Kavitace

Rubrika: Životní styl

kavitaceUž je to nějaká doba, co se objevily první alternativy klasické liposukce. První vlaštovky jsou už dávno za námi, metody neinvazivní liposukce dospěly a svými výsledky přímo ohrožují „krvavou“ liposukci.

Proč kavitace

Kavitace, tedy liposukce bez řezání, je rychlá, bezbolestná a účinná. Možná také proto se těší vzrůstající oblibě. Není to sen? Zajít si před divadlem na manikúru, ke kadeřníkovi, na liposukci… To by tak bylo. Technologie ale pokročila nejenom v mobilech a PC, ale i zdravotnictví a kosmetice. Proč by mnohé salony na ultrazvukovou liposukci poskytovali garanci BEZ VÝSLEDKU NEPLATÍŠ? A co víc, liposukce ultrazvukem nemá jojo efekt.

Není kavitace jako kavitace

Pracujeme s nejlepšími a nejmodernějšími přístroji. Jestli vyrobí lepší, určitě je u nás najdete. I proto se můžeme jenom pousmát, když v diskuzích čteme o zážitcích paní, která byla na 7 let starém kavitačním veteránu a píše, že kavitace nefunguje. Není kavitace jako kavitace. Jsou jenom dobré a špatné stroje, stejně jako se najdou dobří a špatní doktoři.

Mít dobrý pocit

Váš dobrý pocit je stejně důležitý jako výsledky, kterých se snažíme dosáhnout. Před samotnou kavitací spolu vše projdeme a řekneme Vám, jakých výsledků chceme dosáhnout. Nemusíme si hrát s centimetry. Jsme rádi, když si k nám paní vezme těsné džíny a těší se, jak se do nich po kavitaci hezky vejde. Chceme, abyste výsledky OKAMŽITĚ cítili. Není naším zájmem Vás zbytečně tahat na více sezení. Je jen na Vás, jestli budete chtít přijít znova, třeba na jinou partii, nebo Vám výsledek stačí.

Proč my

Ano, naším cílem je poskytovat skutečnou hodnotu v příjemném prostředí za reálné ceny. I proto jsme dlouze vybírali ty nejlepší přístroje, ať to stojí  co to stojí. Ceny pro Vás ale máme příjemné, začínáme na 1990 Kč. Najdete nás přímo u Karlova mostu na Malé Straně v Praze.

1. Kavitace je bezpečná.
Zdravý člověk se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Při těžkém poškození jater a ledvin se kavitace neprovádí.

2. Kavitace nebolí.
Ano, bezbolestná liposukce nebolí, nepoškozuje kůži, není se z ní nutné zotavovat. Prostě vstanete a den pokračuje.
Během ultrazvukové procedury můžete pociťovat podtlak, způsobený používáním vakuové hlavice.

kavitace1

3. Kavitace není drahá.
Ceny začínají na 1990 Kč. Pokud si necháte ošetřit více partií, můžete počítat s klesající cenou za partii.

4. Kavitace netrvá dlouho.
Maximální délka ošetření ultrazvukem je 40 minut (kavitace) + lymfodrenáž dle partie (v ceně), max 30 min.

5. Ultrazvuk s vakuem zacílí přesnou partii.
Vakuum jemně nadzvedne povrch kůže a tak je ultrazvuk v ideálním kontaktu přímo s danou partií.

6. Kavitace nemá jojo efekt.
Tuk se prostě vyplaví. Po zákroku začínáte s čistým štítem a je jen na Vás, co se bude dít dál.

7. Kavitace je skutečná.
Nechceme Vás tahat na 10 ošetření ani Vám nabídnout sedmé ošetření zdarma. Centimetry Vám mizí před očima a je bežné, že u nás klient ztratí jedno konfekční číslo.

Více informací na: www.slimngo.cz.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (31 vyjádření)

 • Anonymní

  Kavitaci až tak moc neznám, ale navštívila jsem bezbolestnou liposukci a celkem to šlo. Prvně jsem tomu moc nevěřila, ale účinek to má. Hlavně mám pevnější zadek.

 • Anonymní

  Boužel sama kavitace zázraky neumí. Když nebudete jíst zdravě budete mít kila zpět a zlepšení celulitidy je viditelné jen dva týdny po kavitaci, pak se nejspíš musí opakovat. Lepší je již klasická liposukce, při které se opravdu zbavíte přebytečných kil

 • Anonymní

  Právě ty rozporuplné výsledky mě tak trochu odrazují od neinvazivní liposukce. Přemýšlel už někdo o tom si připlatit a jít na klasickou liposukci Poradí mi někdo v rozhodování a zkušenosti? Díky

 • Anonymní

  Já jsem tedy s kavitací taky spokojená a přesně můžu potvrdit, že to chce víc – hýbat se a správně jíst. Hubnutí jde pak snáze a rychleji. A přijde mi to i lepší, než do sebe cpát nějaký hubnoucí pilulky..osobně chodím na kavitaci do salonu Depil&Body na praze 6 a můžu jen doporučit!

 • Anonymní

  Nejde mi neragovat, ten kdo tvrdí, že účinky nebyly ať se zamyslí sám nad sebou. Nic není jen tak, musí se holt omezit v jídle a pití třeba slazených nápojů. Holt nejde jít na kavitaci, čekat, že zhubnete zázrakem pár čísel a pak se najíst kalorického jídla. Všechno je jen a jen o jídle, o tom žádná! Kdo chce zhubnout ať se omezuje, jí dietně a hýbe se. A pak i kavitace má smysl pro ty, co potřebují pouze doupravit problémové partie. Rozhodně nemůžou očekávat ti, co rádi jí, že jim kavitace pomůže. Nepomůže. Já sama zhubla 15 kg a je to jen a jen o jídle. A rozhodně jsem pro kavitaci, která pomůže tuky zredukovat právě na problémových partiích. A ti co si tu stěžují, že to je podvod, ať se zamyslí sami nad sebou 🙂

 • Anonymní

  Prodam kupon do studia Slim Studio na 35 minut kavitaci a 25 minut lymfodrenaze za 749 Kc. Platnost do 30.11.2011. Dale prodam kupon do studia BE-1 na 40 minut kavitace a 20 minut lymfodrenaze za 999 Kc. Platnost do 31.12.2011. Mozna dohoda (prodavam ze zdravotnich duvodu). E-mail: missbufy(zavinac)centrum.cz

 • tak pak dej vědět…..

 • Anonymní

  Málokde se obejví tak rozporuplné reakce jako na kavitaci:o) Já to chci vyzkoušet, mám nějaké vouchery přes zapakatel.cz do studia M-liposukce v Děčíně tak uvidíme:o)

 • Čte se to pěkně,ale s přebytečnými penězi by se to četlo líp:))))
  Pochybuju,že je to takový zázrak,spíš nenápadné vytahovaní peněz.

 • Podle mě je to podfuk! dovolím si nerozlišovat mezi kavitací, ultrazvukem, radiofrekvencí atp. Myslím, že je to fuk. Nechala jsem se nachytat na reklamní hlášku: viditelné výsledky již po prvním zákroku! Radiofrekvenční liposukce podbradku na Petra cli….. Malinké místo zákroku, kde by výsledky skutečně musely být viditelné. 3×3000,- (abych nekřivdila – zrovna měli akci 15% sleva). Ale výsledek nula je drahý i tak! Nechtěla jsem se nechat takhle oškubat, proto jsem naléhala na osobní schůzku s paní Petrou. Je to okouzlující osoba, pokud ve vás cítí nosiče peněz. Snažila se mě přesvědčit, že jsem udělala dietní chybu, jinak to každému skvěle funguje. Tisíce děkovných dopisů… Když jsem poukazovala na klamavou reklamu – výsledky po první kůře – a chtěla, aby mi za poctivé peníze poskytla slibované výsledky, řekla, že se se mnou nebude bavit a zavolá ochranku!! Je to typický příklad podnikatelky bez skrupulí (můj pocit podložený mojí zkušeností). Její muž nakonec slíbil, že mi poskytnou jakousi kompenzaci. Jasně jsem řekla, že trvám na oboustranném dodržení smlouvy, tedy moje peníze a jejich zaručené viditelné výsledky. A jejich návrh? Nabídli malou slevu na další 3 zákroky. Takže mě měli za totální idiotku, když čekali, že odevzdám další peníze za to, co (dle mých zkušeností) nefunguje. Takže vás chci varovat – nebuďte tak pitomé jako já a na Petra cli… (a podobné podniky) rychle zapomeňte.

 • Anonymní

  Já jsem byla dnes na kavitaci, už podruhé, ještě půjdu 2, úbytky zatím dokupy 6cm v pase, 2cm boky, ale příště snad, nebot chodím i na lymfodrenáž zvlášť, mimo dny, kdy mám kavitaci i s lymfodrenáží, tak bude úbytek větší, v Ostravě mi to vychází na 1000Kč i s lymfodrenáží, jinak salony Yes Visage mají cenu (držte se )5.400Kč za JEDNU KAVITACI!!A chodí k nim jen zbohatlíci, tak at si to platí, když jsou tak hloupí, já budu mít za tu cenu 5kavitací! i s lymfodrenáží. No snad to bude mít efekt, hned poprvé to bylo vidět, jenže kolik to bude dělat celkem ten ubytek, nevím, za 2týdny jdu na další. Akorát ta vakuová pumpa je hnusná – štípe, bolí břicho, nic moc.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist