Umělé diamanty

Rubrika: Jen tak

780161_pearl_jeansTak jsem včera při ukládání zlobítek zaslechla televizi a myslela jsem, že se mi to zdá Diamanty z mrtvých. Nezdálo, vlezla jsem na net a zjištovala o co jde. Ve zkratce mrtvého spálí, oddělí uhlík od ostatního a pak s toho uhlíku nechají ve speciální komoře vytvořit umělý diamant. Čím víc o tom přemýšlím tím víc se mi to zamlouvá…

Taky ze sebe nechám udělat diamant, můj manžel tvrdí, že je to morbidní, no dávala jsem mu za pravdu,ale tahle představa mě už docela dostala. Jednou moje děti, třeba ukáží místo hrobu krásnou skleněnou vitrínku a řeknou tak tohle byla babička, a tohle dědeček.
Fakt se mi to zamlouvá víc než hřbitov, svíčky a kytičky. Prach jseš a v prach se obrátíš, snad už platit nemusí, alespon doslova.
Doufám, že mi někdo nenapíše, že se mám nechat léčit. S pozdravem budoucí diamant.

Napsal/a: Catharine

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

  • Také já hledala více informací na netu v domnění, že se dozvím víc…Bohužel vyhledávač všechny možné slovní podoby na toto téma nenašel – teda aspoň né nic takového,co by se tomu podobalo. Achjo…Ráda bych se také dozvěděla víc…Prosím lidičky, nemáte nějaký odkaz na to???

  • Ahoj, taky jsem to v TV chytla a taky se mi to líbilo. jen se mi nepodařilo vypátrat bližší informace. Prolezla jsem celý net a odpověď na to, jak probíhá předání popela a zpět kamínku, co to stojí a zda to nějaká firma na českém trhu zajišťuje jsem nenalezla. Předpokládám, že s vývozem popela do ciziny, byť EU by byl problém, nebo by ho šlo provést jedině jako čaj, ale zpět aby mi nezabavili předka … nemáte někdo konkrétnější informace ?

  • Taky by se mě líbilo víc než hřbitov.Mnoha lidem se dělá úzko, při procházení hřbitovů a tak raději tam nechodí…takle by své příbuzné mohli mít doma ve vitrínce..Musím si o tom také přečíst..zní to zajímavě…takže zdravím všechny budoucí diamanty :o)

  • Tak to je boží myšlenka!:-)
    Známý Lukáš sice tvrdí, že je to blbost, že to nejde, ale já si myslím, že by se mi líbilo být svítivým démantem nejen za živa, ale i „den poté“…:-)
    Až zjistíš, kde to dělají, dej mi vědět, rozbiju prasátko a vyberu si vzor brože pro pozůstalé!:-)

  • To zni az pohadkeve.Me by se to libilo vic,nez chodit na nase depresivni hrbitovy.Me to nepripada vubec morbidni.Jen aby pak nekdo primo necekal na smrt svych blyzkych,aby si mohl nechat udelat nahrdelnik:-)))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist