TVD: Potvrzeno!

Rubrika: Moje cesta k miminku

Zdravím spolutěhule i ostatní na VD 🙂 Zima se ještě dnes rozhodla, že ukáže, že to umí, ale dlouho jí to nevydrželo. I přesto to ale dnes znemožnilo Aničce jít do školky, protože přes sníh se tam nedalo dojet. Tak zase zítra 🙂 Anička tedy měla čas na knížky a odpoledne jsme se vydaly spolu k doktorovi na prohlídku a velký ultrazvuk.

Ančí vyjádřila zájem být tam se mnou, takže tentokrát nečekala v šatničce, ale byla se mnou v ordinaci. Ani nemukla 🙂 Na UZ bylo zase všechno krásně vidět, dokonce při jednom rychlejším „přejezdu“ přes miminko jsem zahlédla „cosi“ mezi nožkami miminka. Zděšení ze mě vylítlo dřív než jsem si uvědomila, co řeknu:

Ježiš to je kluk??

Doktor se ptá, zda chci vědět pohlaví. Říkám, že jsem měla v úmyslu odolat a počkat až do porodu, ale vzhledem k tomu, že jsem skálopevně přesvědčená, že nosím holčičku a teď jsem viděla něco mezi nohama, tak ať mi radši teda řekne.

Tak jste přesvědčená dobře,

řekl doktor při bližším ohledání. Nebudu zastírat, že mám radost. Mám a obrovskou, holčičku jsem moc chtěla a taky to beru jako takové malé, nepatrné potvrzení toho, že moje intuice stále a dobře funguje.

Pana doktora jsem ukecala na další poradnu až za 6 týdnů, podepsala jeden reverz na vyšetření, které podstoupit nechci, a šlo se domů 🙂 Další těhotenská kontrola mě čeká za deset dní, tentokrát u porodní asistentky a opět za asistence Aničky.

11062868_10204302897872610_5178701981976400817_n

Jindříšek zůstává na tyhle akce doma s tatínkem. Jednou jsme to zkusili všichni společně a byli jsme všichni zpocení až na zadku, klid na rozhovor žádný, takže půjde radši na vzduch a na houpačky 🙂

S Jindříškem je to vůbec takové náročnější. Tedy náročnější než jak jsem byla navyklá u Aničky. Slova stále nepřicházejí, ani nočník pořád ještě není žádoucí, s jídlem obrovský problém. Ale co tak vnímám ostatní maminky, je to všude plus mínus stejné. Takže jsem se z toho přestala hroutit a jenom se snažím v tomhle nehroucení se zůstat. A pevně věřím, že s úderem léta se mu povede zbavit se aspoň těch plínek. Nechci přebalovat dvě děti současně, nechci 😀

Přikládám ještě fotku mého mega břicha, které bych na 20. týden opravdu netipla 😉

Mějte se krásně,
Jana

Článek je součástí projektu Těhotná s VD, jehož partnerem je Mamaja.cz
mamaja
Tento článek byl zařazen do soutěže o Příspěvek dubna 2015, nezapomeňte proto prosím po přečtení na hvězdičkové hodnocení ;-).

Napsal/a: Hanzlici

Toto taky stojí za přečtení!

Jak dětem připravit pohodový nástup do školky

Už to mají za pár, bojíte se, jak to bude probíhat? Rádi byste jim první dny ve školce co

Čtu dál →

Tip na výlet: Park Mirakulum

Deset hektarů zábavy pro děti i dospělé. To je něco! Navštívili jsme park Mirakulum, který najdete na trase mezi

Čtu dál →

[Soutěž] Kryštůfek, Pú a balonek

Přijměte další pozvání ke společnému listování knižními novinkami. Tentokrát si s nejmenšími „čtenáři“ zahrajete na schovávanou se zvířátky 😉

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist