Můj šéf

Rubrika: Jsem máma

1052838_delighted_4Tak jsem se rozhodla, změním šéfa. Ne, že by mi v nynější práci něco chybělo (taky jsem se dlouho rozmýšlela a probírala všechna pro i proti ), vše jsem probírala i s manželem a na konec i s jeho podporou jsem se rozhoupala…

Rozhodně to není jen tak, vše se musí naplánovat a hlavně to bude rozhodně LEPŠÍ než teď (tak jsem si to plánovala – do horšího se nikomu nechce).
A je to tady. Nový šéf se ozval, tak už je to jasné. Hned jsem v práci nahlásila, že končím (teda ne hned, samozřejmě), vyšli mi ve všem vstříc a domluvili jsme se na termínu. Ta doba byla dost dlouhá, znáte to, nejdříve nevíte, jestli jste udělaly dobře a jste nejisté, pak se těšíte a pak už se nemůžete dočkat. Trošku mě rozhodilo, že nový šéf nedodržel termín a přestože jsem v původní práci skončila, neozval se a nechal mě ještě týden v nejistotě čekat.
Ale na konec se přeci OZVAL. Sice poměrně nečekaně (no vlastně jsem byla ráda, že už konečně) ve dvě hodiny v noci. Ale tak pro poprvé to překonám a pak si prostě musíme vyříkat nějaká pravidla, vím, budu muset pracovat dost, ale noci bych si ráda ponechala KLIDNÉ! No vždyť reference od ostatních zněly – volná pracovní doba, šéfa lze hodně naučit a trošku přizpůsobit k vlastnímu obrazu, a hlavně, práce je to velmi kreativní, ne jednotvárná i když ne příliš doceněná (ale kdo by netoužil, aby po něm zůstalo něco, na čem se sám podílel – vždyť vědci pracují také skoro zadarmo).
No ponechám stranou tu strastiplnou cestu, kterou jsem já musela podniknout, než jsme se uviděly, ale už první kontakt z očí do očí byl překvapením. Nebyl to totiž šéf, ale šéfová a řvala na mne už od prvního okamžiku. Pravda, časem se zklidnila (trochu), ale já jsem se stala (přes všechny reference) služkou a musím popravdě říct, že docela ráda. Svým šéfkám (teď už mám totiž dvě) dělám, co jim na očích vidím (tomu se říká srůst se svým povoláním) a nedám na ně dopustit (to je zase loajalita). Jo a ani ty probdělé noci už nevidím jako velký problém. Hlavně, že jsou mé šéfové spokojené a konec konců třeba mi to někdy vrátí, ne!
Jo a kdyby jste hledaly taky tak „úžasnou práci“, tak pod heslem MATEŘSKÁ DOVOLENÁ :)))!!

Napsal/a: alachim

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (13 vyjádření)

 • TAk se musím přiznat že jsem to četla taky 2x… :o))
  A po dlouhatánské době jsem dala 5bodů :o))
  Jo a těším se na další příspěvek

 • quendolina
  quendolina

  Alachim, máš ode mě 5 bodíků. Jak už psaly holky, taky jsem to pochopila až na konci. Je to perfektně napsáno!!!

 • Je to fakt originální 🙂 Nejdřív jsem si říkala, že takovýho šéfa, kterej volá ve dvě vnoci bych chtěla mít….. A pak jsem prozřela. Moc pěknej článek.

 • pridavam se k leous …. cetla jsem to 2x, podruhe uz s ‚napovedou’…. originalni…

 • Hned jsem klikala, jestli je tu od Tebe ještě něco, ale bohužel… Myslím, že se všichni budeme těšit na nějaký Tvůj další příspěvek.

 • Myslím, že je to snad nejlepší, co jsem tu přečetla. Vtipné, nápadité, úžasné.

 • SUOER ČLÁNEK, PĚKNĚ – MOC PĚKNĚ NAPSANÝ! TEN BY MĚL ZÍSKAT PATŘIČNÉ OCENĚNÍ .O))

 • Martyčka

  Moc pěkný!

 • Martina 2

  Taky se mi to líbí:-)

 • Moc jsi mě pobavila, napsalas to vtipně a do poslední věty mě netrklo, o kom to vlastně píšeš :)). Konečně trošku jinej pohled na vlastní milovaná děťátka – takovou nadsázku mám ráda :)).

 • Milá Jarmuschko,celé je to samozřejmě psané s nadsázkou a jasně že svoje holčičky mám moc ráda. Ale někdy mi opravdu připadá že jakýkoli „šéf “ v práci by mě těžko dokázal zaměstnat tak jako ony,nebo jste snad na tom některá líp?:))))

 • Pomněnka

  Alachim, taky jsi mě zmátla, hezky napsané…

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  Tedy, alachim, pěkně jsi mě zmátla… tím názvem… ;o)
  Třikrát jsem si to musela přečíst, než jsem to plně pochopila…!
  Líbí se mi Tvůj nápad, i když já bych tak holčičky asi nenazvala…
  Tak ať spolu se svými šéfovými dobře vycházíte…!
  ;o)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist