Kolečkové brusle pro začátečníky – s kočárkem

Rubrika: Životní styl

170350_roller_1Jste na tom podobně jako já? Cítíte se jako kříženec Zaremby s Pucim? Celý den nadhazujete a poponášíte ta drobná, leč těžká tělíčka, s kočárkem nachodíte kilometry, ale fyzická kondice navzdory tomu všemu zmizela?

Všechny víme, že bychom pro sebe a se sebou měly něco dělat, dobít někde vydávanou energii, ale ne všem nám jde aerobic a máme někoho, kdo nám pravidelně pohlídá dítě.
Nejlépe by bylo najít nějakou sportovní aktivitu, kterou můžeme dělat i s dítětem. A ona opravdu existuje – kolečkové brusle.

Donedávna jsem myslela, že tato zábava je vyhrazena jen mladistvým nebo Newyorčanům a s kočárkem jsem viděla jezdit jen populární osobnosti v Praze a to pouze v televizi.
Ale zvládne to i průměrně zdatná matka bez předchozího tréninku. Kočárek opravdu nepřekáží, naopak začátečníkům poslouží jako vynikající stabilizační pomůcka, s jejíž pomocí hravě překonají i kočičí hlavy, tj. terén, na který nemá ani zkušený náctiletý skejťák.

Bohužel jsem si díky zbytečně velké dávce sebekritičnosti, ač se mi to velmi líbilo, pořídila brusle až v letošním lednovém výprodeji a vzhledem k neobvykle zasněžené Olomouci jsem na nich zatím stála jen jednou. Ale mně i Libáskovi se to líbilo a všem váhavým to doporučuju otestovat. A jestli je mezi vámi větrem ošlehaná bruslařka, budu ráda, když se podělí a své zkušenosti.
Trochu jsem zapomněla na malé cyklisty v sedačkách, a dokonce jsme o víkendu potkali i malou běžkařku v krosničce. Tak malým sportovcům zdar!

Napsal/a: Martyčka

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (21 vyjádření)

  • Ramiro děkuju, trochu mě to potěšilo a zase posunulo směrem blíž k těm bruslím :o)))Kdybych sem dlouho nepsala, tak jsem v nemocnici s četnými zlomeninami :o))))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist