Feedo.cz – kvalitní zeleninové a ovocné příkrmy kojenců

Rubrika: Příkrmy

Příkrmy představují nezbytnou součást stravy miminek přibližně od čtvrtého měsíce života. V současné době je přitom na trhu velké množství výrobků, z nichž si vybere úplně každý rodič i dítě.  

Příkrmy kojenců se na první pohled mohou zdát jako složitá alchymie, ovšem jejich zavádění není zase tak složité. Příkrmy si můžete vyrobit i doma, ale aktuálně existuje možnost zakoupit mnoho vysoce kvalitních výrobků. Hipp nebo Hami příkrmy budiž příkladem. Tuto a další stravu přitom seženete v našem internetovém obchodě Feedo.cz, kde na Vás čeká nejen pestrá nabídka, ale rovněž zajímavé ceny veškerých produktů.

Ovocné a zeleninové příkrmy pro zdraví miminek

hami1První tři měsíce života by mělo být miminko vyživováno čistě mateřským mlékem. Přibližně od čtvrtého měsíce ovšem přicházejí na řadu nové chutě. Důležité jsou zejména zeleninové příkrmy od 4. měsíce. Mrkvička, brambory, hrášek, kedlubna – to vše a další druhy zeleniny jsou ideální pro organismus vašeho dítěte. Začněte tedy se zeleninovými příkrmy od 4. měsíce věku.

Postupem času je třeba učinit stravu miminka pestřejší, a to za pomoci masa, mléčných a rýžových kašiček nebo luštěnin. Pokud si dítě dobře zvykne na zeleninu je ovšem na čase zavést zejména ovocné příkrmy, které obsahují mnoho důležitých látek pro zdravý růst každého miminka. Ovocné příkrmy od 6. měsíce musí být bezpodmínečně v pestrém složení jeho stravy, na to dbejte.

Příkrmy kojenců s puncem kvality

Již jsme se zmínili o tom, že si lze celou řadu příkrmů kojenců vyrobit doma. Alespoň na začátku je ovšem dobré dát přednost koupi hotových produktů. Hipp nebo Hami příkrmy patří již dlouhá léta k nejlepším na tuzemském trhu, představují tedy velice vhodnou variantu. Pestrou nabídku Hipp i Hami příkrmů přitom naleznete právě v našem e-shopu Feedo.cz, kde seženete i velké množství dalších ovocných a zeleninových příkrmů. Tím ale není naše nabídka vyčerpána ani zdaleka – naším heslem je totiž „lehčí život maminkám“.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Půjčku vyřídíte pomocí textové zprávy na mobilním telefonu

SMS půjčka je jeden z finančních produktů, který vám dokáže vyřešit nepříjemnou situaci s financemi. Pokud máte nečekané finanční

Čtu dál →

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist