TVD: Potvrzeno!

Rubrika: Moje cesta k miminku

Zdravím spolutěhule i ostatní na VD 🙂 Zima se ještě dnes rozhodla, že ukáže, že to umí, ale dlouho jí to nevydrželo. I přesto to ale dnes znemožnilo Aničce jít do školky, protože přes sníh se tam nedalo dojet. Tak zase zítra 🙂 Anička tedy měla čas na knížky a odpoledne jsme se vydaly spolu k doktorovi na prohlídku a velký ultrazvuk.

Ančí vyjádřila zájem být tam se mnou, takže tentokrát nečekala v šatničce, ale byla se mnou v ordinaci. Ani nemukla 🙂 Na UZ bylo zase všechno krásně vidět, dokonce při jednom rychlejším „přejezdu“ přes miminko jsem zahlédla „cosi“ mezi nožkami miminka. Zděšení ze mě vylítlo dřív než jsem si uvědomila, co řeknu:

Ježiš to je kluk??

Doktor se ptá, zda chci vědět pohlaví. Říkám, že jsem měla v úmyslu odolat a počkat až do porodu, ale vzhledem k tomu, že jsem skálopevně přesvědčená, že nosím holčičku a teď jsem viděla něco mezi nohama, tak ať mi radši teda řekne.

Tak jste přesvědčená dobře,

řekl doktor při bližším ohledání. Nebudu zastírat, že mám radost. Mám a obrovskou, holčičku jsem moc chtěla a taky to beru jako takové malé, nepatrné potvrzení toho, že moje intuice stále a dobře funguje.

Pana doktora jsem ukecala na další poradnu až za 6 týdnů, podepsala jeden reverz na vyšetření, které podstoupit nechci, a šlo se domů 🙂 Další těhotenská kontrola mě čeká za deset dní, tentokrát u porodní asistentky a opět za asistence Aničky.

11062868_10204302897872610_5178701981976400817_n

Jindříšek zůstává na tyhle akce doma s tatínkem. Jednou jsme to zkusili všichni společně a byli jsme všichni zpocení až na zadku, klid na rozhovor žádný, takže půjde radši na vzduch a na houpačky 🙂

S Jindříškem je to vůbec takové náročnější. Tedy náročnější než jak jsem byla navyklá u Aničky. Slova stále nepřicházejí, ani nočník pořád ještě není žádoucí, s jídlem obrovský problém. Ale co tak vnímám ostatní maminky, je to všude plus mínus stejné. Takže jsem se z toho přestala hroutit a jenom se snažím v tomhle nehroucení se zůstat. A pevně věřím, že s úderem léta se mu povede zbavit se aspoň těch plínek. Nechci přebalovat dvě děti současně, nechci 😀

Přikládám ještě fotku mého mega břicha, které bych na 20. týden opravdu netipla 😉

Mějte se krásně,
Jana

Článek je součástí projektu Těhotná s VD, jehož partnerem je Mamaja.cz
mamaja
Tento článek byl zařazen do soutěže o Příspěvek dubna 2015, nezapomeňte proto prosím po přečtení na hvězdičkové hodnocení ;-).

Napsal/a: Hanzlici

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist