Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Výchova a péče o děti » nevychované dítěnevychované dítě
Anonym
30.5.2009 v 18:46:02

Dobrý den,
Potřebuji nutně poradit co mám dělat ze svým synem.Můj syn je strašně nevychvaný a rozmazlený.když jdeme do krámu tak chce něco koupit a já řeknu ne a syn začne brečet přes celí krám tak buď dostane na zadek nebo málo kdy mu to koupíme nevím jestli dšlám chybu ale to se nedá vydžet.nebo když jdeme od mojí Mamky tak si tam hraje z Dominikou(11 let)aje v pohodě.Ale když už musíme jít domů tak zase začne brečet a kařdej ho sliší.Takže kolikrát je po jeho a zůstane tam spát.ale takhle se to už dál nedá vydřet.můj syn je mosc hezký ale co dokáže říct to je strašné.a nebo i mi nadává že jsem blbá a takoví věci to se vážně nedá vydržet.kolikrt jsme mu žíkali že ho nikdo nebude mít rád a on mi nato řekl že mu to je jedno že Dominika ho pořád bude mít rád.Syn je naní totiž moc upřený jí poslechne na slovo protože ho dokáže zabavit to já nedokážu to co ona .No prostě Dominika na syna má dobrý vliv.takže když se mu něco koupí tak je v klidu asi tak hodinku ale pak začne znova že chce ještě něco koupit a tak dále.Tak mu žíkáme že mu tu hračku vezmeme a on se zase rozbrečí a nebo mu to je jedno on si totiž ničeho neváží.Dokoce jsme mu z manželem skovali všechny hračky do komory a jemu to bylo jedno protože věděl že zas něco dostane a taky dostal.Ach jovážně nevím co sním a to jsem ještě nenapsala všechno to kdybych mšla psát tak se upíšu je totiž moc rozmazlenej a umíněněj a je na všechny ošklivej a hiperaktivní pomůže mi někdo????Předem děkuji
Dominika
Dominika

Stránky: [1]
Anonym
30.5.2009 v 19:53:23

Dobrý den horempádem
děkuji zavasi odpoved a mate pravdu memu synovi jsou 3 a pul roku doufam ze se to spravi budu ted snim urcite travit vic casu a treba se zlepsi dekuji za odpoved:-)
Dominika
Nevychované dítě

Horempádem
30.5.2009 v 19:39:04

Dominiko, problém který řešíte se synem není ničím vyjímečný ani závažný. Mohla bych tu popsat, co děláte ne právě dobře, ale to by bylo na sloh.

Určitě ti doporučuji pročíst se zdejšími diskuzemi a dotazy a určitě najdeš odpověď na to co právě řešíte.

Chce to holt více naslouchat tomu, co si syn svým chováním žádá. Určitě nejde o to uplácet ho hračkami, jde právě o tu přiměřenou pozornost a ohled na jeho potřeby.

Děti bez přiměřené péče vychovat nelze. Bohužel zjistil, že cokoli si zamane, to si křikem a vzdorem vymůže. Neboj dá se na tom pracovat a není to jen o nařezání, je to o komunikaci. Předpokládám že se nalézá ve věku něco okolo 3 a více let.

Zkus se tu začíst a uvidíš, že odpověď najdeš :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist