Kosmetika Mariol

Rubrika: Péče o dítě

1988aMiminko, jehož pokožka voní a láká k mazlení – to je asi sen každé maminky. Pět výrobků kosmetické řady MARIOL vám takový pocit umožní, aniž byste se musely obávat o zdraví jemné pokožky svého děťátka. Všechny přípravky obsahují olej z ostropestřce mariánského, díky němuž bude pokožka vašeho malého sametová a hebká… Koupel MARIOL je určena jako prostředek pro přípravu dětských koupelí. Pokožku zklidní, zjemní, promastí a napomáhá její regeneraci.
Tělíčko i vlásky můžete miminkům, batolatům i větším capartům mýt i dětským šamponem MARIOL. Pokožku těla i hlavy myje šetrně a díky vyváženému složení ji nedráždí. Což určitě ocení zejména maminky, jejichž děti mají pokožku citlivou a po aplikaci běžné kosmetiky se dostavuje zarudnutí či svědění.
Mrňatům, jejichž zadečky jsou zabaleny v plínkách, je určena dětská ochranná mast MARIOL proti opruzeninám. I ona jemnou dětskou kůžičku promašťuje, regeneruje a chrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Tím, že zabráníte vzniku nepříjemných opruzenin, zajistíte svému špuntovi klidný spánek i pohodlný pohyb.
Hydrataci a promaštění jemné dětské pokožky zaručuje také mléko MARIOL. Obsahuje panthenol, a tak napomáhá regeneraci kůže vystavené nepříznivým vnějším vlivům, zejména nadměrnému slunečnímu záření. Je vhodné pro pravidelnou aplikaci a výrobce vám jej doporučuje také jako prostředek po opalování. S ohledem na změny klimatu, které podle odborníků povedou v našich zeměpisných šířkách ke stále teplejším létům, měly by se podobné přípravky stát neodmyslitelnou součástí dětské kosmetiky ve všech rodinách.
Dalším prostředkem pro zvláčnění pokožky vašich malých ratolestí je dětská zvláčňující mast MARIOL. I ona obsahuje olej z ostropestřce mariánského a je určena k ošetřování jak zdravé pokožky, tak té, která se jeví jako vysušená. Zvláčňující mast zklidňuje, promašťuje, zjemňuje a napomáhá regeneraci dětské kůže. Výrobce doporučuje maminkám, aby tuto mast používaly pravidelně zejména na ty části těla svých capartů, které jsou nejvíc vystaveny nepřízni okolního prostředí – tedy zejména na obličej a ručičky, které trpí v létě slunečními paprsky a v zimě mrazem.

MARIOL je česká přírodní kosmetika, jejímž výrobcem je firma IREL. Design tvoří jednoduchá barevnost s dominantním vínovým nápisem MARIOL a s fotografií spokojené maminky s miminkem – přesně takové dvojice, jakou si výrobce přeje mezi svými zákazníky nacházet.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Štěpán Kobliha není žádná bábovka

Kniha od spisovatelky Ivy Geckové Štěpán Kobliha není žádná bábovka, jež vydalo nakladatelství Grada, strhne všechny své malé čtenáře

Čtu dál →

3 tipy na pohodový nákup s dítětem

Ať to odkládáte, jak chcete, stejně se tomu úplně nevyhnete. Do obchodu s dítětem aspoň jednou za čas musíte. A

Čtu dál →

Recenze: Sourozenci – o spravedlivé výchově

Snaha o aplikování spravedlivé výchovy mezi naše potomky někdy bývá velkou zkouškou nervů, a leckdy i těžko rozlousknutelným oříškem. A právě

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • svobodoa

    za klubíčka jsem si objednala Koupel MARIOL – musím ji všem vřele doporučit

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist