Výběr vhodného kočárku

Rubrika: Péče o miminko

Před narozením dítěte mají jeho budoucí rodiče plné ruce práce s přípravami, které zahrnují všechno od zařízení místnosti, postýlky, nákupu oblečení, plen, dudlíků, lahviček, výběru jména a samozřejmě kočárku. Bez kočárku se dnes moderní maminka ani tatínek v žádném případě neobejdou a proto je nutné ho velice pečlivě vybrat.

Kočárek by měl být takový, aby svým způsobem rostl s miminkem. Jedná se totiž o poměrně velkou investici na to, abyste za chvíli kupovali nový. Vybírat proto musí dopředu. Mezi značky známé produkcí kočárků, patří nepochybně Tako. Sortiment této značky zahrnuje všechny dostupné typy kočárků, které se navíc vyznačují vysokou kvalitou, takže není divu, že si je vybírá spousta rodičů. Kočárky Tako seženete za příznivé ceny například na eshopu Kočíky Tako. V nabídce tohoto eshopu najdete jak univerzální základní kočárky určené pro miminka od narození až do tří let věku, ale také sportovní, golfové kočárky. Specialitou, na kterou se samozřejmě nesmí zapomínat, je situace, kdy se narodí dvojčata. Ideální jsou pak kočárky pro dvojčata, které v uvedeném eshopu najdete v sekci kočíky pre dvojičky. Vybírat se může buď z korbiček řazených vedle sebe, ale také lze koupit modely, kde jsou korby řazeny za sebe. Vlezete se s nimi sice lépe na chodník, ale děťátko nemá příliš dobrý výhled.

Pro zimní období, pokud váš drobeček trochu odroste, mohou přijít vhod sáňky. Vašeho drobečka jednoduše zabalíte do fusaku a můžete s ním jezdit i v zasněženém terénu, kde už kočárek neobstojí. Podívejte se na nabídku sáněk eshopu Kočíky Tako v jeho kategorii Sánky.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist