Koalababy vak, nejjednodušší vak na nošení dětí

Rubrika: Péče o dítě

Milá maminko,
ať už děťátko máte nebo se na jeho příchod teprve chystáte, určitě byste ho měla ráda co nejčastěji u sebe – a přitom měla ruce volné. To vám umožní Koalababy vak, ve kterém můžete miminko kamkoli bezpečně nosit…

Jedná se o šikovně ušitý pruh látky, který si navléknete přes rameno (žádné spony ani zavazování!), děťátko do něj vložíte a můžete jít. Vaše ruce zůstanou prázdné a váha dítěte je přirozeně rozložena mezi vaše ramena, záda a boky. Miminko můžete do vaku uložit různými způsoby, nosit ho vpředu, na boku i na zádech. Děťátko se cítí bezpečně, protože je ve vaší těsné blízkosti a ve vaku zaujímá přirozenou polohu. Miminko můžete ve vaku i velmi diskrétně nakojit.

Je prokázáno, že miminka, která jsou v těsné blízkosti rodičů (vak mohou samozřejmě používat i tatínkové, nebo babičky a dědečkové), lépe prospívají – méně pláčou, jsou klidnější, dobře spí, více přibírají na hmotnosti, nemají problémy s trávením. A pro vás je takové nošení děťátka také pohodlné a příjemné.

Velikost vaku si vybíráte podle své velikosti (podrobněji na stránkách www.koalababy.cz) – Koalababy vak je určen pro děti od narození do 15 kg hmotnosti. Materiálem je 100% bavlna, volit můžete z pěti barev: námořnické modři, cappuccina, pink lady, bordó a eukalyptové.

Cena Koalababy vaku je 890 Kč. Pokud chcete věnovat Koalababy vak jako dárek, máme pro vás připraveny dárkové poukazy nebo vaky v dárkovém balení.

Podrobné informace a odpovědi na vaše možné otázky najdete na www.koalababy.cz včetně způsobů objednávek.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (17 vyjádření)

 • Nevím,já bych si s tím vakem připadala jako indiánská stařena.U nás se a tedˇ takové věci nenosí-maminky vozí děti v kočárku,hold na vsnici jsou lidé zvyklí na jinší mravy.Nechcou si připustit,že to jde i líp a bez tahání něčeho těžkého před sebou.Samozřejmě gratuluji výherci.Pěkný den a mnoho zdaru v dnešní uspěchané době.!!!!!!

 • Petra Vymětalová

  Soutěže Víte…? o Koalababy minivak se zúčastnilo 276 soutěžících, 266 odpovědělo správně, že se Koalababy vak nabízí v 5 různých barvách.

  Počet soutěžících nejlépe tipoval Michal Šustek (273) – GRATULUJEME k výhře!

 • Anonymní

  vypada to dobre, tesim se, ze si vak koupim a uziju si tak vnucku co mozna nejvic doma, az ji budu hlidat.

 • Petra Vymětalová

  Před několika minutami byla zahájena soutěž Víte…? o Koalababy minivak.

  Soutěžit můžete do 14.5.2007. Správnou odpověď najdete v tomto článku.
  O výherci rozhodne opět tip.

  Hodně štěstí při tipování 😉

 • Anonymní

  Koalababy vak je opravdu dobrý pomocník. Děťátko je v něm naprosto spokojené. Jednoduše se nandá, nikde nic netlačí. Bravo pro skvělý nápad – a jestli už je z Ameriky nebo není, je jedno – hlavně, že to někoho napadlo taky v Čechách … Jana

 • Anonymní

  S vakem máme velmi dobré zkušenosti. Máme již větší miminko, které se teprve učí chodit. Na procházce, kdy nebereme kočárek, sáhnu do tašky a unavené dítě nechám odpočinout ve vaku. Mnohem lepší než jej nosit na rukou, namáhat si je a odpočinu si tak i já. Miminko nepadá, nikdo do nás nešťouchá a značku Koalababy, made in Czech Republic, si jako patriot užívám. Značka: „americké vymoženosti do každé české rodiny“. Táta Pavel.

 • Peťka

  Nemám tedy zkušenost s tímto vakem. Měla jsem jen na chvíli půjčený šátek. V něm si opravdu miminko spokojeně hovělo. Když kouknu na druhý obrázek, zde ke článku. Moc se mi nezdá to maličké miminko u pasu. Měla bych asi stále strach, aby do něj někdo nešťouchnul apod. Neumím si to třeba představit v dopravním prostředku, kdyby měla maminka takto dítě a musela stát, držet sebe a ještě dítě ve vaku. Ale vyzkoušeno to nemám, jen dle fotek o tom tak přemýšlím.

 • Anonymní

  Pamino, myslím, že dítě nemá šanci nějak lozit ve vaku:-) Léňa

 • Anonymní

  Nevím proč by se měly maminky „napálit“, každému vyhovuje něco jiného. Vak je velice příjemný na nošení a hlavně na manipulaci s ním. Nic se nemusí vázat. Svoji holčičku v něm nosím od podzimu (8 měsíců) a nosím stále (16 měsíců) a ráda jsem vyměnila za šátek i kočár. Teď si ji do vaku usadím na bok nebo proti sobě a jsme obě spokojené a mám volné ruce pro staršího syna. Do roka jsem ji nosila zády k sobě aby měla výhled, který si moc užívala. Ani jednou jsem nezažila, že by mi měla vypadnout. Dětem se nošení líbí.

 • No když vidím ty fotky s mimnkama jako v tašce je mi těch dětí líto. Žádná pořádná opora a dítě zavěšené u pasu mi taky nepřipadá moc praktické. I u druhého miminka prostě zůstanu u šátku, který roste s dítětem. Tady buď z vaku miminko vyroste a nebo vypadne :-))). Pro mne to je pouze pokus kopírovat ne moc povedené napodobeniny šátku používané hlavně v USA. Snad se nenapálí moc maminek které z toho potom budou nešťastné :-((((

 • Taky jsem premyslela, jestli nemuze vypadnout, ale pokud by nejak lozilo, tak to ucitis a ohlidas ho 🙂

 • Mně stále není jasné, jak je zabezpečeno, že dítě nevyklouzne?!:-) Tak do těch pěti měsíců si to dovedu představit, ale pro dítě, co už se samo trochu hýbe, bych se bála vak používat..

 • Anonymní

  Ramena lze samozřejmě střídat podle potřeby, výrobce to dokonce doporučuje.Ja jsem si zvykla vak nosit na jednom rameni a tak je moc nestřídám…:-))
  Johana

 • Anonymní

  Vak se mi líbí, jen by mě zajímalo, zda lze střídat ramena, aby nebyla jednostraně zatížena.???Žena na obrázku má vždy vak jen na jednom rameni……
  Mara

 • Anonymní

  S babyvakem mám moc dobré zkušenosti,vak je dost hluboký,takže miminko hezky obepíná z obou stran,syn v něm moc dobře spal,tak jsem s ním ve vaku dělala většinu domácích prací..:-))

 • Máte už někdo s babyvakem zkušenosti? Jak je zabezpečeno, že dítě nevyklouzne? U šátku to dost dobře nejde, tady si to nějak neumím představit a dávat stále pozor nejde…

 • Anonymní

  Vypadá, že to bude velmi jednoduché hlavně pro malá miminka když se to nemusí vázat. Budu to muset vyzkoušet, však brzy budu mít příležitost 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist