Mimkys – 19. tt. – fotbalistka

Rubrika: Moje cesta k miminku

Zdravím po dlouhé době kamarádky tady na VD. Jsem doma a začínám být línější a línější. Ani k dalšímu článku se nedokopu, hi hi… Takže u nás to je vše OK. Byla jsem před pár týdny na kontrole na gynekologii, mimi se pohybuje hezky a vše je v pořádku. Potvrdil nám holčičku, tak jsem na jednu stranu ráda, holky tíhnou k mámě a pomáhají a tak se kluka dočkám asi až u vnoučátek, hi hi.

Řekla jsem mu, že mi otékají nohy a že je to brzo a on že jo a že příští kontrolu (jdu tam za týden) mě pošle na vyšetření ledvin. A tak se doma snažím ležet a mít nohy nahoře. Koukala jsem na fotky před a teďka a říkám si, jak mám nateklý obličej, zvětšily se mi boky a trošku zadní část a manžel jsi těhotná, ale mě přitahuješ pořád…

Na netu jsem našla odkaz, kde je hezky popsáno týden po týdnu, co už mimi umí a kolik váží a tak. Tak už má cca 20 cm a něco kolem 300 gramů. No nevím, kam se ve mně vejde, protože mám jenom tři kila nahoře. Ale si říkám, že bralo z mých zásob. Pohyby začínám cítit stále častěji a je to roztomilé mít v sobě něco živého. Dostala jsem fotku a doktor řekl, že koukám z očí do očí, tak nevím, co si mám o tom myslet… hi hi.

 

Jina si zkracuji dobu vyšíváním a vyšívám obrázek pro manžu, kterému se tolik líbil a tak to snad stihnu do Vánoc. Je to obrázek od Lady, ale dneska už budu i žehlit hi hi..

 

Jinak doma je to Ok. Holky chodí na kroužky a tak je odvedu a pak se hoďku procházím po městě. Potom funím jako lokomotiva a já si uvědomuji, že už nelze chodit tak rychle jako dřív. Opravovali nám výtah (dávali nový) a tak jsem skoro dva měsíce chodila pěšky. No šlo to do druhého patra, ale doma, no lokomotiva to jistila (parní!) hihi.

Pomalu začínám připravovat výbavičku, no mám ji skoro hotovou, kupovala jsem ji už před pár měsíci. Teďka mi přišla moje první marodní a je to půlka mojí výplaty a tak jsem ráda, že už mám nakoupeno pár věcí předem. Jsem jako u vytržení, sedím u pc a přihazuji na Aukru a pak, když přijde balíček se kochám… Ale už se musim krotit, má toho mimčo – Karolínka – už toho dost, hi hi.

Ležím tady v pyžamu, v posteli, ale jdu se už zvednout a začnu žehlit, když neprojdu kolem vyšívání hihi. Tak se příště polepšim a napíšu dříve… Pavla

Článek je součástí projektu Těhotná s VD, jehož hlavní partnerem je internetový obchod Benito.cz, který pro zúčastněné maminky připravil hodnotné dárkové balíčky.

Napsal/a: Mimkys

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist