Dino Adventure – dinopark

Rubrika: Z našich cest

Byla jsem překvapena, co všechno v Bojnicích je. Přestože jde o  lázeňské městečko, najdete toho tady dost i pro děti. Už jsem vás seznámila se Zámkem a Bojnickým dvorem, dneska vás zvu do dinoparku.

Díky tomu, že všechno je v okruhu kolem zámku, nepotřebujete auto a všude dojdete během chvilky pěšky. Dneska to vyhrál Dinopark. Přes počáteční nesnáze při hledání, kde ten dinopark vůbec je, jsme byly překvapeni, když jsme to našli hned za zámkem. Po zaplacení vstupného, které mi přišlo poněkud vyšší, protože celý dinopark byl rozlohou tak malý, že už od vstupní brány byl vidět celý komplex, jsme se vydali na prohlídku. Jen tak mimochodem, do zoo, které je rozlohou velké, vyšlo vstupné méně, než do dinoparku. Prohlídka vám nezabere moc času. Najdete tady různé dinosaury, někteří se pohybují, jiní vydávají zvuky.

IMG_1751IMG_1723IMG_1721

Dětem se nejvíce líbila taková menší adrenalinová dráha. Musely z jedné strany přejít přes úzkou kládou do domečku, pak přes dřevěné stopy do dalšího domku, a nakonec úzkou deskou do posledního dřevěného domečku. Pak už stačilo seběhnou dolů, a byly jste zase na zemi mezi dinosaury. Tohle se dětem libilo nejvíce, a běhaly kolem dokola asi 3/4 hodiny. Přiznám se, že jinak bychom po půl hodině dinopark asi opustily.

prázdniny 2015 089 prázdniny 2015 090IMG_1730

Pokud máte malé děti, najdete tady také dinosauří, dřevěnou prolezačku ve tvaru Stegosaura a pískoviště.

I přes malou rozlohu a asi tak všehovšudy 11 dinosaurů se dětem prohlídka líbila. No, nebýt té „lanové“ dráhy, tak je to pro starší děti celkem nuda. Pro malé děti zase super, nemusí dlouho chodit a všechno mají hezky po ruce. Mě to připadalo jako větší dětské hřiště s dinosaury. 🙂  Nečekejte tedy žádný velký dinopark, plný dinosaurů, ale pokud už budete v Bojnicích a budete mít chvíli čas, můžete ho strávit návštěvou slovenského Dino Adventure.


Článek byl zařazen do soutěže Podělte se o tipy na výlety a vyhrajte spoustu dalších, ve které můžete vyhrát za tip na výlet i vy. Výherci si budou vybírat knihy z kategorie Tuzemští průvodci na stránkách nakladatelství CPRESS. Těšíme se na všechny vaše soutěžní příspěvky a přejeme šťastnou cestu a spoustu skvělých prázdninových zážitků vám i vašim dětem.

 

 

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • mura

  musím souhlasit-že je to tam prima-moc se nám tam libilo

 • meggi41

  Ignoruj…

 • meggi41

  Nuninko promin,ingnoruj posledni vetu,myslela jsem,ze clanek pise opet kralicek 😀
  Jinak plati,ze supr *****

 • meggi41

  Bojim,bojim 😀
  Proste zase skvele..Dinopark Vyskov,je ale stejne supr,vid 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist