Jak jsme měnili kočárek

Rubrika: Od srdce i od plic

873115_dianaJednoho den jsem se vydala s dítkem do parku. Zaparkovali jsme kočárek k ostatním kočárkům a šli si hrát, když už se začalo stmívata malý začal být protivný, rozhodla jsem se, že půjdeme domů. Už se stmívalo a tak jsem vzala kočárek, naložila do něj Matýska a jeli jsme…

Doma jsem něco hledala v tašce kterou máme na kočárku a s hrůzou zjistila, že kočárek, který jsme si přivazli domů, není náš. Dala jsem malého na hlídání k sousedce a rychle s kočárkem běžela zpátky do parku, s nadějí, že tam ještě bude maminka, které ono vozítko patří, ale bohužel. Naštvaná nevím na koho jsem šla domů i s cizím kočárem. Večer zazvonil telefon a v něm se ozvalo zoufalé „nemáte náhodou náš kočárek, našla jsem v tašce peněženku s telefonním číslem?“ V tu chvíli jsem byla tak ráda, že jsem ani nevěděla, jak se jmenuju. Všechno dobře dopadlo, kočárky jsme druhý den zpátky vyměnili a s tou maminkou jsme dodnešla kamarádky.

Napsal/a: tobiana

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (11 vyjádření)

 • kašlu na vás ,to nemusím poslouchat, myslela,jsem ,že mě někdo pochopí,vím,že jsem lhala a nejsem uražená,že mi někdo vyčítá. chápu,že mi to někteří prostě neodpustí,ale myslela jsem,že mě alespoň někdo pochopí,od tebe zrovna jsem to ani nečekala.
  a zdravotní sestra jsem,to buď v klidu.
  Ale věřit mi to sammozdřejmě nemusíš.
  A příhoda s tatínkem tudíš moje je.

 • Anonymní

  No to je síla. Tobiana na HC tvrdí, že má dítě, pak že nemá, pak je těhotná a pak se přizná, že ve všem lhala, že se za pomocí prášků snaží otěhotně. A ještě je uražená, že jí holky vytýkají lež. Normální lhářka je to. A teď by mě zajímalo, jestli je to skutečně zdravotní sestra a nebo zase kecá.

 • Anonymní

  Jasně Tobiano, hubu máš ty a to značně nevymáchanou. A ta příhoda s tatínkem je zřejmě taky někoho jiného, zrovna jako to nebyl tvůj syn.

 • Anonymní

  Jasně Tobiano, hubu máš ty a to značně nevymáchanou. A ta příhoda s tatínkem je zřejmě taky někoho jiného, zrovna jako to nebyl tvůj syn.

 • Před pár lety jsem se vdala do sousední vesnice.Měla jsem pejska ale byl zvyklí u rodičů,tak jsme se domluvili že si jí budu občas brát k sobě.Jednoho krásného zimního odpoledne jsem měla pejska u sebe.K večeru mi volá maminka jaktože mi utekla Sára-tak se jmenuje.Snažila jsem se jí přesvědčit že je u nás na zahradě a odpočívá po procházce.Mamka mi furt tvrdila že jí má doma v kuchyni pod stolem a že chudák je celá promrzlá,nic jiného nám nezbylo než naložit Sáru a jet mamku přesvědčit že ten kdo jí leží pod stolem neni Sára.Když jsme dojeli vyběhla k nám vstříc také fenka irského setra stejně přítulná jako ta naše.Poté jsme podle tetování v uchu zjistili majitele a s mamkou jsme se od srdce tomu zasmáli.

 • buĎ tak laskavá a než si zase začneš na někoho otvírat hubu,tak si zjisti fakta a buď tak laskavá a jdi se podívat na HC.

 • Anonymní

  Víš Tobiano, právě na HC zjistily holky, že si trošku dost vymýšlíš. Někdo to nazval i chorobnou lhavostí. Že by i proto sis tam změnila nick? Jseš normální lhářka.

 • ne nemám byl to synovec,jak už jsem vysvětlovala na HC víš bzuk?

 • Anonymní

  Vždyť ty ještě dítě nemáš!

 • Hlavně že to dobře dopadlo!

 • To je dobrý… Mě se taky něco podobnýho stalo,s odstrkovací motorkou. Máme obchod potravin blízko domu,tak když jdem nakoupit,tak Daník jede na motorce. Ale jednou jsme šli pěšky,nakoupily a dávám si nákup do tažky. Daník chce bonbony,tak jsem mu je rozdělala,strčil si jeden do pusy a že půjdem. Vzala jsem tažku a u dveří stála motorka,jakou máme doma. Přemejšlela jsem,jestli jsem koupila všechno,vyndala jsem motorku a Daník si vesele ujíždí domů. A až u vchodu domů jsem zjistila,že naše motorka stojí dole pod schodama. Nechala jsem tam nákup a pelášila zpátky. Naštěstí maminka s dítkem,kterému motorka patřila,ještě nakupovaly. Vůbec si nevšimly,že jsou bez motorky. Tak jsme motorku zaparkovaly za pokladnou a celá červená jsem šla domů.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist