porod

Rubrika: Jsem máma

63155_newbornahojte maminky a mimča,
je bych chtěla napsat jak jsem vděčná,že mám své dvě děti,první syn byl sice malý 2.40,ale zdravý.Druhý syn se narodil s VVV hypospádie a byl chudáček přidušený a měl špatné abgary…

tak ho daly na jipku do inkubátoru a podávaly mu léky k přežití.narodil se o 5týdnu spíš s 2kg.Nějak se mu nechtělo přibírat a tak mu dávali sondou mléko.
Po 27dnech jsem si odvážela uzlíček štěstí domů,štastná jak blecha a začala vykrmovat,kojit ,pouštěli nás domů z 2.44kg s prognozou operací a rehabilitací.Dnes je synovi rok má 9kg 80cm .Je šikovný a hodný.V zimě podstoupíme první řadu operací.Tak děkuji za vyslyšení.
Ještě zdravím všechny mámy a mimča a přeji hodně zdraví a lásky.

Napsal/a: šára

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

  • Mám kamarádku, která porodila svého chlapečka v 26. týdnu! Prognóza nic moc, ale teď je mu rok a půl a krásně prospívá, je chytrý, šikovný, chodí a povídá krásně. Musel taky prodělat operaci ještě jako miminko a skvěle to zvládnul. Přeju vám, aby to všechno dopadlo dobře jako v případě mé kamarádky, hodně odvahy a trpělivosti. Malému samozřejmě hodně zdraví a štěstí do života!

  • Přidávám se k ostatním maminkám a přeju,ať vám všechno dopadne v pořádku a ať vám syn dělá jen a jen radost…

  • Vše nej nej do jejich života, ať jste všichni moc zdraví…vím jaké to je, držet tak malého nedonošeého tvorečka v náručí :o) Prošli jsme si tím také a teď je to kluk jak buk :o) Tak ten váš bdue jistě také!!! Všichni mu to přejeme!!!

  • Už tu sice přání ať vše dobře dopadne je dvakrát,ale nedá mi to a musím tomu tvému chlapečkovi popřát taky.Zdraví je přece ze všeho nejdůležitější.Takže hodně štěstí ať vše dobře dopadne a tobě a tatínkovi hodně sil ať všechno zvládnete.Držím pěsti!!!

  • Taky přeju, aby byl chlapeček brzy v pořádku!!!!! Držím palečky a přeju hodně síly!!!!!!!

  • Přejeme vám,aby vám to všechno dobře dopadlo a aby byl chlapeček co nejdřív v pořádku.My máme doma taky dva klučiny a tak vím co pro nás ty naše zlatíčka znamenají.Držíme palečky.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist