Poděkování za balíčky od sponzora seriálu Těhotná s VD

Rubrika: Moje cesta k miminku

Pravidelní čtenáři VD jistě znají projekt Těhotná s VD. Některé maminky nás provedly svým těhotenstvím a již se radují ze svých miminek. A další na nový přírůstek zatím čekají. Všechny pisatelky jako poděkování za články získávají hodnotné balíčky od našeho sponzora, kterým je internetový obchod Benito.cz.

V minulém týdnu se mohly z balíčků radovat tři naše pisatelky. A zde vám přinášíme jejich reakce.

Jana Kopejtková – Hanzlici

Chtěla bych velmi poděkovat firmě Benito za zaslání balíčků s oblečky pro moje druhé miminko. Dorazily nádherné dupačky, bodýčka, punčochy a ponožky, ze kterých mám obrovskou radost. Jindříšek v nich bude fešák! 🙂 Přeji mnoho spokojených zákazníků, oblečky jsou opravdu krásné!

Zikminka

Předevčírem mně opět donesla sousedka balíček od sponzora VD, provozovatele eshopu BENITO.CZ, a musím uznat, že nejedna slzička ukápla… Jsem teď nějaká naměkko a malé úžasné džínečky pro mého kopajícího Kubíka ve mě teda emoce naprosto rouzhoupaly :-), navíc jsem hned zasedla večer se ségrou k eshopu a asi využije ségra slevu, aby nám prej udělala radost :-). Takže ještě jednou moc díky Vám všem… Nejen za podporu v písmenkách na VD, ale i sponzorovi za milé překvapení a naprosto boží věcičky. Chrastící ponožky jsou úžasné a originální! Posílám foto, ale víc se těším, až je vyzkoušíme :-). Už je vypráno a zabaleno do porodnice :-).

Mimkys

Chtěla bych touto cestou poděkovat sponzorovi za dáreček. Když mi přišel, celá nedočkavá jsem ho roztrhla a málem mi upadla slzička. Nemohla jsem věřit očím, že to, co jsem viděla, je pro mou malou! Věcičky nádherné, overálky kouzelné a ty ponožky, co chrastí, o punčoškách nemluvě. Moc děkuji sponzorovi a Petrušce! Už se těším, až to malá bude nosit! Díky moc! Mimkys.

I my moc děkujeme obchůdku Benito.cz za spolupráci a těšíme se na další články v rámci projektu Těhotná s VD.

Čekáte miminko a máte chuť podělit se o své pocity štěstí i případné obavy? Cítíte potřebu probrat s ostatními maminkami, jak vaše přípravy na příchod nového človíčka probíhají? Pak zkuste těhotnět s námi na VD, vyplatí se to!

Přihlásit se můžete emailem na adresu: petrah@vasedeti.cz

Napsal/a: Petra H.

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • bokul

  Gratuluji, odměny, které jste získaly jsou více než zasloužené!

 • Ježeček

  Holky, podle fotek jsou to opravdá nádherné věcičky, tak věřím, že pak dodáte nové fotky těchto oblečků. Tak nějak naplněné tím voňavoučký a vrnícím prťátekm… *

 • zikminka

  jj, teď už jen čekám a těším se až bude venku pěkně a vyrazím kočárkovat… 🙂

 • mimkys

  Petruš, vyžehlené, a připravné, jen čekám a čekám.. to čekání je dlouhé, neutíká to.. Ještě jednou děkuji! Pavla

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist