Rodinný výlet do ZOO…

Rubrika: Z našich cest

Ráno jsme se nasnídali, nachystali věci a šli k autu. Jako vždy jsme dali děti do autosedaček, manžel si sedl za volant a já jako spolujezdec. Tak a vyjeli jsme, najednou rachot jako blázen, tak jsme popojeli dál a zastavili, vylezli jsme před auto a hele, někdo nám urval nárazník.

Pokusili jsme se to opravit, ale jedna strana pořád vypadávala, tak jsem manžela poslala domů pro provaz a nůžky. Po chvilce se vrátil, ale děti v autě už byly protivné, řekla jsem jim, ať ještě chvilku vydrží, že s tatínkem musíme opravit nárazník a že až to bude hotové, tak pojedeme do ZOO. S mužem jsme se do toho pustili a přidělali nárazník provazem na obou stranách, aby jsme si byli jistí. A hurá… dobře to drželo, tak jsme konečně vyrazili na slibovaný výlet. Ještě jsme se museli se stavit na benzinové pumpě pro benzín. Jak manžel natankoval, tak jsme vyjeli směr brněnská ZOO. Nárazník držel, tak to bylo super i auta docela nejezdila- takže cesta volná.

Dojeli do ZOO, koupili si vstupenky a šli kousek do kopce. Po cestě jsme se koukali na zvířátka a malá, že chce kakat. Honem jsme hledali WC, abychom si odskočili, podívali se na stánek se suvenýry a koupili si lístky na vláček. Šli jsme ještě chvíli koukat na zvířátka, protože jsme měli ještě čas, než pojede vláček. A už ho holky zbystřily, už jede!! Tak jsme nastoupili a svezli se, děti byli spokojené a to bylo hlavní.

Prošli jsme celou ZOO, Nikola, to je mladší dcerka, si nechala namalovat na obličej kočičku, byla krásná. Starší nechtěla. Prošli jsme to celé a šli směrem k autu. Po cestě prodávali kaktusy, tak jsem si 2 koupila, ale bez bodlinek, kvůli holkám, aby se nepopíchaly. A už jen cesta k autíčku.

Holky usnuly, jen co jsme je dali do sedaček. Zažili jsme super den, jen kdyby nám někdo neponičil ten nárazník. Na památku nám zůstalo par fotek, jednu posílám.


Tento příspěvek byl zařazen do soutěže Cestovní pisatelská soutěž. Stačí jen do 2. 6. 2012 včetně poslat svůj příběh na suodal@vasedeti.cz a tím se zařadíte do soutěže o zajímavé ceny.

Napsal/a: sonnda

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Animalium – kniha her

Tuhle publikaci musíte mít. Ano, je to tak. Už dlouho kupuji svým dětem různé dětské knihy. Od miminek až

Čtu dál →

Recenze: Alenka lékařka

Se zájmem jsme braly s dcerkou do ruky knížku Alenka lékařka od nakladatelství Grada, kterou napsala Zuzana Pospíšilová. Podtitul knihy

Čtu dál →

Recenze: Fi a Flo

Se svým devítiletým synem jsem dostala příležitost otestovat knižní novinku autorky Lenky Zemanové, která nese název Fi a Flo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Hlavně,že jste dorazili vpořádku.Musím pochválit máte moc krásné holčičky,také jsem si přála mít holčičku,ale nezdařilo se.

  • Sonndo, děkuji za pěkný Zoologicko-nárazníkový zážitek 🙂 Nárazník sem, nárazník tam…hlavně, že se člověk vrátí domů v pořádku 😀

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist