Jak to nazvat? Rok 2010 :-D

Rubrika: Trocha nostalgie

1166486_baby_sleepingTak tu sedím a přemýšlím, pozor je už skoro půlnoc a já i v tuto hodinu PŘEMÝŠLÍM. Normálně se soutěží neúčastním, stejně nevyhrávám 😀 Sice se říká, že na každého si jednou sedne štěstí, tak na mě v tomhle směru rozhodně ne, ale moc se mi zalíbila myšlenka bilancování roku.

Tak jen tak ze zvědavosti sama pro sebe, protože co vám mám psát, všechno znáte a prožíváte den co den se mnou. Vždyť já bez vás nemůžu být, což můžu vlastně zhodnotit jako první plus minulého roku – zvětšení závislosti na těchto stránkách.
Největší a nejkrásnější plus do naší rodiny je Honzíček, je to sluníčko, i když s ním máme tolik starostí a bolístek, vstup do živote neměl a stále nemá jednoduchý, ale doufám, že ten další bude ten zlomový a bude líp… Jinak to největší – stihli jsme prodat byt, přestěhovat se, většinu bytu zrekonstruovat, kluci se dobře aklimatizovali do nového prostředí, školu zvládají, moje škola se blíží ke zdárnému konci doufám… Co bilancovat. Mám klidný a spokojený život, sem tam problémy, ale žádné drastické, jen normálního rázu jako mají všichni ostatní.
Konec roku byl tak nějak zrychlenej, že jsem si to nějak neužila a to jsem se tak těšila, že budeme v novém a s Honzíkem. Jen aby ty vánoce nebyly tak fádní – prvně živej stromek a padal, to že hned druhý den jehličí to by mi nevadilo, kdyby se nekácel celej. Kapr leknul…

No tak co si do toho dalšího přát, já teda umělej stromek a kuřecí řízky a jinak všem ostatním moře zdravíčka, protože pokud není, tak jsou mráčky, které se špatně odfoukávají, a hlavně si neuvědomujeme jak je pro nás důležité a že není samozřejmostí, každému spokojený život a to co k němu každý potřebuje, protože každý to máme nastavené jinak, tak to tu nebudu rozepisovat 😀

Ps. Ještě jedno přání mám – aby to naše sluníčko spalo víc, teď jsem od něj přišla, už po páté se vzbudil… Ale to jsou takové ty malé starosti, které se časem upraví a na nich se nebortí svět. A stačí, když se ten lupínek přitulí a já houpám a houpám …

Tak jsem ráda, že jsem to napsala. Myšlenky mi v hlavě stále letí a já jsem si uvědomila, jak mám hezkej život, hodného manžela, bezvadný tři rošťáky a že bych na to také neměla koukat jako na samozřejmost. Tak už jen zda toto psaní nebylo zbytečné …

Tento příspěvek byl zveřejněn v rámci soutěže Slivestrovsko-novoroční ohlédnutí, do které se do 9.1.2011 můžete zapojit i vy.

Napsal/a: bamiska

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • bamiska

  sluníčka děkuju za krásné komentáře, to jste mě moc potěšily ani nevím co mě přimělo psát :-d ale jsem ráda, že jsem si díky tomu sesumírovala co ten rok přinesl a hlavně že jsem šťastná ženská protože mám rodinu takovou jakou mám a i proto, že mám VÁS……takže při dalším ponocování a nespaní Honzíka čekejte na moje psací střevo já zas dám něco do kupy….

 • bamísku,i když si psala článek v noci,pálilo ti to krásně:)..vidíš,jak si šikovná a silná ženská,co všechno si za ten rok zvládla??..ani ti to třeba v tu chvíli nepřišlo,ale musím uznat,že si prostě „BOREC“,to myslím upřímně:))..zvládnout školu,Honzíčka a nemocnici,stěhování,to není žádnej med a tys to dokázala..máš doma 4 super chlapy,jsou ti velkou oporou a to je pro klidnej a spokojenej život nejdůležitější:)..počkej jak to uteče a budeš nám tu psát,že Honzík šel poprvý do školky,kluci na rande:)..bamísku,moc vám držim pěsti a neboj,Honzík bude chlapák s velkým CH..:))

 • Nádherně jsi to napsala,krásně si shrnula celý rok, tak,že mi proběhlo vše tak jak jsme to proplkaly po celý rok znova:)
  No a zbytek už napsaly ženský.
  Hlavně,aby ten Nový rok byl ten nej….
  Však už nám začal.
  Škola v pohodě,“náš“ Honzík,už za chvíly bude běhat za holkama a piš často,hezky se to čte.

 • Lien

  Bamisko, vtipný článek, zároveň i s myšlenkou, moc pěkně podané.

  A ona běží nějaká soutěž, já to ještě nepostřehla, jen mi jsou divné tyhle články, to tedy jo, že každý bilancuje :-))

 • Bamisko ty sluníčko naše:-D pěkně jsi to zhodnotila a i na tobě je vidět,že jsme ženské silné a jen tak něco nás nepoloží a myslím,že jsi toho měla na sobě docela dost počínaje péčí o Honzíčka,to stěhování,škola…..no jsi opravdu silná ženská.Člověk si opravdu uvědomí co všechno zvládne až když má čas se zastavit.Přeju tobě i celé tvé rodině opravdu to zdraví,protože to ostatní si můžeme nějak ,,zařídit“ sami:-D

 • Bami, ty jsi teda číslo, napsala jsi to moc pěkně, i když to bylo o půlnoci…………co ti víc můžu napsat??? Važ si rodiny, tvá rodina je totiž úžasná, kluky máš šikovné, manžel je milující a Honzík??? To je náš kluk, už odmala je statečný a věřím, že vše kolem něho dopadne na jedničku a vy na něj budete náležitě pyšní……..takže to, že je noční ptáček už vás nemůže rozházet.
  Držím palečky, at váš život je neustále tak krásný, bez velkých zvratů a hlavně, at se nezmenší tvá závislost na védečkách, jsi naše sluníčko:-)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist