala zákaz a hotovo.protože mezi nima a do toh prosředku behaji deti co chodi sami do druziny,oni tam vjedoujak zprominutím debilové na plnek plyn,jen čekám kddy tonekteré ditě nestačí uskočit.holky jak jdou se nou uz kolikrát sem musela řvát stujte.
nehlede nedávno(a né poprve),ženská odvede ditě,a otáčí se!!no jaký ta delala grimasy z toho auta,že já jdu PO CHODNÍKU s dětmi,a jdu,a dovolím si neočkat než se madam otočí s autíčkem,najela totiž až dozadu na chodnik,je to tam važně malé.no já šla,já přece nebudu čekat až si nejaká káča odcouvá autem,ještě sem na tom míste uz stala,ne že bych tam schvalně vlrzla.za chvili budem chodit kanalama,po chodnicich totiž budou jezdit AUTA.

omlouvám se ale uz toho mám plné zuby.(a to pominu to štesti že se mnou malá nešla do krámu přes přechod.zelená,jdu a ženská dupne na brzdu u čáry k zastavení,kde myslite že skončila?3m za přechodem.malá nedava ruku,klikne zelená,čeká az řeknu a jdeme,ona beží napřed.teduz by nebyla jit se mnou)

Stránky: [1]
Corina
19.3.2010 v 14:30:21

Tohle jsem oplakala :-(((( něco šíleného….ani nevím, jak je na tom babička :-(((( ách jo :-(

Horempádem
16.3.2010 v 21:51:56

Chlapečka mi je líto, babičku a rodiče nevyjímaje. Tady je zbytečné se ptát, kde se stala v tu danou chvíli chyba, výsledek je bohužel tragický. Nikdo z nich si tuto chvíli neodpustí a budou se trápit až do smrti.

Upřímnou soustrast a chlapečkovi věčné nebíčko.

keenspeedkeenspeed
16.3.2010 v 20:14:25

beru: no právě, jak už jsem psala výše…….. jako chodec dávám bacha všude a na všechno, páč v provozu jsem ten nejslabší , ničím nechráněný článek.

a když to vztáhnu zrovna na starší ročníky, které třeba i hůře slyší…. a slova mojí mamky, “ať se vyhne (myslí tím auto) on , a kráčí v klidu dál, i s kočárkem, tak mě občas hodně jímala hrůza.

chodec nemá absolutní přednost,ani na přechodu ani jinde, i když si to pořád spousta lidí myslí

berulinka1
16.3.2010 v 19:57:48

keen,oni tam řikali,že babička s vnukem šla po silnici a nejspíš si povídali,že neslyšeli couvající auto..i mě to přijde divný,když vedle byl chodník,proč nešli po něm??..beru,když chodník není a nedá se jinudy jít jak po silnici..je to zbytečně zmařený život:((

keenspeedkeenspeed
16.3.2010 v 19:54:21

ted bylo ve zprávách jak se to stalo… viníkem je řidič, nezajistil si bezpečné couvání….. ALE podle záběrů mi přijde, že paní s vnukem šla po silnici!!!!!!!!!!!!! a neslyšely že na ně couvá auto.

všech účastníků je mi hrozně líto, ale opravdu je tohle vina jen řidiče??

slepenina
16.3.2010 v 17:55:32

Mě je hrozně líto ty babičky, nechtěla bych být v její kůži. Jinak ohledně těch přechodů a dětí, tady u nás dělali novou silnici a uprostřed vozovky udělali pitomý ostrůvek na který každý nadává a já i byla také to řešit na městském úřadě a tam mi bylo vysvětleno, že to dělají pro bezpečnost školy a tak jsem to zkusila a mám prdítko a hned za tím ostrůvkem když jsem na to šlápla tak jsem u vchodu měla hned 80 km/h samozřejmě jsem to zkoušela v noci a tak to snad není pro bezpečnost školáků. Podle mě je určitě efektivnější ne značka, ale vysloveně jak někde mají to světelné měření rychlosti a já osobně vždy ještě zpomalým, když vidím, že jedu jen o dva kilometry v hodině víc než je předepsáno. Určitě to nemá nikdo jistý a také vím, že když jedu do města tak jedu pomaleji, protože někdo si i myslí, že je chodec a má vysloveně přednost a to je pak problém to nějak ubrzdit, když mu tam člověk vysloveně skočí div né pod auto. Po městě vysloveně jezdím snad jen 30 neli míň.

Králíček4Králíček4
16.3.2010 v 17:40:44

To co se stalo je dost hrozné.Dnes za volantem sedí snad každý a nějaká bezpečnost pro okolí je jim cizí.Mě stačí jak se jezdí u nás,ob jeden dům u nás je škola pro 1 a 2 třídu,takže malé děti.Udělali tam sice přechod,ale ten je pod horizontem kopce a ty děti z jejich úhlu auto spatří o dost později než dospělí.Také jsem poukazovala na to jak je to nebezpečné a marně.Vždy se vše řeší až se něco stane.

keenspeedkeenspeed
16.3.2010 v 17:38:32

je mi líto chlapečka i celé rodiny, ale jinak

1. souhlasím s názorem, že jako chodec se snažím dávat pozor i tam kde nemusím, páč motorka, auto, nákladák ze střetu vždycky vyjde líp než já.

2. všichni účastníci siln. provozu dělají kopance, chodce nevyjímaje – a oni bohužel spoléhají – nevím na co??
Ano, jsou pravidla, jenže jako chodce mě před nepozorným hovádkem neochrání.

Vidím to třeba na naší babi, jde s kočárem a suverénně na běhne na přechod, strčí kočár před sebe, nebo když je úzká silnice – osobně se snažím hned zajet na trávu apod. páč jako řidiči je mi jasný, že vyhejbat se budu líp já s kočárem, než couvající auto apod.

janna2
16.3.2010 v 15:25:59

bože převedte to na STAROSTI.já to tam měla i po odeslání a najednou koukám že to je v radostech.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist