Už nás nebavily růžové holčičky, tvrdí majitelka Rockbaby.cz

Rubrika: Péče o miminko

Je tomu už přes 2 roky, co se na českém trhu objevil jedinečný e-shop s oblečením pro děti s rockovou tématikou – rockbaby.cz. „Je určen těm rodičům, kteří nechtějí své holčičky oblékat do růžové a kluky do Batmanů a Spidermanů,“ říká jeho majitelka a zakladatelka Martina Paulenová.

Její nápad na e-shop s netradičním oblečením pro děti se zrodil na jaře roku 2013, kdy byla Martina na mateřské dovolené. K dětem ji to proto přirozeně táhlo. „Chtěla jsem pro svého syna nějaké netradiční oblečení, ale nemohla jsem vůbec nic sehnat. Tak jsem si řekla, proč ho rovnou nevyrábět,“ vzpomíná mladá maminka.

Od bryndáků po tepláky

Nápad skončil na papíře, z toho vzešel podnikatelský plán a za pouhé čtyři měsíce byl e-shop přiveden k životu. Dostal příznačný název Rockbaby. Najdete v něm téměř všechno oblečení pro děti – bryndáky, dupačky, kapsáře, trička, tepláky nebo mikiny. Většina zboží má rockovou tématiku, ale nechybí tu ani kousky s motorkářskými nebo sportovními motivy. Vypadají vážně skvěle.

Kdyby vám široká nabídka motivů přesto nestačila, vůbec nic se neděje. Obchod totiž nabízí možnost potisku vlastním motivem. O co se jedná? Stačí pomocí formuláře zaslat obrázek, který chcete na tričko nebo dupačky svého prcka natisknout. Za chvilku vám v odpovědi přijde detailní náhled, abyste přesně věděli, jak bude obleček vypadat. A po vašem schválení už potrvá jen pár dní, než se váš drobek ve stylových dupačkách bude válet po podlaze v obýváku!

Česká kvalita, ruční šití

Lidé kolem Rockbaby jsou všichni Češi, oblečení šijí ručně a vždy jen ze 100% bavlny. Všechny materiály splňují evropské hygienické normy, takže si můžete být jistí, že vaše dítě z nového trička nedostane vyrážku ani ekzém. A také ceny jsou tu lidové – většinu položek koupíte řádově za pár stovek a při objednávce nad 1 500 Kč máte navíc dopravu zadarmo.

Tak co myslíte? Nekoupíte svému prckovi alespoň jeden kousek opravdu originálního oblečení? Vše najdete na http://www.rockbaby.cz/.

Napsal/a: Rockbaby.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Půjčku vyřídíte pomocí textové zprávy na mobilním telefonu

SMS půjčka je jeden z finančních produktů, který vám dokáže vyřešit nepříjemnou situaci s financemi. Pokud máte nečekané finanční

Čtu dál →

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist