Univerzální řešení na nejrůznější potíže

Rubrika: Tipy pro zdraví, Úrazy a první pomoc

Přetéká vaše domácí lékárnička lahvičkami a krabičkami s přípravky, o kterých už ani nevíte, na co jsou? Stává se vám, že v lékárničce stejně ten správný nenajdete, i když tam musí být? A když ho konečně objevíte, zjistíte, že lahvička je prázdná nebo dávno prošlá? Lékárničku doma máte, ale jste skutečně připravení na situace, kdy se vy nebo vaši blízcí zraníte, když přijde nějaká choroba nebo jiný zdravotní problém?

Máte doma lékárničku, nebo skutečné řešení na reálné potíže?

Jestli jste na sebe vzali zodpovědnost za zdraví celé rodiny, rozhodně víte, že je to něco, s čím se nevyplatí hazardovat. Ano, je to otřepaná fráze, že bez zdraví je vše ostatní k ničemu, ale je v tom velká pravda.

Představte si, že by na světě existoval jediný prostředek, který by vám pomohl od všech běžných zdravotních problémů, s nimiž se většina lidí v životě potýká.

Jeden jediný prostředek by:

  • vyčistil rýmu,
  • zastavil krvácení,
  • urychlil hojení drobných ranek,
  • mírnil ekzémy,
  • odstraňoval mykózy,
  • čistil kůži od akné,
  • zmírňoval otoky,
  • napomáhal vstřebávání boulí,
  • tlumil bolest ve vyvrtnutém kotníku,
  • pomohl tělu zpracovat omrzliny i popáleniny.

Chtěli byste mít takový prostředek doma?

Kolik byste za něj byli ochotní zaplatit?

Začaly vám v hlavě hlasitě blikat poplašné majáčky? Pozor, zase nějaký chytrák se svým spasitelským řešením. Určitě bude chtít půlku mojí výplaty za něco, co stejně fungovat nebude. Tak takhle se napálit nenechám, šmejde.

Je super, že máte tyhle obranné mechanismy. Ale klidně ty majáčky vypněte. Já vám totiž nic prodávat nechci.

Nic neprodávám, protože to, co nabízím, už máte.

Neotvírejte peněženku, nehledejte na internetu. Mám pro vás skvělou zprávu. Vy tenhle prostředek doma máte!

Už vám to šrotuje? Tak co by to tak mohlo být? Dračí krev, propolis, aloe, chlorella, tibetské mísy, andělské obrazy, křišťálová pyramidka, indiánské amulety? Homeopatika? Bylinky?

Samá voda, samá voda.

Všichni to doma máte, i ti největší a nejpřísnější minimalisté to mají. Co víc, dokonce to u sebe máte, i když máte pocit, že nic nemáte. Tak co, už víte, o jakém zázračném prostředku je řeč?

Jestli ještě ne, dejte si pauzičku, odskočte si na WC a až se vrátíte, tak já vám to řeknu.

Hotovo?

Ano?

Já vím, že jste nešli. A přitom právě tam byste našli správnou odpověď. Tím zázrakem je totiž moč.

Jestli se to slovo někomu nelíbí, můžeme jí říkat podle latiny urina. Ale na věci to nic nemění, pořád je to čůrání.

Léčba urinou (urinoterapie) je metoda známá už mnoho tisíc let, s úspěchem ji využívali staří ajurvédští lékaři v Indii (nejstarší spis popisující využití uriny lidí i zvířat v léčbě různých nemocí je starý přes 5 000 let), svou dlouhou tradici má v Japonsku, v Rusku i v dalších kulturách. V dřívějších dobách se běžně využívala i v našem prostředí, ale ve 20. století ji vytlačila moderní západní medicína. Metoda nejen upadla v zapomnění, ale také ji obestřel závoj tabu.

Není pravda, že při urinoterapii se moč jen pije. Naopak její využití je široké, takže se této možnosti může otevřít i člověk, kterému připadá představa pití vlastní moči odporná.

Moč jako univerzální léčivý prostředek

Naučte se používat moč jako univerzální prostředek, nahradí vám celou lékárničku. Tato metoda má za sebou dlouhou historii a před sebou slibnou budoucnost.

V českém prostředí se jí v současné době věnuje především MUDr. Vilma Partyková, která je také autorkou několika knih o této metodě.

A taky já v projektu Lékárnička v nás. Na rozdíl od doktorky Partykové nemám titul z medicíny, neumím latinsky, ale servíruju toto téma odlehčeně a prý i vtipně a zábavně.

Za šest let, co se věnuji urinoterapii, jsem nasbírala zkušenosti, jak tuto zajímavou tekutinu využívat pro obnovení a upevnění fyzického zdraví. S nadšením šířím toto poznání dál a pomáhám lidem objevovat tento dar pod nánosy bahna tabu. Věřím, že i vy u mě najdete tipy, které zjednoduší, obohatí a zpříjemní váš život.

Jestli vás zajímají konkrétní tipy, který prostředek z lékárničky můžete urinou nahradit, stáhněte si zdarma e-book Vyčůraná lékárnička.

Pro stálý přísun informací o této netradiční metodě a inspiraci pro další využití uriny sledujte Lékárničku v nás na Facebooku.

Pevné zdraví díky urině přeje

Alžběta Vintrová

Toto taky stojí za přečtení!

Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist