Snáze se padá

Rubrika: Trocha nostalgie

benjiRok 2010 nám začal dost smutně. Ale nezavinil to on, nýbrž jeho předchůdce, na jehož konci nám zemřel pejsek. Měli jsme ho devět let a ještě tu mohl běhat třeba dalších pět, jenže na „kdyby“ se nehraje. To už jsme taky pochopili.


Celý rok 2010 nemyslím víc na nic jiného, než na Benjiho. Srazilo nám ho auto. Zavinili jsme to my, jeho rodina. O to je to horší. Nic ho nevrátí a můžu jen doufat, že ho ještě někdy uvidím tam, kde je zatím sám. Doufám, že tam není úplně sám. Znal spoustu pejsků, tak snad jsou tam s ním. Možná je tam s ním i pár známých lidí… Kdo ví. Uvidíme v nějakém jiném roce, až vyhasne i naše svíčka života. Někdy si přeju, aby to bylo co nejdřív. Člověk, který nikdy nemiloval psa, tohle nemůže pochopit.

Ráda bych ale zase vstala a šla dál. Nedá se nic jiného dělat!

Možná že rok 2011 bude lepší. Tohle si říkáme každý Silvestr. Ale pro mě byl rok 2010 zatím nejhorší v mém životě. Proto s nadějí hledím do těch dalších a jsem zvědavá, jestli mě může něco srazit ještě víc na kolena. Vždycky se dá zvednout a jít, ale dá to mnohem víc námahy, než ten strmý pád. Zapomnění je mnohdy všechno, co by si člověk přál. Ale já na desítkový rok zapomenout nechci. Přeci jen se stalo i spoustu krásných věcí, pojí se s ním nezapomenutelné zážitky a zažila jsem v něm mnoho úsměvů. Život prostě pokračuje, i když se nám zdá, že srdce je roztrhané na kusy.

Přeju tedy všem, ať vždy najdou sílu.

Tento příspěvek byl zveřejněn v rámci soutěže Slivestrovsko-novoroční ohlédnutí, do které se do 9.1.2011 můžete zapojit i vy.

Napsal/a: JoeHahn

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Babi go go
    Babi go go

    Chápu moc dobře ,sama jsem zažila.Jako malá holka jsem přišla také o pejska,německého ovčáka při nehodě,střet s autem
    Jako dospělá,jsem přišla o syna,při srážce 2 letadel.
    Jen vzpomínky zůstávají…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist