Strašidelné odpoledne v Jihlavě

Rubrika: Z našich cest

Pokud máte nebojácné děti,  tak jako já, tak vám mohu doporučit strašidelné bludiště v Jihlavě. Zašli jsme si tam cestou ze zoo,  najdete ho v horním pravém rohu Masarykova náměstí, naproti pošty.

My jsme tam byli už podruhé a bylo to super. Čekala tam na nás strašidla,  pohádkové postavy,  také zde najdete i oblíbené filmové postavy. Na milovníky dinosaurů zde čekají i dinosauři, s těmi je možnost pořídit si krásné fotografie s 3D malbou dinosaurů. Další super fotky pořídíte i se Shrekem, Spidermenem nebo třeba i Fantomasem.

IMG_2535 IMG_2656 IMG_2658

Tohle bludiště je tak trochu schované, u vchodu do budovy je cedule a projdete chodbou až dozadu a tam najdete pokladnu. Vstupné je jednotné 60 Kč za osobu, jen děti do 6 let jdou zdarma, rodinná vstupenka 2+2 je za 200 Kč. Také vám u pokladny nabídnou svítící náramky, pro děti do tmy, a je možno si vybrat různé masky a upomínkové předměty. Dokonce pro odvážné nabízejí i noční prohlídky se živými strašidly. A je zde i možnost objednání oslavy narozenin pro děti.

IMG_2610IMG_2599IMG_2597IMG_2590IMG_2587

Do konce prázdnin byla u Brány Matky Boží výstava hraček, sídlí tam i informační centrum. Výstava měla název Brána plná panenek barbie, autíček, motorek a 3D modelů z puzzle, mezi panenkami byl i Johnny Depp jako kapitán Jack Sparrow a mnoho dalších. Pro děti byl připraven i zajimavý kvíz, hrací koutek s Barbie domem a i místo pro autíčka a nebo možnost malování.

IMG_2541-1IMG_2563IMG_2544

Každý rok je zde jiná výstava. Pak si můžete vyšlapat až na věž a pokochat se pohledem na okolí.My jsme měli ještě čas,tak jsme prošli náměstí a okolní uličky a pak jsme se vydali na autobus domů.


Článek byl zařazen do soutěže Podělte se o tipy na výlety a vyhrajte spoustu dalších, ve které můžete vyhrát za tip na výlet i vy. Výherci si budou vybírat knihy z kategorie Tuzemští průvodci na stránkách nakladatelství CPRESS. Těšíme se na všechny vaše soutěžní příspěvky a přejeme šťastnou cestu a spoustu skvělých prázdninových zážitků vám i vašim dětem.

Napsal/a: Králíček4

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →
Jindřichův Hradec

Prohlédněte si Jindřichův Hradec. S našimi tipy o nic nepřijdete

Jindřichův Hradec si zaslouží vaši pozornost. Je to nádherné město s pěknou historii. Najdete tu nádherné chaty a chalupy,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist