Archivované diskuze jsou určeny pouze ke čtení.
Sunar 24?
Holky teďka mi přišel informační email pro mou dcerku Barborku a tam nabízeli hotový Sunar 24. Je to v láhvi jakoby od Jupíka ty šťávičky, dá se už pít kdykoliv a kdekoliv a je od 24 měsíčů do 6 let. A tak se chci zeptat z vás, jestli jste to už některá zkoušela a jestli vám to děti pily? Moje dcerka byla dlouho závislá na láhvi s mlíkem do dvou a něco chtěla i večer až 3x za noc mlíko v lahvi. Ale poté co ji vytrhly zkažené zoubky jsem s koncovala s lahvi a tak možná ten sunar teďka by byl lepší a tak se vás ptám a kolik to tak stojí? díky moc Pavla
Ahoj holky ! My jsme ho taky dostali v lekarne jako darek se Sunarem,mala ho taky nechtela,ma zvlastni pachut.tak ho vypila nase kocka.
Ahoj my jsme ho dostali v lékérně se sunarem, Haničce jsem ho dala na pití jak v lahvičce tak ze skleničky, ale vůbec ho nechtěla. tak jsem ho šoupla do ledničky a skusím to za týden.
Ahoj my jsme ho dostali v lékérně se sunarem, Haničce jsem ho dala na pití jak v lahvičce tak ze skleničky, ale vůbec ho nechtěla. tak jsem ho šoupla do ledničky a skusím to za týden.

Tak jsem ho dneska koupila jen tak ze zvědavosti. Láhev 500 ml stála 47 korun. Je to hotové mléko (já ho teda nechutnala) bez příchutě asi a vypila ho starší 6letá dcerka, mladší nechtěla – jo kdyby bylo v láhvičce…
Ahoj holky.
Zrovna včera jsem na to koukala v prodejně Rossmann,ale připadá mi to dosti drahé už při těch dnešních cenách UM.Spíš jakoby takový tahák na peníze.Stejně pokud někdo kupuje UM,tak si ho může na cestu připravit do láhve a starší děti již mohou pít ochucená mléka a přijde to určitě levněji.Popravdě řečeno,vůbec ted maminkám,co kupují UM nezávidím,moc dobře pamatuji a to je to už devět let,jak jsem brblala při koupi sunaru v lékárně a to stála krabice osmdesát čtyři korun!!!!!

Nám taky stačily vždycky „domácí“ zdroje 🙂
Ale na to cestování by to bylo jistě dobré. Jen ta cena, nic moc tedy…. 🙁
Hmmm, taky mi to přijde hodně drahé. Taky bylo naštěstí mléka „z mateřského zdroje“ dost, asi i proto mi ti dva menší kloučci vůbec nechtěli ta umělá mléka pít, takže jsme po roce drsně přešli na kravské + mateřské. Takže tady s tím bych asi stejně neuspěla 🙂 Ale na cestování by to nemuselo být špatné.
To je docela dost vysoká cena i na dnešní ceny „normálního“ mléka. My jsme nikdy kojenecká mléka nepoužívali, děti vyžadovaly pouze mléko z „mateřského“ zdroje, ale stejně to je síla, kolik je nutné zaplatit za náhradní mléka, když to vidím například v supermarketech. Je pravda, že tohle je bez práce a na cestu je to pohodlnější. Jako náhrada domácí přípravy je to dost.
Nedalo mi to a mrkla jsem po tomto mléku na netu. Stojí okolo 45 -50 kč 0,5 l.
Tak i pro mě je to novinka. Taky bych byla pro to vyzkoušet. Moji kluci hodně brzo skončili s mlíčkem, po 1 roce nechtěli ani to ochucené vanilkové od Sunaru … třeba by to teď jako malé zpestření jídelníčku brali. Určitě přidej další informace.

To je opravdu dobrý nápad, ještě jsem o tom neslyšela.
Jsem zvědavá, co se dozvíme 🙂
Neposlali Ti v informačním emailu i doporučenou maloobchodní cenu? Zkus jim odeslat email, ať se to dozvíš, jestli je to novinka, ještě to třeba nebude v obchodech. Určitě je to dobrý nápad, jenom si nedovedu představit, jak dlouhou trvanlivost už připravené mléko může mít. Trvanlivé mléko v krabici má cca 4 – 6 měsíců, pro děti to bude asi podléhat přísnějším kontrolám a podmínkám. Na cestování je to pro děti – závisláčky a jejich maminky určitě dobře vymyšlené.