Kojení a zase jen kojení

Rubrika: Jsem máma

kojeni3Mám dceru a dva syny. Dceru jsem kojila necelých 5měsíců. Prvního syna 8 měsíců a teď toho nejmladšího kojím dodnes a to mu byl v únoru rok. S ním jediným jsem bojovala.

Narodil se v 37.tt císařem. Byl maličký oproti sourozencům. Nechtěl moc pít, dostal žloutenku. Sestra v porodnici do něj chtěla něco dostat koj. lahví, ale bez úspěchu. Domů nás primář propustil s váhou 2 780g. Doma se rozpil a za 14 dní přibral skoro kilo!!! I když jsem s tím kojením chtěla praštit, tak to vydrželo. Je fakt, že už má přes rok, ale raději si vezme prso přes den, než aby se najedl něčeho normálního. V noci se budí často, ale je to můj poslední drobeček, tak si kojení chci užít, dokud to jde. A maminkám bych chtěla vzkázat –  nevzdávejte kojení a snažte se bojovat, dokud to jde. Přeji pěkný den, Květa D.

Tento příspěvek byl zařazen do soutěže Pojďte si povídat … v dubnu 2011. Stačí se zapojit do diskuse (Ne)lehké začátky s kojením nebo do 15. 4. 2011 poslat svůj článek do redakce.

Napsal/a: kvetka

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist