Svět zdraví – plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Rubrika: Životní styl

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta vhodná pro všechny. Pokud se Vám nedaří zhubnout, udržet si váhu nebo trpíte nedostatkem energie, navštivte Svět zdraví − novou síť poraden v oblasti zdraví a úpravy váhy. Na základě výsledků osobní diagnostiky Vám zde poskytnou profesionální a zcela praktická doporučení sestavená přímo na tělo.
www.svet-zdravi.cz

Jezte jako nikdo jiný

Základní myšlenkou Světa zdraví je individuální přístup – každý z nás je jiný. Máme rozdílné genetické předpoklady, různé krevní skupiny, pH organismu, lišíme se věkem, pohlavím i svými návyky. Co pomáhá jednomu, může druhému uškodit. Ve Světě zdraví to vědí, a proto Vám pomohou najít ten správný klíč k vaší kondici, ztracenému elánu i celkové spokojenosti.

Komplexní nutriční typologie

Svět zdraví využívá unikátní systém – software Nutriční Typologie, který kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, ájurvédy (tradiční indické medicíny), metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem Nutriční typologie je známý odborník na výživu RNDr. Petr Fořt, CSc. Program obsahuje více než 1700 diet a doporučení, ze kterých Vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a biochemického vyšetření krve ty nejvhodnější. Získáte zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“.

Přirozené a trvalé zhubnutí

Dietní plán ve Světě zdraví vždy vzniká s ohledem na Váš konkrétní zdravotní stav, časové, rodinné i pracovní možnosti. Naučíte se hlídat si optimální váhu bez hladu, počítání kalorií a především bez obávaného jo-jo efektu. To vše v příjemném prostředí a s plně profesionálním přístupem.

Svět zdraví má v současné době 20 poboček po celé ČR a 4 na Slovensku. Jejich seznam naleznete na www.svet-zdravi.cz
Vstupní diagnostika: 400 Kč
Základní tříměsíční program: 3 800 Kč (4 800 Kč od dubna)
Roční program (vč. 2x vyšetření krve): 9 400 Kč

 

Svět zdraví to je:

1. UNIKÁTNÍ DIAGNOSTIKA

Přístrojová diagnostika slouží k zjištění aktuálního stavu vašeho těla (váha, množství podkožního i viscerálního tuku, objem svalové hmoty, metabolický věk atd.). Společně s přeměřováním obvodů se provádí na začátku i v průběhu programu s cílem přehledně zaznamenávat Vaše úspěchy. Diagnostikované hodnoty a vaše odpovědi ve vstupním dotazníku zpracovává speciálně vyvinutý software. Jeho výsledky slouží jako podklad pro sestavení individuálního plánu stravování. U ročního programu je součástí diagnostiky i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein atd.). Veškerá diagnostika probíhá na přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví.

2. ODBORNÁ PÉČE

Už vstupní rozhovor se specialistou na výživové poradenství Vám pomůže odhalit nedostatky a chyby v současném stravování. Důležitou součástí změny životního stylu jsou však i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí.

3. INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

Na základě výsledků osobní diagnostiky získáte konkrétní rady a doporučení vedoucí ke zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy. Individuální dietní plán obsahuje kromě vzorového jídelníčku a doporučených potravinových doplňků také výpis potravin, které Vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodávají Vám energii, stejně jako ty, které naopak Vašemu tělu nesvědčí.  Plán „ušitý na míru“není obtížné dodržovat.

Svět zdraví doporučují přední odborníci

RNDr. Petr Fořt, Csc., autor 20 knih o výživě, kterého můžete znát z TV (pořad Pod pokličkou, ČT1)

„Komplexní Nutriční typologie je výsledkem mého dvacetiletého studia, ověřovaného praxí a představuje ucelený systém pro výživu každého člověka. Umožní Vám najít způsob stravování, který je pro Vás nejvhodnější. Díky tomu si budete moci jednoduše hlídat optimální váhu, budete plni vitality a energie.“

MUDr. René Vlasák, přednosta kliniky Centra preventivní péče – Spot v médiích – 8. 11. 2011 – Český rozhlas Radiožurnál

„Tak jako každý má jiný otisk prstu, není důvod, proč bychom měli mít stejný metabolismus. Zdá se, že Nutriční typologie  je ten podstatný směr, kudy se bude redukce váhy ubírat.“

Pozor, soutěž!

Zaujal vás Svět zdraví? Chtěli byste i vy na vlastní kůži vyzkoušet tuto unikátní diagnostiku, odbornou péči a individuální plán?
Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, kterou jsme pro vás ve spolupráci se Světem zdraví připravili.

Hubněte tak, jak je vám geneticky přirozené. Hubněte se Světem zdraví.
Soutěžte o poukaz na tříměsíční program ve Světě zdraví, který má hodnotu 3800 Kč!

Soutěžit se Světem zdraví můžete od 7. do 20. března 2012 na našich stránkách.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (9 vyjádření)

 • Skopalka
  Skopalka

  JO jo i můj taťka začal chodit do světa zdraví a super, spokojenost.

 • Skopalka

  souhlasím chce to samozřejmě pevnou vůli,ale předpokládám, když už se pro něco člověk rozhode, nechá si udělat jídelníček a chce se sebou něco udělat musím pro to něco dělat, to za něj neudělá ani svět zdraví ani nikdo jiný.

 • Marci55

  Chce to ale stejně i pevnou vůli, jídelníček sám o sobě nic nezmůže.

 • Erikka

  na svět zdraví jsem slyšela jsen chválu, ať už na hubnoucí program, stejně tak i na sestavení jídelníčku pro děti nebo sportovce.

 • Anonymní

  Mě se to líbí. Sama to teď zkouším u konkurence, tak jsem zvědavá.

 • Petra Vymětalová

  Soutěž je vyhodnocená, výherkyně může začít přijímat gratulace 😉
  http://www.vasedeti.cz/vyhodnocene-souteze/?id_souteze=503

 • Marinada
  Marinada

  Ježečku 🙂 🙂

 • Ježeček

  Zákaz soutěžení všem s BMI pod 35!!! 😀 Takže výhercem se stává…. chvilka napětí….. JÁ 😀 😀 *

 • bokul

  Tyto programy jsou již nějaký ten pátek „in“. Ačkoli základem hubnutí není samotné vyšetření, konzultace či papír s jídelníčkem. Základním předpokladem zhubnutí je pevné odhodlání, motivace a její dlouhodobé udržení. Soutěže se ráda zúčastním, neboť by mne zajímalo, kde je zakopaný pes v mém případě. Myslím si, že účast bude vysoká!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist