Strašidelné odpoledne v Jihlavě

Rubrika: Z našich cest

Pokud máte nebojácné děti,  tak jako já, tak vám mohu doporučit strašidelné bludiště v Jihlavě. Zašli jsme si tam cestou ze zoo,  najdete ho v horním pravém rohu Masarykova náměstí, naproti pošty.

My jsme tam byli už podruhé a bylo to super. Čekala tam na nás strašidla,  pohádkové postavy,  také zde najdete i oblíbené filmové postavy. Na milovníky dinosaurů zde čekají i dinosauři, s těmi je možnost pořídit si krásné fotografie s 3D malbou dinosaurů. Další super fotky pořídíte i se Shrekem, Spidermenem nebo třeba i Fantomasem.

IMG_2535 IMG_2656 IMG_2658

Tohle bludiště je tak trochu schované, u vchodu do budovy je cedule a projdete chodbou až dozadu a tam najdete pokladnu. Vstupné je jednotné 60 Kč za osobu, jen děti do 6 let jdou zdarma, rodinná vstupenka 2+2 je za 200 Kč. Také vám u pokladny nabídnou svítící náramky, pro děti do tmy, a je možno si vybrat různé masky a upomínkové předměty. Dokonce pro odvážné nabízejí i noční prohlídky se živými strašidly. A je zde i možnost objednání oslavy narozenin pro děti.

IMG_2610IMG_2599IMG_2597IMG_2590IMG_2587

Do konce prázdnin byla u Brány Matky Boží výstava hraček, sídlí tam i informační centrum. Výstava měla název Brána plná panenek barbie, autíček, motorek a 3D modelů z puzzle, mezi panenkami byl i Johnny Depp jako kapitán Jack Sparrow a mnoho dalších. Pro děti byl připraven i zajimavý kvíz, hrací koutek s Barbie domem a i místo pro autíčka a nebo možnost malování.

IMG_2541-1IMG_2563IMG_2544

Každý rok je zde jiná výstava. Pak si můžete vyšlapat až na věž a pokochat se pohledem na okolí.My jsme měli ještě čas,tak jsme prošli náměstí a okolní uličky a pak jsme se vydali na autobus domů.


Článek byl zařazen do soutěže Podělte se o tipy na výlety a vyhrajte spoustu dalších, ve které můžete vyhrát za tip na výlet i vy. Výherci si budou vybírat knihy z kategorie Tuzemští průvodci na stránkách nakladatelství CPRESS. Těšíme se na všechny vaše soutěžní příspěvky a přejeme šťastnou cestu a spoustu skvělých prázdninových zážitků vám i vašim dětem.

Napsal/a: Králíček4

Toto taky stojí za přečtení!

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Hledáte parťáka pro své koníčky? Zkuste to se svými dětmi

Malé děti znamenají ve většině případů sice menší starosti než ty velké, ale přece jen většina rodičů – a

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist