Sayonara! nashledanou zdravotním problémům!

Rubrika: Onemocnění a léčba

161459_goodnightDostala jsem vloni béžový hrneček se sáčkem Sayonary – japonského zeleného čaje třetího tisíciletí, tzv. rakovinovou brzdu.
Protože moc nevěřím všelijakým „zázračným“ přípravkům, sehnala jsem si informace k tomuto zázraku a ráda bych vás s ním také seznámila…

Piji ho pravidelně již opravdu celý rok a musím říci, že nemám žádné zdravotní problémy. Nevím, jestli za to může zrovna Sayonara, ale s mými vrstevnicemi se tedy zrovna o nemocech bavit nemůžu – prostě nemám o čem.
Vyberu pro vás hlavně ty nejdůležitější informace, které jsou v příbalovém letáku firmy, která tento čaj prodává. Sayonara léčí rakovinu a prodlužuje život, je ideální proti infarktu myokardu a proti příhodám mozkovým, proti cévním onemocněním, proti cukrovce, proti poruchám paměti, křečovým žilám, bolestem hlavy, zvyšuje imunitu, vyplavuje toxické látky, upravuje krevní tlak, má antibiotický účinek, proto se začal užívat i v lékařské praxi, likviduje viry, snižuje nadváhu, brzdí kazivost zubů, stimuluje nervový systém, léčí paradentozu, popáleniny, kožní nemoci, impotenci, má protiplísňový účinek, eliminuje škodlivé záření, zabraňuje infekci, snižuje obsah cholesterolu, má silný antioxidační účinek.
Je to speciální zelený čaj, který má nejen protirakovinové, ale i regenerační a omlazovací účinky. Japonci jsou považováni za nejzdravější národ na této planetě. Jejich neuvěřitelná vitalita je dána nejen jejich způsobem života, správnou životosprávou, ale také způsobem myšlení a v neposlední řadě jejich mimořádnou skromností. Současná lékařská věda došla k závěru, že je nutná změna životosprávy a stravování spolu s vitalizující bylinnou kúrou, která zbaví organizmus jedů a tím zvýší imunitu. Sayonara byla testována na elektronickém diagnostickém přístroji PROGNOS, který se užívá ve vesmírných lodích. Zjistilo se jak neuvěřitelné účinky má Sayonara na energetickou bilanci jednotlivých orgánů.
Základem je poznatek, že zelený čaj, který během zpracování neprodělal proces fermentace, si ponechá nejen svoji přirozenou barvu a původní obsah účinných látek, ale hlavně onu zázračnou látku epigalokatechingalát (EGCG), označovanou jako „rakovinová brzda“. Tato látka chrání povrch buňky tak, že zabraňuje aktivátoru rakoviny, aby se na buňku vázal. Zkušenosti ukázaly zastavení nekontrolovatelného růstu buněk, jakož i vzniku metastáz a v řadě případů se zaznamenalo i celkové zmizení nádorů. Zjistilo se také, že Sayonara účinkuje i proti stronciu 90, jednomu z nejvíce škodlivých radioaktivních izotopů, způsobujících rakovinu a leukémii. Hlavní složkou Sayonary jsou katechin, kofein, vitamin C a flavonidy.
Velkou předností čaje Sayonara je jeho příprava. Stačí jen prášek zalít horkou, ne vařící vodou. Usazenina se nemusí vylít, je vhodné ji zalít horkou vodou ještě jednou. Tento „druhák“ je oblíben u milovníků čaje, neboť už neobsahuje žádný kofein a má výbornou chuť. I silný čaj však obsahuje jen malé, zdravé množství kofeinu, proto jej mohou užívat i děti od dvou let. Stogramový sáček čaje vystačí na přípravu dvouset hrnků, případně jednou takového množství při používání „druháků“. Asi polovina čajové lžičky se zalije horkou vodou, zamíchá, nechá ustát a pije hned, jakmile je teplota vyhovující. Slazení se nedoporučuje. Denně je vhodné vypít alespoň tři šálky. Má příjemnou vůni a osvěžující chuť a těší se stále větší oblibě na celém světě.
Sayonara prospívá tělu zevnitř i vně. Další využití je například k osvěžení těla po koupeli, na unavené nohy, proti plísním, proti pocení a pachu, k regeneraci spálené pokožky sluncem, k ošetření unavených očí, na akné, na zjemnění pleti, prášek čaje se může přimíchat i do pleťových mastí. Použitou usazeninu nemusíte vyhazovat, pohlcuje nepříjemné pachy (např. v ledničce), slouží jako výborné hnojivo na kytky (super), v šatníku odpuzuje moly…
Je vhodné zakončit každé jídlo šálkem tohoto blahodárného nápoje, který obsahuje velké množství vitamínu C, B a E. Upravuje krevní tlak i obsah cholesterolu v krvi, zpomaluje degeneraci buněk – tedy stárnutí. Plným právem se mu tedy říká ELIXÍR ZDRAVÍ.
Sayonaru koupíte v lékárnách a speciálních prodejnách s čaji. Určitě ho vyzkoušejte – mockrát mi pomohl, používám ho skoro na všechno a věřím, že i on má podíl na tom, že je mi fajn a jsem zatím bez jakýchkoli zdravotních problémů i po padesátce.

Napsal/a: mamia

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (24 vyjádření)

 • Anonymní

  to je zajímavé. Tolik názorů na dva čaje, které mají tolik podobné účinky. Vážně pochybuji, že by to nějaká inspekce stahovala s prodeje. Já si oba čaje koupila v lékárně. A to je snad jistá záruka. zatím ho nepiji moc dlouho, ale alesponˇ dodržuji pitný režim

 • Lussy

  Já tento čaj kdysi pila, samozřejmě jsem po něm vůbec nic nezhubla, ale moc mi chutnal. A sama prodavačka mi poradila, ať ho po vylouhování nevyhazuju a přidávám do konve na zalévání pokojových kytek. A ty teda rostly a kvetly jako blázen :-).

 • Anonymní

  Já si myslím,že je to dobrý čaj.Piji ho občas a vyhovuje mi způsob jeho přípravy.Co jsem si ale všimla je,že opravdu skvěle působí na mé květiny.Měla jsem už starší prošlý čas SAYONARA a tak jsem ho vždy trochu přidala do vody na zalévání a nechala v konvičce louhovat do druhého dne.Za velmi krátký čas jsem zaznamela,že listy pelargonií se zvětšily,jako kdybych je hnojila nějakým hnojivem.

 • Lien

  Já na žádné čaje nebo pilulky, co všechno vyléčí nevěřím, to by bylo jednoduché, všude by běhali jen zdraví milující lidé, pročpak to tak teda není.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist