Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Na VD o VD » kritiky bylo dost, co se vám líbí??kritiky bylo dost, co se vám líbí??
LienLien
19.1.2010 v 22:18:34

Tak a hned začnu, vítám nově udělaný tam-tam sjednocený s diskutárnou. Taky se mi líbí, že se hýbají staleté vody a to tedy dost. A vlastně se mi celkově líbí změna, myslím, že až se úplně zorientuji, budou stránky přehlednější, než byly. Jen ještě dovychytat to co nefunguje a bude zase dobře. Určitě budu i využívat možnosti upravit písmo (tučné…). A klubko je krásně přístupné, nemusím se nikam proklikávat, pokud se chci např. podívat do OV nebo kdo je přítomen. Tak zatím jsem zjistila tyto klady, ale určitě jich je víc, jen o nich ještě nevím. :o))

Stránky: [1] 2
Anonym
21.1.2010 v 20:02:10

Líbí se mi dětičky, u článků, které jsou zařazené v rubrice Co, kde a jak na VD.
Předpokládám, že to tak zůstane.?
Peťka

PetraPetra
20.1.2010 v 22:30:52

Lien, no jo, máš mě pod kontrolou, co? :-)))

…neustrnout ;-)

keenspeedkeenspeed
20.1.2010 v 22:12:30

Petra: děkuju za to přihlášení natrvalo :-)

a jinak tedy.. po prvním dojmu, který byl nic moc…
a přestože stále ještě tápu a neprošla jsem zdaleka vše co nová VD nabízejí…. už si začínám zvykat :-)

je to dobrý…

neřeším barvičky, hlavičky … ani ručičky a nožičky…páč jsem ráda, že comp maká, a třeba, až se někdy zmůžu na nový s pořádným monitorem, tak budu mít podruhé nová VD :-)

LienLien
20.1.2010 v 22:12:15

Jo a nejvíc se mi líbí, že se v přítomných zobrazuje i Petra, takže vím, když něco potřebuju, kdy jí tady najdu. :o))

PetraPetra
20.1.2010 v 17:56:40

Jedna poznámka mimo mísu, ale říkám si, že to nacpu všude možně, třeba by to někdo jinde přehlédl:

Abyste se nemuseli při každém otevření VD znovu přihlašovat, můžete využít trvalé přihlášení tak, že se přihlásíte přes tento odkaz a zatrhnete políčko “Pamatovat si mě“. Brzy snad bude tohle políčko i v pravém sloupci u přihlášení.

…neustrnout ;-)

TaHadTaHad
20.1.2010 v 16:03:11

Taky se špatně orientuju, včera jsem někam něco písla a nemůžu najít odpověď a vlastně ani to co jsem napsala já….. a hlavičky taky nevidím…. občas probliknou, když se sunu někam jinam, ale hned zmizí…. Osobní vzkazy už jsem si odklikala – a já se tak radovala, že mám tolik nových – a ono nic…..
No, doufám, že co jsem si přečetla ohlasy, neubydou zde žádné dušičky, na které jsem zvyklá, které mám ráda…. bude to lepší, všechny si zvykneme.

ctiradkactiradka
20.1.2010 v 11:56:24

Jééééé, objevily jste už video večerníčky????? Super!!!!!!!!

Kdo neobjevil, tak rubrika Najděte si – Video…..

Anonym
20.1.2010 v 11:23:18

Tak já se přidám, asi jsem to byla já, kdo začal mumlat o “menším počtu návštěv“ těchto stránek do budoucna, ale samozřejmě jak se znám, nedá mi to a jak tu někdo psal, mám tu své kamarády. Mně se na stránkách taky moc líbí možnost podtržení či zvýraznění toho, co chci, a vlastně vše, co psaly děvčátka přede mnou. Jen to oranžové pozadíčko stále nenacházím. A nevím, jak na to. Jinak Petřičko omlouvám se, že jsem byla tak kritická, když si uvědomím, jakou snahu na tom máš a že postupně vychytáváš nově vzniklé nedostatky, máš můj obdiv. Musíš být teď pěkně vyšťavená pracovně:o((( Tak přestávám brblat a snad se do toho brzy dostanu…
Piškotka

ctiradkactiradka
20.1.2010 v 11:16:19

Lien, já jsem to pochopila tak, že to je naopak narážka, že jsi dost kritizovala, tak že je Petra překvapená, že chválíš… Ale nechci mluvit za Petru…
Jenom jsem TI chtěla napsat, že takovou kritičnost taky znám, taky s tím ěnkdy bojuju, někdy lépe a někdy hůře…. :-):-):-)

LienLien
20.1.2010 v 10:45:55

Teda Petro, asi jsem tě nepochopila. Tobě připadá, že jsem stránky zkritizovala málo? No, můžu ještě chvíli klidně o těch barvách psát.:o))
Mám takový povahový rys, že sděluji všude a všem jen to, co je špatně a to co je dobře nějak automaticky předpokádám, že se ví, tak se o tom mluvit nemusí. Ale jak vidíš, občas mám i světlé chvilky, když si tuto nepříjemnou vlastnost uvědomím.
Diskusi jsem zakládala ze dvou důvodu. První je, kdyby někdo přišel na nějakou super věc, tak jí sem určitě písne a ostatním usnadní pobyt zde no a druhý, kdyby ses náhodou dostávala do nějakého splínu, aby jsi věděla, kam se podívat.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist