Ohlédnutí za rokem 2010

Rubrika: Trocha nostalgie

Kačenka-3měsíceRok 2010 byl hodně o překvapeních jak už nemilých tak samozřejmě i milých. Na začátku ledna jsem přišla o zaměstnání a jako těhotnou mě už nikde nechtěli. Takže jsem běhala po brigádách a doufala, že nějak vyjdeme s penězmi.

Na konci července se nám narodila krásná holčička Kačenka. Porod byl rychlý a bez komplikací. Na to jsem se dozvěděla,  že v paneláku se nám rozlézá havěť, která jen tak nezmizí. Konečně nastalo září a havěť zmizela – doufejme napořád. V listopadu mě zkolila nečekaně nemoc – středně těžký zánět slinivky, kamínky v žlučníku a k tomu ještě bronchitida. A já musela být dva týdny v nemocnici. Bylo to to nejhorší, co mě mohlo potkat, protože jsem u sebe nemohla mít své dvě děti – mladší mi sice manžel nosil na kojení, ale mlíčko se záhy ztratilo. A dokojila jsem. Ale starší syn za mnou nesměl ani na návštěvu, a tak jsme na sebe koukali přes balkonové dveře a já se slzami v očích jsem mu mávala a posílala pusinky na dálku. O pár dní později jsem se dozvěděla o výhře v jedné soutěži – což mě mile překvapilo. Byla jsem za tu výhru šťastná, protože přesně to jsem si přála od Ježíška pod stromeček. Na konci roku mě čekalo ještě jedno milé překvapení, a to váha. Shodila jsem 17 kg. Takže si troufnu říct, že i když bylo pár nepříjemností a nečekaných nemocí, rok 2010 byl pro mě určitě jeden z těch lepších. Už z toho důvodu, že nás bylo o jednoho více. Uvidíme, co se nám přihodí v tomto roce. A všem přeji v novém roce hodně štěstí a zdraví!!!

Tento příspěvek byl zveřejněn v rámci soutěže Slivestrovsko-novoroční ohlédnutí, do které se do 9.1.2011 můžete zapojit i vy.

Napsal/a: Lucka1004

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • johana

    Hezký článek o štěstí v neštěstí. Čas nám běží jako voda a Kačenka povyrostla a přeji celé rodině hodně rodinné pohody a radosti s dětmi. 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist