Sunar complex v novém

Rubrika: Soutěže, Výživa

Sunar, tradiční česká značka kojenecké mléčné výživy, přichází na trh s inovovanou řadou komplexní péče – Sunar complex.  Dle nejnovějších poznatků v oblasti pediatrie Sunar complex nově obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozeně mléčné chuti zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Sunar complex s jedinečnou recepturou naturbalance je tak připraven i pro růst dalších generací.

Sunar complex s naturbalance je vyvážená kombinace zdravé výživy a přirozeně mléčné chuti. Vzorem pro nové složení bylo mateřské mléko, které je tou nejlepší výživou pro kojence. Nová receptura s naturbalance obsahuje v první řadě tuky s unikátní složkou beta-palmitát, jenž je ve významném množství přítomen i v mateřském mléku. Dále Sunar complex obsahuje sacharidy s prebiotiky GOS potřebné pro střevní mikroflóru a bílkoviny v optimálním množství. Neopomenutelnou součástí receptury je i zastoupení 13 vitaminů a 11 minerálních látek včetně vápníku a vitaminu D pro zdravý růst kostí.

Sunar complex si i v nové receptuře zachovává svoji typickou vynikající lahodnou mléčnou chuť. Sunar complex nabízí pro zpestření jídelníčku také ochucené varianty v příchutích banán, vanilka, jahoda a nově i broskev.

Společně s novou recepturou Sunaru complex s  naturbalance přichází i nový obal. Sunar complex je dostupný v inovativních variantách balení, které díky zřetelnému značení věkového rozmezí usnadňují orientaci při nákupu.

Vyhrajte 2 balení Sunar complex a plyšovou žirafku

Připravili jsme pro vás soutěž o inovovanou řadu kojenecké výživy – Sunar complex. Nová receptura s Naturbalance je vyváženou kombinací zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Odměnou za správně zodpovězenou otázku Vám bude krásná plyšová žirafka spolu s dětskou výživou Sunar complex. Exkluzivní cenou navíc pro jednoho výherce je vstupenka pro vás, maminku a vašeho potomka, na akci u příležitosti představení nové dětské módní kolekce, která se uskuteční v lednu 2013.

Soutěžit můžete od 18. prosince do 31. prosince 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist