Je čas jara – je čas na detoxikaci organismu!

Rubrika: Stravovací návyky, Zdravá výživa, Životní styl

Na lidský organismus denně působí negativní vlivy, ať už je to stres, znečištěné prostředí nebo nesprávná životospráva. Jarní období je doba, kdy bychom se měli zastavit a dopřát tělu vnitřní očistu. Nejen, že jej zbavíte škodlivin, ale nastartujete i oslabenou imunitu a získáte energii.

Potravinové doplňky pro detoxikaci

K jarní detoxikaci jsou v lékárnách a v prodejnách zdravé výživy k sehnání doplňky stravy, které vám pomohou ve vašem snažení. Pokud ale chcete výrazně ušetřit, objednejte si tyto detoxikační doplňky přes internet. Cena je oproti kamenným obchodům až o 50 % nižší, zvlášť když narazíte na cenovou akci. Pokud i tak jsou pro vás tyto přípravky drahé, můžete si vypomoci penězi odjinud, například od této společnosti. Jakmile zaplatíte, pak obvykle do dvou pracovních dnů se můžete těšit na svou zásilku.

3Zázrak jménem chlorella

Mezi přírodní pomocníky pro detoxikaci organismu patří chlorella. Tato sladkovodní řasa má spoustu cenných živin a chlorofyl, který čistí a dezinfikuje střeva. Chlorella zlepší váš celkový zdravotní stav, a tak se dá považovat i za přírodní lék. Podporuje činnost nervové soustavy, má příznivý vliv na krvetvorbu a regeneruje buňky. Pomáhá i při kožních problémech a bojuje proti nadměrnému ukládání tuků.

 

4

Síla mladého ječmene

Další detoxikační rostlinou je mladý zelený ječmen. Již tři lžičky zeleného prášku denně vám zlepší kondici a zdraví. Účinně tělo zbavuje toxických látek, regeneruje organismus, upravuje překyselení, zlepšuje hodnoty krve a napomáhá při hubnutí. Mladý ječmen můžete zařadit do pitného režimu nebo přidat do jogurtu či pomazánek.

 

Ostropestřec mariánský – lázně pro játra

Při očistě organismu byste neměli zapomenout na ostropestřec mariánský, který má blahodárné účinky na játra i na redukci hmotnosti. Napomáhá také zmírňovat příznaky alergie, astmatu a depresí. Pro přípravu čaje přelijte jednu lžičku rozdrcených semen 250 ml vroucí vody a nechte 10 – 20 minut louhovat. Poté čaj sceďte.

Přesvědčte se sami o tom, že detoxikace není jen marné úsilí, ale že opravdu funguje. Dodržujte dostatečný pitný režim a vyřaďte ze svého jídelníčku bílou mouku, škodlivé tuky a rafinovaný cukr. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

1

Napsal/a: Adéla Prokopová

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Pšt, tady si komentáře radši nechte pro sebe ;-)

Sdílet
Sdílet
TOPlist