Chcete efektivně zintenzivnit a urychlit Vaše opálení? Vyzkoušejte FitMe Slim&Sun

Rubrika: Onemocnění a léčba

Obzvláště v létě, kdy se většina z nás snaží opálit, je třeba naši pokožku chránit. Jednou z mnoha variant je ochrana pokožky zevnitř, pomocí pravidelného užívání kapslí, které nám mohou nabídnout pomoc při ochraně pokožky před nepříznivým vlivem UV záření a zároveň urychlit a zintenzivnit její opálení.

Přírodní produkt FitMe Slim&Sun může nabídnout i jiné přednosti – kromě jiného formuje a zpevňuje postavu, přeměňuje tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňuje jo-jo efektu a celulitidě, mírní pocity hladu. Zvyšuje rychlost metabolismu, snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů. Působí antioxidačně. Zlepšuje kvalitu kůže a fyzickou kondici. Zabraňuje stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Zlepšuje její kvalitu a umožňuje rychlejší a sytější opálení, chrání ji před spálením.

Tento produkt je také k dostání v ucelené dárkové sadě produktů značky FitMe. Dárkový balíček obsahuje FitMe Slim&Burn – Velmi populární a efektivní doplněk stravy, který se používá jako odbourávač tuku. Snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost – urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii. Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.

FitMe Slim&Energy – Tekutý spalovač tuků – odbourává tuky, snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost – urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii. Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.

FitMe Slim&Sun – Chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení. Formuje a zpevňuje postavu, přeměňuje tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňuje jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně. Zlepšuje kvalitu kůže a fyzickou kondici. Chrání před některými typy nádorů.

Od 30. července do 29. srpna mohou tři z vás vyhrát po jednom balení FitMe Slim&Sun v soutěži Víte…?.

www.prozdravi.cz je největší internetový obchod s produkty pro zdraví nabízející přes 1 000 produktů. Většina zboží je skladem, doručení do 1-2 pracovních dní. Ke každé objednávce získáte slevové kupóny. Při objednávce nad 1 000 Kč neplatíte poštovné. Garance nejnižších cen v ČR. Poskytujeme servis v podobě internetové lékařské, výživové a psychologické poradny zdarma.

Dárky věnovala společnost VIVANTIS a. s., která provozuje tyto internetové obchody www.parfemy.cz, www.krasa.cz, www.hodinky.cz, www.prozdravi.cz, www.nakupnicentrum.cz, www.nakupnicentrum.cz/sperky-klenoty

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Návod na výrobu vánočního zvonečku

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a proto je vhodné ve volných chvílích začít s přípravou vánočních ozdob. Největší radost

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Kolik produktů má řada FitMe?
  Správná odpověď: 3 produkty

  Počet soutěžících: 678

  Výherkyně: petit-goret, kacena007, skorki

  GRATULUJEME!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist