Obchodní akce!

Rubrika: Od srdce i od plic

236094_caixa_supermercadoNějakou dobu jsem přemýšlela, jestli vám napsat svoji zkušenost, kterou mně mozek nebere. Určitě každému, tak jako mně, chodí do schránek spousta letáků. Různé obchody nás tak lákají k nákupu v jejich hypermarketech, nebo obchodech na uvedené akce.

Já tedy zas až tak na tyto akce nereaguji, ale občas se mně hodí něco využít. Hlavně mě zajímají akce na dětské plíny, i když já už je používám pro syna pouze na noc. Ale proč kupovat draze, když je možno ušetřit. Máme v rodině i menší miminka a tam je spotřeba o dost větší, tak se každá akce na plíny hodí.
Dosud jsem měla zkušenosti, že ode dne, kdy byla v obchodech akce vyhlášená, tak se zboží prodávalo za uvedenou akční cenu. Koncem tohoto týdne jsem se zaradovala, protože ode dneška měli mít akci na plíny i v obchodě Hruška v naší vesnici. Což se mi hodilo, chtěla jsem koupit nějaké pro vnoučka a ani jsme nemusela nikam jezdit. Tak jsem dnes dopoledne vyrazila na nákup. Ale jaké bylo mé zklamání, že uvedený druh plínek byl oceněn o 20kč více jako v letáku. A na můj dotaz, jak je to možné, jsem dostala odpověď, která mě vůbec neuspokojila. Uvedené plíny za akční zboží jim ještě nedodali a ty co mají v regálu, je starší dodávka bez akce. A protože drogerie dorazí možná až ve čtvrtek, tak budou možná až koncem týdne.
Tak si myslím, že i když je nedostali, tak měli prodávat za akční cenu i ty staršího dodání, anebo je odstranit z prodejny. Protože takto mohou klamat zákazníky a akční zboží prodávat za ceny před akcí.
Samotnou by mě zajímalo, jaké zkušenosti mají ostatní u akcí Hruška, nebo i u jiných obchodníků.

Napsal/a: Králíček4

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Králíček4

  Tak všem musím říct,ač napotřetí,ale plíny jsem koupila.A dokonce měli i mokré ubrousky,akorát že jsem si musela vybrat balíčky co nebyly zmrzlé.Tak jsem nakonec sklidila úspěch a syn dostal odškodná lízátko.

 • Králíček4

  Bokul,měli to být plíny Huggies.A jinak jsem tam šla dnes před obědem znova.A zboží už mají,ale prý není vybalené až přijde vedoucí a ani neví zda plíny přišly.A pokud je dostali,tak je mají někde dole a tak jsem měla opět smůlu.Teď bojuji s pokušením jít tam ještě potřetí,teď odpoledne.Jen nevím na co mají dodací list,když neví co dostaly na prodejnu za zboží.

 • bokul

  Co se týče Hrušky u nás…

  Nemám zkušenosti s plínkama od nich, nicméně, u nás je to prodejna, kde se většina zboží nachází v prošlém stavu za normální ceny…

  Před půl rokem jsem tam manžela poslala pro 3 položky (samotné mi bylo trapné jít na tak malý nákup). Věřte nebo ne, když mi přinesl „akční“ mrkev sice za letákovou cenu, ale v kvalitě vhodné možná tak pro králíky 🙁 a další věc v podobné kvalitě, oči nevěřily a moje nechuť tam nakupovat ještě o trochu vzrostla.

 • danasi

  Pavlíno, v pohodě.

  Já se zase omlouvám za i, správně mělo být vytratilo.

  Králíčku, jestliže je to majetkem Hrušky, neváhej a napiš stížnost. Všechny obchody mají inspektorky, které se střídají. Každý rok mají na starosti jiné obchody, jiný rajon. A ty řeší. Nemusíš mít obavy, že by to někdo známý zametl pod koberec.
  Dále není jasné, z čeho mají platy. Nám se spočítá kolik jsme měli zisk za daný měsíc a z toho se pak dělají platy pro zaměstnance na našem obchodě. Máme proto zájem, aby zákazník byl spokojen a tím pádem se vracel a my měli penízky.

 • Králíček4

  Danasi,děkuji za reakci od někoho kdo o tom ví víc.O tom,že by to měl v držení soukromník nevím.Obchod je i polepený Hruška a už se mě stalo víckrát,že tvrdily jim prý zboží nedodali.Spíše předpokládám,že zboží neobjednali.To je původní obchod,který převzala Hruška a ze začátku jsem byla spokojena asi jako spoustu dalších.Časem každý raději jde do druhého obchodu a kdykoli jsem příjdu,tak na malé vyjímky jsou tam pouze prodavačky.Občas mě i připadně,že je svou přítomností obtěžuji.

 • danasi

  Jaksi se vitratilo kdo to psal, takže nemůžu oslovit konkrétně.
  Také jsem zaměstnanec Hrušky. Ano, zboží mělo být staženo z prodeje. Vedení o akci ví více jak týden dopředu a objednávky podle toho činní. Jednoznačně bylo pochybení ze strany daného obchodu. Doporučuji napsat stížnost přímo na vedení Hrušky, tento čin bude ihned řešen.

  Ještě je jedna možnost a to, že obchod ve vaší vesnici je majetkem určité osoby, která jen bere zboží ze skladu Hruška. Ten pak může i nemusí dodržovat leták.


  Danasi, omlouvám se tobě i autorce článku, při úpravách v nové redakci se mi to bohužel jaksi vytratilo… Už jsem vše napravila. Pavlína

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist