Jak mluvit s dítětem, aby vám rozumělo?

Rubrika: Výchovné tipy

Také máte někdy pocit, že mluvíte, ale vaše dítě vám nerozumí?

Jako rodič znáte svoje děti nejlépe na světě. Znáte je dokonce ještě předtím, než se narodily. Prakticky i teoreticky o nich víte vše. Přesto, jak často si s nimi vůbec nevíte rady? Jak zoufale jim toužíte rozumět, ale nefunguje to, jak by mělo?

nestlingue_montessori_27

Přijďte si popovídat o výchově a vzdělávání Vašich dětí s uznávanou odbornicí, dlouholetou pedagožkou a ředitelkou mezinárodní školky a jesliček Nestlingue, paní Klárou Markuciovou. V OC Chodov pro Vás k této příležitosti připravil zdarma cyklus setkání pro rodiče dětí předškolního věku.

Setkání je již 10. října v 17 hodin na téma Jak mluvit s dítětem, aby vám rozumělo.“ Setkání probíhá v 1. patře OC Chodov, u dětské zóny, vstup je volný. Sdílejte svým kamarádkám a přátelům!

Poslední, třetí, setkání (7. 11. 2014) na téma Aby děti poslouchaly, aneb jak být dobrým příkladem.“.

Prednasky_netslinque

Více informací najdete tady.


Klára Markuciová se zabývá již více než 15 let výchovou a vzděláváním NestLingue_September_2013__first_12předškolních dětí podle principů učení Montessori. Přes 10 let je ředitelkou mezinárodní školky a jesliček Nestlingue v Praze na Chodově, která se těmito principy řídí.

Děti z Nestlingue dosáhly nejlepších výsledků ze všech pražských soukromých školek hodnocených společnosti CALLA MEDICA, která prováděla diagnostiku dětí zaměřenou na rozvoj osobnosti, sociální a znalostní dovednosti.

Pokud Vás článek zaujal, určitě se podívejte do jejího poradenského blogu, kde paní Klára odpovídá na konkrétní dotazy rodičů, týkající se výchovy a chování dětí: www.klara-markuciova.cz.

Stránky mezinárodní školky a jesliček Nestlingue: www.nestlingue.cz.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist