K čemu slouží Vašeděti??

Rubrika: Od srdce i od plic

VD2007Tak mi to nedalo, a po tom, co jsem si tady za poslední týdny přečetla, jsem musela tohle napsat.

Když jsme se sem registrovala někdy na jaře, tuším březen, duben, tak jsem tyhle stránky milovala. Byla na nich každou volnou chvilku, čerpala nápady a inspiraci, rady pro své starosti, seznámit se s jinými maminkami, popovídat, a tak podobně. Ale poslední dobou je to tady samá hádka…ať už ohledně klubíček, nebo „špatných“ článků a rad v S.O.S., ale hádky i o tom, když někdo zveřejní svůj názor. Tak snad jsme svobodná země, a každý máme nárok napsat a říct svůj názor, i když se to ostatním nebude líbit. Nemyslím případy těch anonymů, kteří u toho ještě urážejí. Ted mám na mysli maminky, které se tu seznamují, a pak se napadují jen kvůli osobnímu názoru – viz. Pomněnka X Ramira. Kdokoli tady napíše svůj názor, tak je pak osočován za to, že ho vlastně napsal. Od čeho tedy ty stránky jsou?? Od toho abysme tady psali jen samé chvály? Aby nemohl člověk napsat, co se mu tady nelíbí, nebo že se mu nelíbí, jak někdo na něco reagoval, nebo něco někam napsal??

Myslím si, že tyhle problémy vznikají víc a víc častěji, a to z toho důvodu, že už se nás tu schází čím dál tím víc. Tak bysme měli být trošku ohleduplnější a tolerantnější vůči názorům jiných, vždyť jsme každý úplně jiný, a nemáme stejné názory, stejný pohled na danou určitou věc. Takže tady vznikají hádky a odrazují návštěvníky těchto stránek jak nových, tak i „starých“, jako třeba mě. Už mě to prostě nebaví, tady poslední dobou nečíst nic jiného, než dohady mezi maminkama.

Jaký máte názor vy? Proč navštěvujete tyto stránky?? Vadí vám, když váš někdo napadá za váš názor, byť odlišný od jiných?? Myslím si, že bysme se asi měli všichni zamyslet, k čemu tyto stránky slouží.

Napsal/a: kristýna

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Druhé housle

Hráli jste někdy kin – ball? Chcete se o něm něco dozvědět? Hledáte skvělou knihu pro své děti? Tak

Čtu dál →

[Fotonávod] Jednoduchá klíčenka

Pokud čas od času provětráváte svůj šicí stroj, určitě přemýšlíte, jak využít spousty malých kousků látky, co po šití

Čtu dál →

[Soutěž] Aby léto nebolelo

Dětská pokožka je velmi jemná a náchylná k podráždění. Je 5x slabší než pokožka dospělých. Obsahuje sice více vody než

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (25 vyjádření)

 • Anonymní

  Jak vidím tak píši poněkud pozdě ale zajímalo by mne jak jste to vyřešili ( myslím tím ty hádky a urážky) Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s fora battlefieldu. Takže forum se týká on-line hry battlefield kde nikdo nemůže posílat žádné příspěvky pokud se nezaregistruje ( tím pádem nehrozí žádný anonym ) také před vložením jakehokoliv příspěvku se musí vždy přihlásit – pokud by se stalo a dotyčný by někoho napadl tak admin může jeho příspěvek bud smazat nebo v horším případě zabanovat což znamená že si už ani neškrtne a příště si dobře rozmyslí co napíše ( podívej te se pro zajímavost sem ( www. battlefield2.cz/forum ) docela dobře to chlapy vymysleli nemyslíte ????? od Katys

 • Anonymní

  Zapoměla jsem se podepsat, všem se omlouvám, předchozí příspěvek psala Léňa.

 • Anonymní

  Ramiro, to koukám co může někdo poslat někomu koho ani nezná.
  A ke článku – já tu nejsem dlouho, ještě jsem se ani nezaregistrovala, ale jak to tady všechno čtu, myslím si že má Kristýna v lecčem pravdu. Občas jsou tu dohady o úplných kravinách a zbytečně. A promin Ramiro, že to píšu, ale nechápu proč se tě tak dotklo, že jsi v článku jmenovaná. Já to pochopila tak, že to byl prostě jen příklad, nic proti tobě.
  Ale jinak jsou tyhle stránky docela super. POmůžou, poradí, pobaví.

 • Petro, ty se nemáš za co omlouvat.
  Ale děkuji Ti za podporu, moc si jí vážím. A slibuji, že už budu vážit slova a moc ti to tu nerozvracet.
  :o)

 • Petra

  Tak teď nevím, čím začít…
  Když jsem si přečetla článek poprvé, řekla jsem si, že to nechám jen na Vás a nebudu se do toho míchat. Ale ten email, co přišel Ramiře, moje rozhodnutí naprosto změnil.
  To už je dost silný kafe. Na jistá nelibá místa bych proto tímto chtěla odkázat pisatele emailu.
  Kromě toho mi to nedá, abych nepřipomenula, že Ramira poslala doposud 12 článků a podle bodování i podle komentářů si troufám tvrdit, že byly úspěšné. Já osobně jsem je vždycky četla ráda.
  Uznávám, že komentáře od Ramiry nejsou vždy lichotivé, ale za sebe musím říct, že si jich vážím. Poplácávat se navzájem po ramenou není po internetu žádný problém, ale vyjádřit názor odlišný od ostatních už chce přinejmenším trochu odvahy. Kromě toho (jak už jsem tu kdysi vysvětlovala) jsou to právě ty kritické komentáře, které nás můžou posunout dál – a to nemyslím jen tyto stránky.

  Ramiro, mrzí mě, že něco tak hnusného ti přišlo díky VD.

  A když už píšu, tak i k tomu ostatnímu – to, co napsala Vandula, je naprosto výstižné. Mám pocit, že se jí podařilo celý problém výborně shrnout.

  Řekla bych, že hlavní problém je v tom, že cizím slovům dost často podsouváme svoje vlastní významy, intonaci, domýšlíme si tón hlasu apod. Zkuste brát komentáře jako doplňující informace, ne jako slova do pranice, možná vám pak vyzní úplně jinak.

  …a ještě přidám odkaz na TAM-TAM, kde jsme už něco podobného taky řešily – O jiných názorech

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist